0

Teraz beszie wielki zachwyt ze Real jest w formie i wrscaja A Barca znowu gra piach haha

0

Niepoznaje dzis naszej Barcy ktkra dotychczas tak bardzo zachwycala świat swoja grą

0

a lecisz samolotem czy jak?
Za ile wychaczyłes bilet?

1

Po co usuwać konto, w czym Ci ono przeszkadza ze musisz je usunąć? Nie rozumiem twojego podejścia.

0

Pele

0

nie potrafię tego zleźć.

2

Podobało mi się to, że potrafił od razu po wejściu na boisko dyrygować i pomagać kolegą w ustawianiu się :) Jestem pełen optymizmu co do niego :)

1

Najlepszego ziom :)

7

Wczorajsza reakcja Ernesta na dośrodkowanie Gomesa: bezcenne

1

Poleciało by w trybuny

0

Ale Cou nie może grać na lewym skrzydle bo tam się zmarnuje

8

Reakcja Ernesta na dośrodkowanie Gomesa: bezcenne

2

Obserwowałem to cała pierwszą połowę.. oddawał tylko piłkę do najbliższego piłkarza i tyle

2

Nawet Roberto woli schodzić do środka z piłką już podawać do Gomesa

7

Valencia zrobiła interes życia sprzedając nam Andre G

5

Gomes na boisku to jakieś nieporozumienie

0

na fotelu w biurze jak juz :D

poza tym nikt mu nie wykupi takiej ilości pączków :P

0

To gdzie piwo za zdaną sesje?

5

Dziś rano jak jechaliśmy do pracy do ludzie po 5 kartonów pączków wynosili z biedronki :O se tak myślę przez cały rok ani jednego pączka a teraz nagle kurde 50 naraz wszamają.

Jeden koleś to miał załadowany całe tylne siedzenie w samochodzie, pewnie sobie do swojego sklepu nakupił za 39groszy i sprzedaje po 80gr.

0

To 5 lat temu wyjadłeś całą piekarnie :D

0

To będziesz za chwile jak bałwanek :D

0

Ile pączków zjedzone?

1

Ameryki to Ty nie odkryłes

0

ALe na jakiej stronie? Jakiś link możesz podać?

2

Icardi ciągle powtarza, że do realu nigdy nie przejdzie.

0

Drodzy clues ile mniej więcej kosztują bilety na mecze Barcy i gdzie mogę takowe kupić?

0

Jak sobie to organizujesz te wypady na mecz?

1

I ten moment gdzie zaczynasz sobie uświadamiać, że zaczyna brakować Szefuncia :(

4

Nie wiem czy Maschen przyleci z Chin żeby zagrać, mecz.

1

Nie szukajmy już usprawiedliwienia.. po prostu nie pykło i zremisowaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?