PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Siedzą 3 panowie na budowie i mówią:
Dobra t rzucamy monetą:
- jeden mówi jak wypadnie reszka pijemy kawe
- drugi mów jak wypadnie orzeł to idziemy na piwo
- na to trzeci; a jak spadnie pionowo
No to wtedy chytamy się roboty.
3
On nie ma jaj i nie pójdzie w tym kierunku.
3
A kiedy Zadebiutuje w Lidze Malcom.. kupiliśmy go potem go wpuści ne jeden mecz nie bedzie zgrany i będzie się na nim koty wieszało
0
Hahahah powiem tylko tyle.
0
Kasa ziomek kasa i tyle.
0
Jak Real sprawdzi tego Mbappe to będzie przekręt roku :D
0
Ten to jest największy przegryw z La Massi
1
Gdzie załatwiałes bilety na samolot?
0
Szerszeń tak ma na nazwisko mój kierowca który odbiera mi importy z niemiec :D
3
o Tego Rodygo to by nasi mogli zawalczyć...
3
https://x.com/interneitor/status/1031302009125826561
Zawał momentalny
3
https://kwejk.pl/obrazek/3248531/troche-przypal.html
sam chciałbym paść jej ofiara molestowania :D
0
Koles niegdyś lis pola karnego, do wzięcia za darmo.. Może Valdi by go nakierował na dobre tory.
Larsson tez miał byc porażką a nie raz nas ratował.
0
Giuseppe Rossi bez klubu jest, moża by go wziąć jako jokera
8
Allegro jest tego mnóstwo
0
POGBA!
10
I takich newsów nam tutaj potrzeba ! PIĘKNIE :D
0
Był artykuł jak Messi podpisywał kontrakt
0
Co do Suareza.
Przypomnijcie sobie jak Messi podpisywał nowy kontrakt jako był jego warunek. Suarez ma zostać w drużynie i grać. I choćby nie wiem jak bardzo Suarez grał zle to zawsze będzie grał 90 min
2
I phone 7 :D
0
O nawet Neya jest.
Do czasu tam wisi aż nie przejdzie do białych :D
15
https://kwejk.pl/obrazek/3246583/piosenka-o-krychowiaku.html
Widział ktos? :D
0
Villa Villa Maravilla !
6
Paco oddawał całe serce na boisku zawsze jak grał, i pokazał nie raz, że można na nim polegać.
0
Potrzeba nam godnego rywala dla Suareza.. Munir to jest laikiem nie da rady u nas.. Szkoda ze Messi ma konflikt z Icardim.
Batshuayi w Borussi radził sobie ładnie u nas tez by pewnie nastrzelał kilka bramek.
0
Ten trener Realu poleci szybciej z krzesełka niz Benitez :D
2
Dlatego taki Lemar czy Mbappe nakrywają go czapką.
1
Nakrywa czapka Dembele
2
Bardzo dobrze niech leca jeszcze niżej...
7
A Dembele wczoraj z swoim stylu dużo strat i nic nie dawał swoją gra.. Kiedy skończycie pompować ten jego balonik, to ze mu wyszedł strzał z Sevilla nie znaczy, że od razu bedzie najlepszy i grał jak z nut.. koles jest nieregularny i nieodpowiedzialny.