1

@Arden W czym nie jest?

1

@cules100pro "Geniusz" Perez, zawsze nieomylny, ale tym razem się wykolei.

0

Ranking skrzydłowych z Brazylii w La Liga:
1. Antony
2. Raphinha
3. Rodrygo
4. Vinicius
Chyba zgoda co?

0

@Criss18Barca City, Aston Villa, Newcastle, Bournemouth, Nottingham to drużyny, które oklepią United na luzie. Pewnie jeszcze kilka słabszych by się znalazlo

0

Son to karykatura piłkarza jakim był kilka sezonów wstecz. Wolny, niedokładny, ma problem przejść 1 na 1. Duży spadek formy Koreańczyka.

2

Nieźle chodzi dziś ten Spence na lewej obronie Totków.

4

@sevs Jak Kamil Gala tak pisał, to napewno tak było.

3

Nowy faraon zawitał na angielskie boiska. Savinho też dziś ładnie kręci

4

Marmoush to może być Kawał grajka u Guardioli.

5

Ryoyu dziś inna liga. Poza zasięgiem kogokolwiek.

0

Coś Ty Paweł zrobił...

1

@MesQueUnClub96 Mclaren: po równo
Ferrari: po równo
Red-Bull: po równo
Mercedes: Antonelli
Aston: Alonso
Alpine: Gasly
Haas: po równo
Toro Rosso: Tsunoda
Williams: Sainz
Sauber: Bortoleto

0

@Uukasz_93 Nie zostaliśmy z niczym. Uniezaleznilismy się energetycznie od Rosji, popchnęliśmy naprzód duze projekty jak Gazoport, czy gazociąg z Norwegii i to są bardzo duże plusy na przyszłość. Już nam nie będzie żaden Putin, czy inny ruski cham grozić zakręceniem kurka. Mam tylko nadzieję, że ta elektrownia atomowa, o której się tyle mówi też powstanie.

1

@Nightraider Wojny nie zaczną, ale Polsce wystarczy ciapaków na granice z Białorusią wysłać, żeby nasze służby już były w panice. Także wzmocnione działania hybrydowe przeciwko wschodniej flance NATO są całkiem realne.

0

@MesQueUnClub96 O 18 Cracovia vs Korona, 20:30 Raków vs Lech, 21 Chelsea vs Brighton. Damy radę młody

5

Znowu to biale gówno pada.... Dajcie tą wiosnę juz

0

@AmigoBlancos hat-tricka to on będzie do połowy marca zbierał.

2

@blakkudium Guirassy uratował futbol.

0

@IronMan43 Wszystko pięknie. Zróbmy Wszystko, żeby zawrzeć pokój z Putinem. Czemu nie spojrzeć szerzej? Damy ruskim czas, wzmocnią się i za 10 lat dostaniemy powtórkę ze zdwojoną mocą. USA wtedy się wypnie i ucieknie na pacyfik, a my zostaniemy sami, ale co Trump będzie pieprzył, że doprowadzil do pokoju to jego. Wszystko to, o czym gadają teraz Prezydent USA i jego otoczenie, to bardzo złe wiadomości dla Polski.

0

Jeśli ktoś klepnąlby sprzedaż Erica tej zimy za 7 milionów euro, powinien odpowiadać przed sądem wolnej Katalonii.

1

@blakkudium Patrząc po tym jak się ostatnio prezentuje, to jego wartość powinna jeszcze wzrosnąć. Ja bym go nie sprzedawał.

4

@blakkudium Tak tak, w Katarze tez miało nie być, a Czarek Kulesza z leśnymi dziadkami sobie poradzili. Wódkę schowali między kabanosami i przyjechała.

0

@626 Gaviego nigdy, ale Araujo bym oddał.

0

@gaucho104 Przecież ten Asencio to zwykły przecinak i nic więcej. Ludziom się to podoba bo bezpardonowo piłkę wybije, albo zrobi efektowny wślizg, pokaże charakternie, żeby drużyna walczyła. To jest okej, ale gdzie porównania do Cubarsiego, a już nie wspomnę o Ramosie, którzy oprócz wszystkich jego cech, byli dodatkowo lepsi piłkarsko, mieli/mają świetne wyprowadzenie, nienaganną kontrolę piłki, przegląd pola, a Sergio dokładał jeszcze niesamowite wykończenie. Asencio gra bardziej jak Araujo, a nie Cubarsi, bazując na swojej szybkosci i fizycznosci. W linii obrony Flicka byłby tak samo zagubiony jak nasz Urus.

1

@lucca87 Walker za 3/4 lata będzie miał 38 lat. To już będzie emeryt

0

@Bogan A moim zdaniem objawy zmęczenia materialu było widać już w zeszłym sezonie. Grali wolno, przewidywalnie, nudno. Mistrzostwo zdobyli, tylko przez to, że Arsenal się sfrajerzyl. Dodatkowo latem zamiast się wzmacniac, to się osłabili i mamy efekt. Wypalona drużyna, łatana zimą, transferami z dupy za 200 baniek, które w ogóle nie dają gwarancji podniesienia jakości zespołu.

0

@VamosRakieta Jej fenomen znajduje się z tyłu, poniżej pleców i dobrze wygląda na zdjęciach na insta. Z pilką, to ona ma niewiele wspólnego.

1

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się. Flick jak na Niemca, to nawet da się lubić.
1. Pep
2. Enrique
3. Flick
4. Xavi (Bo Xavi to Xavi i zawsze będę go uwielbial).

0

@escarabajo Jakub Moder wali im brameczke i tyle z Milanu.

9

@Gibbon_FCB A ja chciałbym, żeby Real odpadł jak najszybciej. Trochę pokory panowie. To, że dwa razy zlalismy ich wysoko, nie znaczy, że za każdym razem, gdy spotkamy się w tym sezonie Real dostanie na dziurę. Jak historia pokazała El Clasico rządzi się swoimi prawami i aktualna forma często nie ma znaczenia. Jakby nas jeszcze nie daj Boże wyrzucili z Ligi Mistrzów w jakimś ćwierćfinale, to 4:0 i 5:2 z tego sezonu, tak naprawdę byłoby bez żadnego znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?