PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes ma być włączony wraz z Miną w transfer Pogbinho :D
0
Ma lepszą technikę od Paulinho, ale woli walki nie brak żadnemu.
15
Arturo jak wygrasz z nami 3x Ligę mistrzów podczas twojego kontraktu zostaniesz okrzyknięty najlepszym transferem w historii.
0
Oj tego Pana tez chętnie zobaczył bym ponownie w barwach Blaugrany .
0
Zadzwoń do Barta pewnie CI powie co i jak
0
Eto'o bez klubu.
Moze się tak pokusić i sprowadzić do nas jako jokera, na pewno nie zapomniał jak się strzela.
1
Wstawał zesrałeś sie.
0
Ale chociaż sprzedajemy za kase a nie za worek marchewek.
0
Po paru ?? Chłopie on zagrał dwa mecze
0
Nawet nie mamy wpuścić kogo z ławki takeigo typowego jokera.. Batshuayi lub Mandziukić nadawali by sie idealnie.
1
Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza do końca bracie
0
Najgorsze jest to, że zostajemy z kopiącym się po czole Suarezem.. Brakuje nam dobrej klasycznej 9.. Powiecie, że Messi ale to nie jest taka prawdziwa 9 jak Suarez
30
Przeszli na stronę PSG :D
0
Wszsytkiemu winien jest Rossel
0
Tylko ze Vidal własnie zmieni Arthura ;)
0
Musi wyjść z cienia samego siebie
1
Każdy narzeka bo woleli by Thiago0- tylko cena za niego jest o 3 razy wyższa niż za Vidala który jest zawodnikiem jakiego potrzebuje Valdi po odejściu Paulinho.
2
Prosty wybór:
65 min w ważnym meczu w LM macie do wyboru:
Vidal ----- Drewno Gomes.
Sami sobie odpowiedzcie..
2
Ludzie po co Vidal?? Już wczoraj to pisałem:
Po to ze w LM w ważnym czemu na 20/30 min wejdzie dobry walczak, który potrafi grac w piłkę a nie takie drewno Gomes!
120
Wolicie żeby w LM na 20min wyszedł taki Vidal który jest mega walczakiem czy drewno Gomes??
0
Czyli podkradany kolejnego zawodnika z klubowi który był dogadamy z piłkarzem z Serie A :D
0
Nawet trenera było im cięzko znaleść każdy wiezdiał, że Zidane wygrął wszystko.
Chodź jednej rzeczy im jeszcze brakuje Tryplette :D
0
Jedynie cała nadzieja w młodziakach realu bo oni jeszcze by chcieli pewnie coś osiągnąć. A starsi wygrali wszytko i spokojnie mogą dograć emeryturę w innych klubach bez napięcia i nacisku. Bo mimo wszystko nadal będzie pomowanie ze real ma wszytko wygrywać ale dla starych zawodników to już nie będzie to samo
12
Zawodnicy z Realu chcą odchodzić z prostego powodu.
Real osiągną już na arenie Międzynarodowej wszystko co mógł. raczej nikt nie ma szans pobić ich osiągnięć i już zawodnicy nie maja takiej motywacji grac dla Białych.
0
Ta bo Wague to pomocnik ;)
2
Mam nadzieję ze po dobrych (miejmy nadzieje) transferach i po tych które jeszcze może zarząd dokonać nasza drużyna zrobi sie mniej uzależniona od Messiego.
0
Tak jak Thiago a każdy się tutaj spuszcza, żeby go ponownie zobaczyć w koszulce FCB.
1
Messi jakiś zamyślony
0
Zobaczycie ze przed 9 Sierpnia będzie Pogba Fichado !
3
Paco powinien zostać pokazał nie raz, że warto na niego stawiać.
Wolę go niż Munira.