0

Ale ten mecz siadł. Nic się nie dzieje po stronie bramki rywali

3

Czemu wy wszyscy tak jedziecie po Semedo?? Koleś w każdym meczu harował od obrony do ataku jak wół. Robił co mógł, pokazywał się wystawiał Do gry, latał. Nie jego wina ze jemu nie podwali lub nie chcieli z nim grać. Każdy na niego narzeka , a grał dużo lepiej na PO niż Roberto. Alvesowi szans dowieść nie miał i nie powinnismy tego oczekiwać od niego. Ja mu dziękuję za wszystko co dla nas zrobił i życzę powodzenia. Vamos Semedo

0

https://www.fangol.pl/view/303148/cr7-nie-moze-przestac

Dziwne, żeby nie strzelał skoro jest napastnikiem ^^

0

Dzień 33 Koemana w Barcy a czystek i rewolucji ani widu ani słychu.

0

@DanielOOL To widocznie FEJK :P Bo na jego oficjalnym profilu nic nie ma

8

@Bykunn Głupoty? Pep to geniusz w czystej postaci, na pewno nie postąpił by z Puigiem tak jak Koeman. Puig pewnie grałby u niego podstawę

11

Zastanawialiście się kiedyś jakiego potwora z Puiga zrobiłby Pep?

1

Busketstttt do ka być dla niego konkurencja ??? Panie Roland pan już spakuje lepiej manatki

1

Miał podać się do dymisji po deklaracji Messiego, że zostaje i cooo..

7

Wyrwał się spod rąk paralityka Valverde i w Bayernie go odbudowali na nowo. Oby utrzymał poziom.

1

@kaczorra86 bardziej chodziło mi o zmianę trenera

3

Każdy jedzie po De Jonigu? Po graczu który w Ajaxie był kluczowym zawodnikiem oraz w repie. To tylko pokazuje jak bardzo piłkarze zostanie zaniedbani i pozbawieniu swoich umiejętności przez Valdemara oraz Kike. Koeman przyszedł o conajmniej 2 sezony za późno

2

Panowie Co jak co złe gramy praktycznie podstawowym skladem.. którym mamy walczyć o LM o LL. A Messi znowu nam ratuje pupę z ogórkami.. nooo ja tego Sezonu nie wiedzę

0

@Qexi Ale to zawsze 5 miesięcy szybciej na ogarnięcie syfu po Bartku.

0

@Agent005 Barto < Laporta. Tyle w temacie . Człowieku gdzie Ty żyjesz.

1

Halo Halo, paprzcież Koman miał mieć wolną rękę co do zarządzania zespołem.. I Bartek zakazuje mu powoływania Luisto i ten go słucha... cos tu nie gra. Jak zwykle zresztą..

3

Nawet Valencia potrafi sprzedać jakiegoś Coquelin za 8 MLN. A my zdobywce ligi mistrzów sprzedajmy na 1,5mln... WSTYD

0

@MateS Taa bo polskie kluby wy dały rade z gaża od naszych zawodników :D

0

@dafik85 stary ale
To raczej nie jest pytanie LR

0

@patry295 Krzynówek bo strzelił ładna bramkę Portugalii

0

@Herbert co nie zmienia dalej ze za rok zostajemy Z niczym. Bez Messiego i bez jakiegokolwiek hajsu z niego

2

I tak naprawdę Messi nie podał konkretnego powodu dlaczego zostaje. Zorientował się, ze nie ugra z Bartkiem odejścia wiec nagle bije się w pierś i zostaje żeby za rok spier****ć z tego szamba za darmo bez szarpaniny. A my zostaniemy z ręka w nocniku

5

02.09 Messi dalej w Barcy oraz brak transferów. Fajna ta rewolucja. Taka nie za wielka

8

To samo było z Pedro. Man Utd wykładał za niego 60mln ale na sile Barca go zatrzymała. Rok później odszedł ze grosze. Przykład Ronaldinho Milan dawał za niego 80mln rok później odszedł za 18mln..

1

@AlwaysBlaugrana ale nie tylko Messi ma wysoki kontrakt . Turaj prawie cały skład Zarabia tyle kluby nie są w stanie sprostać takim płacom dlatego nikt od nad nic nie kupuje

0

@Xwowrak I nikt nie stanął w obronie, jakieś to dziwne.
Myślę, że to fejk

0

Nie kumam jednej rzeczy. Messi ma w kontakcie 700mln wiec skoro City , Man utd czy PSG chca go kupić To powinni chyba wpłacić klauzule tak

1

Liga Angielska i Leo,
nie widzę go tam, za twardy football nie da sobie rady

6

To ma być rewolucja? z 32 piłkarzy tylko 4 ma odejść - dyć to jest śmiech na sali.

0

I to ma być finał LM? Poziom jak w sparingach. Panie idź pan w ch*j z takim meczem ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?