0

Gomes ma być włączony wraz z Miną w transfer Pogbinho :D

0

Ma lepszą technikę od Paulinho, ale woli walki nie brak żadnemu.

15

Arturo jak wygrasz z nami 3x Ligę mistrzów podczas twojego kontraktu zostaniesz okrzyknięty najlepszym transferem w historii.

0

Oj tego Pana tez chętnie zobaczył bym ponownie w barwach Blaugrany .

0

Zadzwoń do Barta pewnie CI powie co i jak

0

Eto'o bez klubu.
Moze się tak pokusić i sprowadzić do nas jako jokera, na pewno nie zapomniał jak się strzela.

1

Wstawał zesrałeś sie.

0

Ale chociaż sprzedajemy za kase a nie za worek marchewek.

0

Po paru ?? Chłopie on zagrał dwa mecze

0

Nawet nie mamy wpuścić kogo z ławki takeigo typowego jokera.. Batshuayi lub Mandziukić nadawali by sie idealnie.

1

Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza do końca bracie

0

Najgorsze jest to, że zostajemy z kopiącym się po czole Suarezem.. Brakuje nam dobrej klasycznej 9.. Powiecie, że Messi ale to nie jest taka prawdziwa 9 jak Suarez

30

Przeszli na stronę PSG :D

0

Wszsytkiemu winien jest Rossel

0

Tylko ze Vidal własnie zmieni Arthura ;)

0

Musi wyjść z cienia samego siebie

1

Każdy narzeka bo woleli by Thiago0- tylko cena za niego jest o 3 razy wyższa niż za Vidala który jest zawodnikiem jakiego potrzebuje Valdi po odejściu Paulinho.

2

Prosty wybór:

65 min w ważnym meczu w LM macie do wyboru:
Vidal ----- Drewno Gomes.


Sami sobie odpowiedzcie..

2

Ludzie po co Vidal?? Już wczoraj to pisałem:
Po to ze w LM w ważnym czemu na 20/30 min wejdzie dobry walczak, który potrafi grac w piłkę a nie takie drewno Gomes!

120

Wolicie żeby w LM na 20min wyszedł taki Vidal który jest mega walczakiem czy drewno Gomes??

0

Czyli podkradany kolejnego zawodnika z klubowi który był dogadamy z piłkarzem z Serie A :D

0

Nawet trenera było im cięzko znaleść każdy wiezdiał, że Zidane wygrął wszystko.

Chodź jednej rzeczy im jeszcze brakuje Tryplette :D

0

Jedynie cała nadzieja w młodziakach realu bo oni jeszcze by chcieli pewnie coś osiągnąć. A starsi wygrali wszytko i spokojnie mogą dograć emeryturę w innych klubach bez napięcia i nacisku. Bo mimo wszystko nadal będzie pomowanie ze real ma wszytko wygrywać ale dla starych zawodników to już nie będzie to samo

12

Zawodnicy z Realu chcą odchodzić z prostego powodu.
Real osiągną już na arenie Międzynarodowej wszystko co mógł. raczej nikt nie ma szans pobić ich osiągnięć i już zawodnicy nie maja takiej motywacji grac dla Białych.

0

Ta bo Wague to pomocnik ;)

2

Mam nadzieję ze po dobrych (miejmy nadzieje) transferach i po tych które jeszcze może zarząd dokonać nasza drużyna zrobi sie mniej uzależniona od Messiego.

0

Tak jak Thiago a każdy się tutaj spuszcza, żeby go ponownie zobaczyć w koszulce FCB.

1

Messi jakiś zamyślony

0

Zobaczycie ze przed 9 Sierpnia będzie Pogba Fichado !

3

Paco powinien zostać pokazał nie raz, że warto na niego stawiać.

Wolę go niż Munira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?