PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale dlaczego Mina nie powołany nie rozumie tego WGL
1
Yerry i Verma powinni zagrać
0
Tylko, że jak Valdi nie bedzie stawiał na Cou to 105 mln pojdzie się yebać.. a on zostanie takim jeźdźcem bez głowy.
0
Cou pewnie tez nie zagra od pierwszej tylko Iniesta
5
Ja obstawiam, że Valverde i tak nie postawi na Dembele od pierwszej minuty.. Nie ma do niego zaufania
6
Wolałbym takiego Thiago albo Verattiego niż Pogbę ;)
0
Jaka klauzula przewidywana 500?
1
Ale skąd ten hajs ja sie pytam skąd ten hajs -.-
1
Tak jak zapomnieli o wielkim Oscarze :D
4
a Pogba to po prostu przepłacony, zawodnik któremu talent zatrzymał się na farbowaniu włosów to tyle.
1
Cos Ty za młody jest żeby iśc na emeryturę.
Może macie racje jego kierunek moze być Włochy, ale to Mialan Lub Napoli najprędzej, fajnie było by zobaczyć znów dobrze grający Milan w LM jak za starych czasów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ja już mam dość, wszystko mi wyje...., Bayren i Roma..
0
Jak Pep wygra z City wszystko to tak jakoś moim zdaniem rok sobie da spokój odpocznie i potem obejmie Czerwone Diabły, żeby znowu wynieść ich na top i aby znów grali ładną piłkę.
5
http://www.fangol.pl/view/240327/barcelona-zaplacila
Po prostu idealne podsumowanie..
0
Jak dobrze że taki kiks popełniła obrona Chelsea i Messi ra bramkę strzelił uff
1
Mówili Valverde stawia na młodzież mówili
0
Wejdzie Dembouz?
1
Ja tak zacząłem krzyczeć z radości że mi sąsiedzi po kaloryfery pukaja haha
0
Czy ja dobrze widzę. Gomes ja rozgrzwece -.-
0
Czy ja dobrze widzę... Gomes na rozgrzwece wtf-.-
0
Moim zdaniem błąd Stegena
0
Stegen mógł się tego spodziewać i nie pilnował tego słupka noz kur...
3
Ale Paulinho to serio poziom Gomesa. Pana z 15 na plecach tylko bramka bronią, które i tak strzelił dostawiajac nogę
0
Przydał by się taki Cou
0
Bo to drugi Gomes zero techniki i pomysłu na grę. Myślałem że jak on przyjdzie jedzie gryzl trawę ale kurde on sobie spaceruje
2
Paula powinien gryźć trawę A on sobie w tym meczu spaceruje
6
Poziom Gomesa masz rację
0
Karma wraca
1
To usiądź lepiej z WENGOSZem:D