PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz beszie wielki zachwyt ze Real jest w formie i wrscaja A Barca znowu gra piach haha
0
Niepoznaje dzis naszej Barcy ktkra dotychczas tak bardzo zachwycala świat swoja grą
0
a lecisz samolotem czy jak?
Za ile wychaczyłes bilet?
1
Po co usuwać konto, w czym Ci ono przeszkadza ze musisz je usunąć? Nie rozumiem twojego podejścia.
0
Pele
0
nie potrafię tego zleźć.
2
Podobało mi się to, że potrafił od razu po wejściu na boisko dyrygować i pomagać kolegą w ustawianiu się :) Jestem pełen optymizmu co do niego :)
1
Najlepszego ziom :)
7
Wczorajsza reakcja Ernesta na dośrodkowanie Gomesa: bezcenne
1
Poleciało by w trybuny
0
Ale Cou nie może grać na lewym skrzydle bo tam się zmarnuje
8
Reakcja Ernesta na dośrodkowanie Gomesa: bezcenne
2
Obserwowałem to cała pierwszą połowę.. oddawał tylko piłkę do najbliższego piłkarza i tyle
2
Nawet Roberto woli schodzić do środka z piłką już podawać do Gomesa
7
Valencia zrobiła interes życia sprzedając nam Andre G
5
Gomes na boisku to jakieś nieporozumienie
0
na fotelu w biurze jak juz :D
poza tym nikt mu nie wykupi takiej ilości pączków :P
0
To gdzie piwo za zdaną sesje?
5
Dziś rano jak jechaliśmy do pracy do ludzie po 5 kartonów pączków wynosili z biedronki :O se tak myślę przez cały rok ani jednego pączka a teraz nagle kurde 50 naraz wszamają.
Jeden koleś to miał załadowany całe tylne siedzenie w samochodzie, pewnie sobie do swojego sklepu nakupił za 39groszy i sprzedaje po 80gr.
0
To 5 lat temu wyjadłeś całą piekarnie :D
0
To będziesz za chwile jak bałwanek :D
0
Ile pączków zjedzone?
1
Ameryki to Ty nie odkryłes
0
ALe na jakiej stronie? Jakiś link możesz podać?
2
Icardi ciągle powtarza, że do realu nigdy nie przejdzie.
0
Drodzy clues ile mniej więcej kosztują bilety na mecze Barcy i gdzie mogę takowe kupić?
0
Jak sobie to organizujesz te wypady na mecz?
1
I ten moment gdzie zaczynasz sobie uświadamiać, że zaczyna brakować Szefuncia :(
4
Nie wiem czy Maschen przyleci z Chin żeby zagrać, mecz.
1
Nie szukajmy już usprawiedliwienia.. po prostu nie pykło i zremisowaliśmy.