- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
0
Mogliśmy prowadzić 4:1, ale zabrali nam 2 gole (pomijając fakt - minimalne przekroczenie przepisów, Messi otarcie piłki łokciem i spalony na centrymetry) Po pierwszym Leo sie wkurzył i przycisneli jeszcze mocniej co skutkowało wolnym i pięknym golem jednak gdy zabrali drugiego gola już wiedziałem, że chłopaki będą mieli podcięte skrzydła i myślę, że to w dużej mierze zadecydowało o wyniku bo Altetico dostało skrzydeł i uwierzyli, że jeszcze mogą coś zdziałać, tymbardziej jak ich trener wariował przy linii, A nasz stał i marszczył czoło.
0
@NaFazieHitman A zółta kartka w polu karny i brak Karnego XD
0
@Oddajpada kompletnie o tym zapomniałem, co za szalony mecz.. na długo go zapamiętam bo wywołał mase emocji..
3
@NaFazieHitman OD tego jest VAR, aby takie sytuacje wyjaśniać.
Chcesz być drugim realem który dzięki, bez honoru wygrał 3x LM?
2
@PuszkinFan Chyba tylko kibice Barcelony uważają, że Real wygrał bez honoru XD
2
@Dzemix111 A jak inaczej interpretować te puchary po spalonych xd
2
@SonBarcaGoku Kto to będzie pamiętał za kilka lat? Zerkniesz w statystyki i zobaczysz, że dwukrotnie bronili tytułu...
1
@NaFazieHitman
"Mogliśmy prowadzić 4:1, ale zabrali nam 2 gole (pomijając fakt - minimalne przekroczenie przepisów"
Kisne, hipokryzja level master :D
2
@szymonekk Ja będę pamiętał, skoro najstarsi kibice pamiętają erę Franco i te wszystkie wałki to to też będą pamiętać.
0
@AmigoBlancos nie rozumiesz różnicy miedzy powinniśmy, a mogliśmy to nie zaczynaj dyskusji. do tego żółta kartka dla przeciwnika w polu karnym i brak 11 też wchodzi w gre.