7

Siedzą 3 panowie na budowie i mówią:

Dobra t rzucamy monetą:

- jeden mówi jak wypadnie reszka pijemy kawe

- drugi mów jak wypadnie orzeł to idziemy na piwo

- na to trzeci; a jak spadnie pionowo

No to wtedy chytamy się roboty.

3

On nie ma jaj i nie pójdzie w tym kierunku.

3

A kiedy Zadebiutuje w Lidze Malcom.. kupiliśmy go potem go wpuści ne jeden mecz nie bedzie zgrany i będzie się na nim koty wieszało

0

Hahahah powiem tylko tyle.

0

Kasa ziomek kasa i tyle.

0

Jak Real sprawdzi tego Mbappe to będzie przekręt roku :D

0

Ten to jest największy przegryw z La Massi

1

Gdzie załatwiałes bilety na samolot?

0

Szerszeń tak ma na nazwisko mój kierowca który odbiera mi importy z niemiec :D

3

o Tego Rodygo to by nasi mogli zawalczyć...

3

3

https://kwejk.pl/obrazek/3248531/troche-przypal.html

sam chciałbym paść jej ofiara molestowania :D

0

Koles niegdyś lis pola karnego, do wzięcia za darmo.. Może Valdi by go nakierował na dobre tory.

Larsson tez miał byc porażką a nie raz nas ratował.

0

Giuseppe Rossi bez klubu jest, moża by go wziąć jako jokera

8

Allegro jest tego mnóstwo

0

POGBA!

10

I takich newsów nam tutaj potrzeba ! PIĘKNIE :D

0

Był artykuł jak Messi podpisywał kontrakt

0

Co do Suareza.
Przypomnijcie sobie jak Messi podpisywał nowy kontrakt jako był jego warunek. Suarez ma zostać w drużynie i grać. I choćby nie wiem jak bardzo Suarez grał zle to zawsze będzie grał 90 min

2

I phone 7 :D

0

O nawet Neya jest.
Do czasu tam wisi aż nie przejdzie do białych :D

15

0

Villa Villa Maravilla !

6

Paco oddawał całe serce na boisku zawsze jak grał, i pokazał nie raz, że można na nim polegać.

0

Potrzeba nam godnego rywala dla Suareza.. Munir to jest laikiem nie da rady u nas.. Szkoda ze Messi ma konflikt z Icardim.
Batshuayi w Borussi radził sobie ładnie u nas tez by pewnie nastrzelał kilka bramek.

0

Ten trener Realu poleci szybciej z krzesełka niz Benitez :D

2

Dlatego taki Lemar czy Mbappe nakrywają go czapką.

1

Nakrywa czapka Dembele

2

Bardzo dobrze niech leca jeszcze niżej...

7

A Dembele wczoraj z swoim stylu dużo strat i nic nie dawał swoją gra.. Kiedy skończycie pompować ten jego balonik, to ze mu wyszedł strzał z Sevilla nie znaczy, że od razu bedzie najlepszy i grał jak z nut.. koles jest nieregularny i nieodpowiedzialny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?