Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@QuaReL Przed czym ma odpoczywać? Na KMŚ nie gramy, w finale LM też nie. Turniejów z repką nie ma, więc zaraz wakacje. 2 mecze zostały, niech się chłopak bawi piłką
16
@insp1re Przypominam tylko, że to nie Christiansen, tylko Christensen.
2
@blakkudium McTominay u Conte nie jest już z drewna.
9
@Gaucho Nie wierze w to co mówię, ale w finale będę za PSG wlasnie z powodu Lucho. Wspaniały i silny człowiek, którego spotkała tragedia, a mimo to dal radę wrócić w wielkim stylu. Dal nam wiele radości, niech teraz on tryumfuje.
0
Nic tylko podziękować Deco i Laporcie za zbudowanie kadry, w której po wypadnięciu Balde musi grać Martin, a z ławki na dogrywke wchodzi Victor i Fort. Brawa dla drużyny za walkę, brawa dla Flicka za wynik w Lidze Mistrzów.
0
Suszarka Flicka w przerwie i jedziemy
0
@partymaker Wymienieni przez Ciebie gracze zjadają naszych pod względem doświadczenia. Mkhitarian to był mocny grajek swego czasu i w piłkę kopać napewno potrafi. Martin rok temu nie wyróżniał się nawet w rezerwach, a teraz wychodzi na półfinal Ligi Mistrzów. To jest jednak delikatna różnica.
6
Gerardem Martinem i Ericiem Garcią o finał Ligi Mistrzów. To wynik grubo ponad stan i wielki szacun dla Flicka
8
Ależ gówniane jest Ferrari. Nawet Leclerc nie ma z czego tam wycisnąć
1
Piękna walka. Panowie dają z siebie wszystko
4
@marcin62 34 lata. Gość mógłby jeszcze grać w piłkę na wysokim poziomie, a tu już emerytura i browarki. Szkoda, bo w Chelsea, to byl taki kot...
6
Nie wiem co piękniejsze - gol Pedriego, czy asysta Modrica do Kounde
1
Real taki obsrany maszyny Flicka, że już na boisko nie chcą wychodzić i się sędziowaniem zasłaniają.
0
@SinMistico To jest taki etap sezonu, że mecze trzeba przepychać dupą i tyle. Liczą się punkty i zwycięstwa, a nie wrażenia artystyczne. Zwłaszcza, gdy się ma tak wąską kadrę jak Flick w Barcelonie.
4
Późna Xavineta, przy Galacticos 2.0, to był pokaz wirtuozerii. Wyobraźcie sobie być kibicem Realu i oglądać takie gówno 2 razy w tygodniu.
0
Właśnie dlatego tak ważne było wypracowanie solidnej zaliczki w pierwszym meczu. Może i wyczerpani, może przegraliśmy, ale jesteśmy w półfinale i tylko to się liczy. Przed sezonem chyba nikt nie zakładał, że w połowie kwietnia będziemy w walce o tryplet, mając już superpuchar na koncie. Jedziemy dalej. Flick wie co robi.
4
@marcin62 Chciałeś powiedzieć Holendrzy, obok Anglików. Nie ma większych buców niż te dwa narody.
0
@Transu96 Bastoni, ale nierealny.
0
@UriBoyka Taka zima, że na letnich można praktycznie cały rok jeździć. Na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, w których w tym roku rzeczywiście potrzebna była opona zimowa.
6
@lithotripter To był jakiś wał Bartomeu. Nie wierze, że ten transfer nie miał drugiego dna.
1
@budel17 Ciekawe, bo na Suzuce Red Bull był tak samo szybki jak McLaren i jakoś Max uciec nie zdołał.
4
@RosjaninBut Nowe czołgi i AHSy fajnie wyglądają na defiladach i poligonach. Amunicją nie ma się jak pochwalić, to jej nie robią.
0
@Encore Największy sukces United w tym sezonie. Wygrane derby po dwóch golach z dupy w końcówce meczu, ale przyznać trzeba, że już wtedy City grało tragicznie.
0
@David_Martin Bo to kara za bycie leniwym. Fati jest ostatni do wejścia na boisko. Czasami mam wrażenie, że jakby Flickowi została 1 zmiana, a Ansu byłby ostatnim zawodnikiem na lawce, to Niemiec poprzestałby na 4 zmianach xd.
1
Jak już nawet tego gównianego United nie potrafią ograć, to znaczy, że naprawdę jest źle i nie widać światła w tunelu. City ma problem wygrać z kimkolwiek i fajnie byłoby zobaczyć ich w Lidze Europy.
0
@Konus69 Prędzej Brazol dostanie suszarkę od Flicka i siądzie na dupie. Raphinha musi się ogarnąć, bo ostatnio nie dość, że słabo sportowo, to jeszcze zaczal się zachowywać jak Vinicius. Potrzebujemy go w formie na końcówkę sezonu.
1
@KamQiX Różnica między Araujo, a Pedrim jest w tym, że Hiszpan jest genialny czysto piłkarsko, jest magiczny i inteligentny, czyli ma wszystko to, czego nie ma Araujo. W dodatku u Urusa kuleje rozegranie piłki, co w obecnej taktyce Flicka jest bardzo potrzebne.
0
@Messibestplayerintheworld Miejsca na rotację byłoby więcej, gdybyśmy wczoraj wygrali. 4 punkty przewagi jest spoko, ale potencjalne 6 byłoby zdecydowanie lepsze, bo napewno coś wtopimy do końca sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Ma szanse