5

Brawo Ferdek. Dzięki niemu jeszcze się coś w tym wyścigu zadzieje

0

@mekston I dal drs Norrisowi

0

Antonelli ogarnia w tym deszczu w przeciwieństwie do reszty debiutantów.

1

Maxowi mogą się kończyć opony, bo i do Norissa sporo stracil zanim przestrzelił. Nie wierze, ze tak tracilby dystans na deszczu sam z siebie.

0

Gówniarzy to jeszcze idzie jakoś zrozumieć, ale Sainz walący w bandę podczas jazdy za SC, to jest kompromitacja gościa.

1

Populacja debiutantów zmniejsza sie

1

Bearman to niech może nie wyjezdza na formujące, bo jeszcze się rozwali.
Jednak Hadjar go wyręczył xd

1

Vini to niezły hamulcowy Realu. Najlepsze mecze w tym sezonie grają bez niego.

10

Komentarz usunięty

3

Ale chłopaki latają. Aż miło popatrzeć xd

0

@Piotrek1993 Urbański ława, Zalewski trybuny. Pięknie kluby pozmieniali chlopaki

0

@koziar Antonelli rozwalił podłogę na tarkach, a Lawson poprostu przyogórzyl strasznie.

4

@mekston Max wygralby z palcem w dupie, po serii czerwonych flag

1

Ferrari jest w dupie totalnej. Tsunoda piękny pstryczek w nos dla kierownictwa Red-Bulla.

1

Jak Ferrari nie urwie tu 0,3s to wypadają słabo na ten moment.

1

@mekston No szacun, dobre kwali w jego wykonaniu

0

Doohan najsolidniej z debiutantów

0

Lawson godnie zastąpił Pereza i odpadł w Q1

1

@adi7adi8 Zawsze w stawce musi być taki jeden Latifi, Mazepin, czy tam inny Sirotkin.

0

Bearman ładnie leci xddd. Dopiero co mu samochód złożyli.

0

@michal26 Dawaj Michał. Zaraz 3 trening.

0

Roman Biliński na podium w sprincie F3. Ładny debiut

0

@mindbender84 Modric może. Valejo, Mendy i Fran też wydają się być w miarę normalni.

1

Czekacie na F1?

4

@tbas Podwójne standardy u Madryciakow? Kto by się spodziewałem? Do krytykowania Messiego i Argentyny jak zadrwili z bufonowatych Holendrów to pierwsi byli. Niby największy klub na świecie, a mentalność zawodników i kibiców jak u wioskowych głupków. Chyba wszystkim się od Viniciusa udziela.

1

@Azazel_Pazuzu Patrz na jego liczby w kadrze. Gość jak gra dla Hiszpanii, to zawsze daje argumenty, żeby na niego stawiać.

1

@MesQueUnClub96 Ale punkta może by zdobyl

0

@kcule14 wstal i wybrał język faktów.

1

@mrboom Ten film z Messim nie jest prawdziwy. Madrycka propaganda szuka dziury w całym.

37

Vinicius więcej twittow po meczu najebał niż dobrych zagrań przez 115 minut. Ronaldo jak wkurzał, to przynajmniej w meczu ładował dublet i człowiek tydzień chodzil z pianą w pysku. Tu chlop zagrał niesamowitego stinkera, spudłował karnego, a najwięcej kozaczy. No nie da się tego pajaca lubić i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?