Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brawo Ferdek. Dzięki niemu jeszcze się coś w tym wyścigu zadzieje
0
@mekston I dal drs Norrisowi
0
Antonelli ogarnia w tym deszczu w przeciwieństwie do reszty debiutantów.
1
Maxowi mogą się kończyć opony, bo i do Norissa sporo stracil zanim przestrzelił. Nie wierze, ze tak tracilby dystans na deszczu sam z siebie.
0
Gówniarzy to jeszcze idzie jakoś zrozumieć, ale Sainz walący w bandę podczas jazdy za SC, to jest kompromitacja gościa.
1
Populacja debiutantów zmniejsza sie
1
Bearman to niech może nie wyjezdza na formujące, bo jeszcze się rozwali.
Jednak Hadjar go wyręczył xd
1
Vini to niezły hamulcowy Realu. Najlepsze mecze w tym sezonie grają bez niego.
10
Komentarz usunięty
3
Ale chłopaki latają. Aż miło popatrzeć xd
0
@Piotrek1993 Urbański ława, Zalewski trybuny. Pięknie kluby pozmieniali chlopaki
0
@koziar Antonelli rozwalił podłogę na tarkach, a Lawson poprostu przyogórzyl strasznie.
4
@mekston Max wygralby z palcem w dupie, po serii czerwonych flag
1
Ferrari jest w dupie totalnej. Tsunoda piękny pstryczek w nos dla kierownictwa Red-Bulla.
1
Jak Ferrari nie urwie tu 0,3s to wypadają słabo na ten moment.
1
@mekston No szacun, dobre kwali w jego wykonaniu
0
Doohan najsolidniej z debiutantów
0
Lawson godnie zastąpił Pereza i odpadł w Q1
1
@adi7adi8 Zawsze w stawce musi być taki jeden Latifi, Mazepin, czy tam inny Sirotkin.
0
Bearman ładnie leci xddd. Dopiero co mu samochód złożyli.
0
@michal26 Dawaj Michał. Zaraz 3 trening.
0
Roman Biliński na podium w sprincie F3. Ładny debiut
0
@mindbender84 Modric może. Valejo, Mendy i Fran też wydają się być w miarę normalni.
1
Czekacie na F1?
4
@tbas Podwójne standardy u Madryciakow? Kto by się spodziewałem? Do krytykowania Messiego i Argentyny jak zadrwili z bufonowatych Holendrów to pierwsi byli. Niby największy klub na świecie, a mentalność zawodników i kibiców jak u wioskowych głupków. Chyba wszystkim się od Viniciusa udziela.
1
@Azazel_Pazuzu Patrz na jego liczby w kadrze. Gość jak gra dla Hiszpanii, to zawsze daje argumenty, żeby na niego stawiać.
1
@MesQueUnClub96 Ale punkta może by zdobyl
0
@kcule14 wstal i wybrał język faktów.
1
@mrboom Ten film z Messim nie jest prawdziwy. Madrycka propaganda szuka dziury w całym.
37
Vinicius więcej twittow po meczu najebał niż dobrych zagrań przez 115 minut. Ronaldo jak wkurzał, to przynajmniej w meczu ładował dublet i człowiek tydzień chodzil z pianą w pysku. Tu chlop zagrał niesamowitego stinkera, spudłował karnego, a najwięcej kozaczy. No nie da się tego pajaca lubić i tyle.