PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Barca jest słaba. Przykro patrzeć na ten zjazd. I zjazd poziomy gry takich zawodników jak Cancelo
4
Ale barca jest słaba
1
Jak on ma zaufanie do takich piłkarzy to my nigdy nie pójdziemy w dobrym kierunku
0
Taki Milan czy PSG to by nas ładnie rozjechało. My nie mamy szans w 1/8 jak dostaniemy kogoś mocniejszego
4
Ściga Fermina ?? Który dawal dużo w ataku?? Xavi co ty czynisz
0
Czemu nasz Felix nie może tak strzelać jak Gabriel..
0
@Barca2022 akurat on ma kontuzję
2
Grizz gra swoją grę w Atelti. To tylko oznacza że to u nas jest coś nie tak że piłkarze zapomnaja jak się gra
0
Pomoże Pique wygrać wybory i odejdzie w cień zostawiając scenę Gerardowi.
Gerard pozatrudnia swoich amigosow i będzie wiedźma fiesta na camp nou
1
To co ludziska, nic tylko wam pogratulować wyboru Tuska na premiera :)
1
Rekin gryzie ale szkoda że bez zębów
3
Auba by się teraz przydał jak mało kto
3
Gudi a co się z tobą stało??? Tyle lat z Pepem i Ty w przeciągu 3 miesięcy zapominasz jak się gra ??
3
Xavi dostał zawodników jakich chciał. A nie potrafi tego poukładać żeby to miało ręce i nogi. Zal się robi patrząc jakim średniaczkiem jesteśmy. Obawiam się że Real nam ładny łomot spuści
0
Pogna piłkarz szyty na miarę najlepszych , a upadł bezlitośnie
1
Koleś ściągnął jedynego kolesia co mógł zagrozić bramce. Nie kumam tego. Co on ma w kontrakcie, że mkze grać tylko so 68 min bo w każdym meczu to tak wciąga
0
Wszyscy grają jak we mgle. Nie ma nawet co punktować pojedynczo naszych perełek
0
Czemu Felix dlaczego on ściga Felixa????
0
Padaka pociskana padaka. Oczy krwawią
4
Ja myślałem że nasze panienki to sie owsczedzja specjalnie w lidze żeby docisnąć w Lidze mistrzów. Ale wiedzę, że jednak nie. I tu i tu hamulec ręczny zaciągnięty
1
Gudi to chyba zapomniał jak sie gra w przeciągu 2 miesięcy, nie wygląda to za dobrze
1
Eh ten Oriol. Tak mi nie pasuje.
27
Ramos chciał strzelić bramkę w meczu z Barca i lepiej sobie chyba tego nie mógł wymarzyć
0
Dno dna. Wszytko za wolno, chca grać na jeden kontakt ale to wszytko za wolno. Fakt faktem murawa była tragiczna ale znowu bez przesady. Mallorce to nie przeszkadzało w szybkim graniu. Mało zrywu i akcji do przodu , bezsensowne klepanie z środku byle nabić podania
3
Póki co tylko Raphina coś gra. Reszta to dramat
0
Niby człowiek wiedziol a jednak się łudził..
1
@45M4R zobaczymy jak długo tak pociągną..
3
Jak Felix utrzyma taka formę to Barca będzie się mocno musiała natrudzić żeby go wykupić z Atleti. Od początku jako zaczął być w topie to ja widziałem ze on ma profil gracza uszytego do gru w Barcy
0
Serio oni się mecza z taka druzyna. Ja nie mogę serio ????
7
@CATALUNYA1977 za mistrzostwa świata panie złoty :)