1

@Firestone Niesamowity blok obronny: Cambiaso, Kelly, Gatti, Weah. Jak to się ma do Chiellini, Bonucci, Barzagli jeszcze niedawno? Juventus byl wielki, a teraz jest poprostu w ogromnym kryzysie i to co się dzieje na boisku, jest ich najmniejszym problemem. Tam jest burdel w biurach niewiele mniejszy niż u nas po Barto. Będą pewnie jak Milan przez lata tułać się w okolicach miejsc 4-8 zanim sytuacja się nie poprawi.

4

@stool Z takim herbem wypuścili?
https://zapodaj.net/plik-rQLEV7yGIW

1

@OskP Gamrot przegrał już swoją szansę i tyle. Gość jest nudny, nie potrafił skończyć emeryta Dos Anjosa, przerżnął z Hookerem, to gdzie mu Danka da kogoś z Topki.

3

@Michu94 Każdy włącznie z sędziami chcial zobaczyć jak Messi podnosi Puchar Mistrza Świata, że z tego wszystkiego Francja 2 karne w finale dostała. Zwykle pieprzenie głupot jakiegoś śmiesznego meksykańca.

0

@Messi1000000 Wystarczy przewinac komentarze. Pieprzone niedowiarki z mentalem dzieci. A z piłkarzy się śmieją

0

Pedri to jest pieprzony geniusz. Gość ma 22 lata, a jest w pełni dojrzały piłkarsko i gra jak weteran. Regulator tempa, wie kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć. Uspokaja kolegów i nakazuje poukładanie meczu, bo wie, że wymiana ciosów, to woda na młyn Atleti. Często stopuje resztę. Absolutnie kluczowy zawodnik

0

Odszczekacie jeszcze tego Ferrana dziś

3

Dobra nie płaczcie, tylko kibicujcie. Benfica niczego nie nauczyła?

1

@blakkudium Człowiek, który schował Mbappe do kieszeni.
Jednak to Mingueza się gotował. Ale my mieliśmy wtedy obronę xd

0

@blakkudium Cole Palmer najlepszy angielski piłkarz, ale gra tylko w cienkiej Chelsea, więc nie ma takiego przebicia jak przeklęty Jude.

0

@Herato Nie zrezygnuje. Ambicja nie pozwoli mu zostawić rozbitego klubu. Poukłada to powoli i odejdzie dopiero jak City znowu będzie mocne

1

@Recha_0684 United, to chcialoby być na takim dnie jak City xd

0

Arnold jest obrońcą tylko z nazwy. Gość jest niemiłosiernie karany tam przez Doku. Przy każdej akcji Belg nim kręci.

3

Już nawet De Bruyne podaję pod nogi piłkarzom Liverpoolu.

3

@mekston Wtedy Mbappe będzie pchany 100%

2

No i City nie grało źle, kilka niedokładności, zagapili się i już w dupe dostają. Strasznie niestabilni są

7

@Marian_Pazdzioch Panika była trochę uzasadniona. Ruscy lądowali na lotnisku Hostomel i cisneli rajd na Kijów. Dobrze, że Ukraińcy spuscili im wtedy łomot. Ostatecznie okazało się, że Ukraina była dużo lepiej przygotowana do obrony, niż Ruscy do ataku.

1

Co to wigilia dziś, że Tebas ludzkim głosem przemówił?

2

@Luciano99 O dobrze, że o Mahrezie przypomniałeś. City praktycznie samo zlikwidowało sobie jakąkolwiek głębie składu. Przecież do stycznia ich jedyny skrzydłowi to Savinho i Doku.

7

Guardiola oddał takiego Juliana Alvareza, żeby zostać na pół sezonu z Grealishami, Bernardami i innymi wypaleńcami, a potem zdziwienie, że nie ma komu grać.

0

@kuz To dawać Lookmana do nas, a Gasperini niech se dalej siedzi w tej Atalancie

26

Szkoda, że Ten Haag trochę punktów zdobył zanim go wyrzucili, bo oni rzeczywiście by spadli do Championship.

1

Pewnie chora ambicja nie pozwoli mu odejście po sezonie, w którym nie wygra nic, a szkoda, bo właśnie nadszedł czas na zmiany.

3

@Ojciec5tkidzieci Przecież ona na tym zdjęciu ma taki brzuch, że tych 101 chłopa musiało bić to dziecko w główkę.

0

@lithotripter Jeżeli teraz mają ciężko ze złapaniem piłki, to niedługo będą mieli problem, żeby naczynia do zmywarki włożyć. Rośnie pokolenie lewych rąk.

3

@mekston Całkiem możliwe patrząc po tym co się dzieje z BVB.

2

@Encore Atletico nawet jak przegra, to się postawi, porachuje im kości i krwi napsuje. Kibice na Metropolitano wjadą Viniemu na psyche i bedzie sie czajnik gotowal. Leverkusen gra niby niezle, ale znając życie obsraloby się na Bernabeu i przyjęło pokornie 3:0.

60

Real z Atletico, to będzie dwumecz. Życzę jak najgorzej, dwa razy po 90+10 minut, dogrywka, karne, czerwone kartki, dymy, plagi egipskie itp.

20

@xvcWinterSoldier Można chlać, gdy się jest posłem, tylko trzeba przyjść na posiedzenie Sejmu. Tak wygląda odpowiedzialność

1

@blakkudium Co by nie mówić, to Ranieri dźwingąl ten zespół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?