0

Nie brał byś 400mln za Dembele który może okazać się nie wypałem ?? Ja brałbym z pocałowaniem ręki

0

Ja bym widział Icardiego

31

Hej,
Wiem, ze już było ale pewnie nie wszyscy zdążyli zobaczyć:



Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.

[Zobacz link: https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532]

1

Też mam takie zdanie.
Leo nie potrafi motywować i nakrzyczeć na drużynę, w repie jest i co i nic to nie daje.

1

Pogba Fichado

2

Dawać go tutaj !

41

Hej,

Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.

https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532

0

Można grać w demo PESA online?

1

Nadzieja umiera ostatnia ;)

5

Czekam na Pogba Fichado

15

Denis zwolni numer 6 dla Pogby :D

2

Gdyby dostał tyle szans co drewnoGomes to Denis dziś były podstawowym zawodnikiem pierwszego składu.

0

Dembele nie zasługuje na pierwszy skład.

Malcom powinien grać po przeszedł cały okres przygotowawczy z Barca.

1

Moj kumpel ma mega telefon.
Flagowiec od LG.

1

Bo każdy spina dupe o to ze nie nie nie bo kasa.. a czy to wasza kasa?? To klub zarządza kasą nie wy.

Ja chce Pogbę bo to jakość pieszego wejścia w skład.

6

Ludzie a co wy się tak przejmujecie czy to wasza kasa?
Ważne, że będziemy mieć bardzo dobrego grajka na miarę Barcelony i pomoże nam wygrać trofea

0

Za co był Banik?

1

Ale jak oni wydawali miliony na transfery to mogło być

0

Gomes ma być włączony wraz z Miną w transfer Pogbinho :D

0

Ma lepszą technikę od Paulinho, ale woli walki nie brak żadnemu.

15

Arturo jak wygrasz z nami 3x Ligę mistrzów podczas twojego kontraktu zostaniesz okrzyknięty najlepszym transferem w historii.

0

Oj tego Pana tez chętnie zobaczył bym ponownie w barwach Blaugrany .

0

Zadzwoń do Barta pewnie CI powie co i jak

0

Eto'o bez klubu.
Moze się tak pokusić i sprowadzić do nas jako jokera, na pewno nie zapomniał jak się strzela.

1

Wstawał zesrałeś sie.

0

Ale chociaż sprzedajemy za kase a nie za worek marchewek.

0

Po paru ?? Chłopie on zagrał dwa mecze

0

Nawet nie mamy wpuścić kogo z ławki takeigo typowego jokera.. Batshuayi lub Mandziukić nadawali by sie idealnie.

1

Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza do końca bracie

0

Najgorsze jest to, że zostajemy z kopiącym się po czole Suarezem.. Brakuje nam dobrej klasycznej 9.. Powiecie, że Messi ale to nie jest taka prawdziwa 9 jak Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?