PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten mecz siadł. Nic się nie dzieje po stronie bramki rywali
3
Czemu wy wszyscy tak jedziecie po Semedo?? Koleś w każdym meczu harował od obrony do ataku jak wół. Robił co mógł, pokazywał się wystawiał Do gry, latał. Nie jego wina ze jemu nie podwali lub nie chcieli z nim grać. Każdy na niego narzeka , a grał dużo lepiej na PO niż Roberto. Alvesowi szans dowieść nie miał i nie powinnismy tego oczekiwać od niego. Ja mu dziękuję za wszystko co dla nas zrobił i życzę powodzenia. Vamos Semedo
0
https://www.fangol.pl/view/303148/cr7-nie-moze-przestac
Dziwne, żeby nie strzelał skoro jest napastnikiem ^^
0
Dzień 33 Koemana w Barcy a czystek i rewolucji ani widu ani słychu.
0
@DanielOOL To widocznie FEJK :P Bo na jego oficjalnym profilu nic nie ma
8
@Bykunn Głupoty? Pep to geniusz w czystej postaci, na pewno nie postąpił by z Puigiem tak jak Koeman. Puig pewnie grałby u niego podstawę
11
Zastanawialiście się kiedyś jakiego potwora z Puiga zrobiłby Pep?
1
Busketstttt do ka być dla niego konkurencja ??? Panie Roland pan już spakuje lepiej manatki
1
Miał podać się do dymisji po deklaracji Messiego, że zostaje i cooo..
7
Wyrwał się spod rąk paralityka Valverde i w Bayernie go odbudowali na nowo. Oby utrzymał poziom.
1
@kaczorra86 bardziej chodziło mi o zmianę trenera
3
Każdy jedzie po De Jonigu? Po graczu który w Ajaxie był kluczowym zawodnikiem oraz w repie. To tylko pokazuje jak bardzo piłkarze zostanie zaniedbani i pozbawieniu swoich umiejętności przez Valdemara oraz Kike. Koeman przyszedł o conajmniej 2 sezony za późno
2
Panowie Co jak co złe gramy praktycznie podstawowym skladem.. którym mamy walczyć o LM o LL. A Messi znowu nam ratuje pupę z ogórkami.. nooo ja tego Sezonu nie wiedzę
0
@Qexi Ale to zawsze 5 miesięcy szybciej na ogarnięcie syfu po Bartku.
0
@Agent005 Barto < Laporta. Tyle w temacie . Człowieku gdzie Ty żyjesz.
1
Halo Halo, paprzcież Koman miał mieć wolną rękę co do zarządzania zespołem.. I Bartek zakazuje mu powoływania Luisto i ten go słucha... cos tu nie gra. Jak zwykle zresztą..
3
Nawet Valencia potrafi sprzedać jakiegoś Coquelin za 8 MLN. A my zdobywce ligi mistrzów sprzedajmy na 1,5mln... WSTYD
0
@MateS Taa bo polskie kluby wy dały rade z gaża od naszych zawodników :D
0
@dafik85 stary ale
To raczej nie jest pytanie LR
0
@patry295 Krzynówek bo strzelił ładna bramkę Portugalii
0
@Herbert co nie zmienia dalej ze za rok zostajemy Z niczym. Bez Messiego i bez jakiegokolwiek hajsu z niego
2
I tak naprawdę Messi nie podał konkretnego powodu dlaczego zostaje. Zorientował się, ze nie ugra z Bartkiem odejścia wiec nagle bije się w pierś i zostaje żeby za rok spier****ć z tego szamba za darmo bez szarpaniny. A my zostaniemy z ręka w nocniku
5
02.09 Messi dalej w Barcy oraz brak transferów. Fajna ta rewolucja. Taka nie za wielka
8
To samo było z Pedro. Man Utd wykładał za niego 60mln ale na sile Barca go zatrzymała. Rok później odszedł ze grosze. Przykład Ronaldinho Milan dawał za niego 80mln rok później odszedł za 18mln..
1
@AlwaysBlaugrana ale nie tylko Messi ma wysoki kontrakt . Turaj prawie cały skład Zarabia tyle kluby nie są w stanie sprostać takim płacom dlatego nikt od nad nic nie kupuje
0
@Xwowrak I nikt nie stanął w obronie, jakieś to dziwne.
Myślę, że to fejk
0
Nie kumam jednej rzeczy. Messi ma w kontakcie 700mln wiec skoro City , Man utd czy PSG chca go kupić To powinni chyba wpłacić klauzule tak
1
Liga Angielska i Leo,
nie widzę go tam, za twardy football nie da sobie rady
6
To ma być rewolucja? z 32 piłkarzy tylko 4 ma odejść - dyć to jest śmiech na sali.
0
I to ma być finał LM? Poziom jak w sparingach. Panie idź pan w ch*j z takim meczem ..