Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patrykl145 Marciniak w meczu Jaga vs Legia miał oczy w dupie, ale tutaj zauwazyl niezauważalne dotknięcie.
0
@michal26 A czym się denerwujesz Michal? My już w ćwierćfinale jesteśmy. Im bardziej się wymęczą jedni i drudzy tym lepiej. No ewentualnie drugi i trzeci gol dla Atleti niech padnie tam w 118 i 120 minucie, żebyś był zadowolony z 3:0.
1
Zajebisty wynik. Oby tak 120 minut i potem karne. Niech se wypruwaja żyły jedni i drudzy.
1
@tbas Ja tam cały czas liczę na to, że Ancelotti zostanie rok dłużej.
0
Bayern przeżył męczarnie z Celticiem, otarli się o dogrywke, a z Leverkusen pojechali w dwumeczu jak z furą gnoju. Absolutną kompromitacja Xabiego Alonso i jego drużyny.
5
PSG dużo większe szanse z Realem ma niż Liverpool, który od paru tygodni leci na picu. Salah tragiczny dwumecz. W zasadzie typowy on w decydujących momentach Ligi Mistrzów. Nie dźwignąl z PSG, to co byłoby dopiero z Realem...
No ale poczekajmy. Oby Atletico jutro dało rade
0
@Piotr,1985 Powiedziałbym nawet, że w naszych barwach rzadko kiedy on tego mózgu używał.
1
Dobrze, że Real wylosował Atletico. Przecież z tym Leverkusen by się nawet nie spocili.
0
Dembele od jakiejs 30 minuty, to jakbym go w koszulce Barcelony widział. Mózg odłączony
2
@Gibbon_FCB Bo PSG nam parę razy spuściło wpierdol, podebrało Neymara i Messiego. Do tego zawsze robią pod górkę przy transferach i chyba ten ich szejker kilka razy wypowiedział się niepochlebnie o Barcelonie
0
@Gibbon_FCB I bardzo dobrze, ze dostaje. Pomimo braku oszałamiających liczb ktoś go docenią. Gość jest najbardziej kluczowym piłkarzem w tej układance.
0
@MesQueUnClub96 Jak strzeli 10 do końca sezonu to będzie dobrze, a Ty go tu do Messiego porównujesz xd
12
@Awtameok_Klana Już jeden pisowiec pokazał jak odpowiada spokojnie, bez aresztu spierdzielajac na Węgry. Bardzo dobrze robią. Jeśli ktokolwiek zlamal prawo, to zamykać do pierdla, choćby miał być ministrem, czy ambasadorem.
1
@michal26 Gdyby nie to, że Rumunia w NATO, to Rosja już wjezdzalaby na białym koniu w obronie demokracji
0
@KRISU77 Legenda najchujowszego okresu w historii klubu.
0
Dawać jakiegoś karniaczka dla Rayo
3
@Matheu12 Ja jak byłem wyznaczony do warty na jednostce, to musiałem sobie hełm pożyczać, bo przez rok czasu szef kompanii nie zgłosił zapotrzebowania na nowe.
7
Szkoda chłopa. Niech mu ziemia lekką będzie... Oby patrzył tam z góry jak chłopaki podnoszą puchary na koniec sezonu.
0
Piękny dzień na posprzątanie i umycie samochodu.
1
@Marian_Pazdzioch Kiedy Amerykanie podziękują nam za udział w wojnie w Iraku i Afganistanie, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy nic wspólnego?
0
@fart Samo strzelanie Ci nie pomoże. Taktyka w terenie musi być, bo co z tego, że złożysz i rozłożysz broń, jak nie będziesz potrafił poruszać się oddziałem po głupiej drodze w lesie. Tak to tylko brzmi prosto, ale wcale nie jest. Byłem w wojsku jeszcze niedawno i wiem.
11
Zróbmy z Pululu nowego Olisadebe.
0
@tbas No karny na Barcoli ewidentny. Dziwne, że nie podyktowali
0
@buglikos Dani Olmo i granie bez klasycznej 9.
9
@Murazor Po tym co wczoraj zobaczyłem w ich wykonaniu powiem jedno. W lidze mogą mieć nawet 40 punktów przewagi, ale jak przyjdzie im zagrać z takim Realem, to dostaną na łeb. Dlatego niech Atletico zrobi robotę.
0
@Encore Tak to jest jak się ma Dembele jako lidera ofensywy. Mając Raphinhe, to co innego.
0
@Eklerek Ciekawe co mu tam powiedział? Fuck off, czy coś więcej?
1
@barcanawieki Bułka to leszcz przy Wojtku. Celowałbym bardziej w któregoś młodego ze szkółki (mają potencjal), albo Chevalliera
61
Bramkarz musi być trochę pierdolniety. Ze Szczęsnym ta drużyna ma większe jaja. Bez żalu pożegnałbym Ter Stegena latem, dla jeszcze jednego roku Wojtasa w bramie.
2
@ViscaelBarca2007 A jak będą grać z Realem to se piłkę do bramki wrzuci