0

Ale gówno gramy

0

@macio_944 Bez porównania. U nich brakuje całego ataku, u nas tylko Raphinhi i Joana Garcii

7

Kurwa być bankrutem, a z ławki wchodzi Lewandowski. Elegancko

1

Wolne to niech synek jeszcze poćwiczy

5

Nie no, druga żółta ewidentna dla Mendesa

0

@esem91 Przecież on wtedy bronił w nie swojej strefie, bo reszta dala dupy. Martin dziś narazie najlepszy z całej obrony

22

Ależ mi tu brakuje Fermina w tym meczu.

2

Martin najlepszy z obrony

2

Kurwa Martin sam w tej obronie gra?

0

Dobry ten Mendes, nie ma co gadac

0

Piękny mecz. Dwie najepsze drużyny na świecie.

0

@ProMILs Mało który zawodnik w takiej sytuacji by to dostrzegł.

11

Przecież Ferran w tej akcji zrobił wszystko dobrze. Dobrze przyjął, minął bramkarza, strzał w światło bramki. Świetna interwencja Zabarnyego

0

PSG to jest pressingowa maszyna. Atak mają osłabiony, ale cała reszta funkcjonuje tak jak nalezy

1

Oj przydałby się dziś Joan na bramce z tym swoim rozegraniem

3

Kurwa czaicie tak grać w piłkę w wieku 18-lat? Przecież to nawet Messi takich rzeczy nue robił

1

@Eklerek U Conte się zapierdala. Kto nie zapierdala, ten nie gra

6

O geniuszu Pedriego powiedziano już chyba wszystko, więc warto wspomnieć o tym jak świetnie gra ostatnio Frenkie. Wczoraj dal koncert, właśnie takiego chłopaka kupowaliśmy z Ajaxu. Razem z Hiszpanem tworzą obecnie chyba najlepszy duet pomocników na świecie. Oby tylko utrzymał ten poziom.

0

@Jackazz Przecież nie ma na świecie klubu z większą presją niż Barcelona. Tutaj masz wygrywac puchary, a do tego grać najpiękniejszy futbol, bo inaczej ludzie są niezadowoleni nawet jak wygrywasz. Presja w United to pikuś w porównaniu do tego, co jest u nas. Zwłaszcza teraz, gdy fanbaza Manchesteru powinna wreszcie zrozumieć, że już nie są topowym klubem w Anglii i potrzeba wielu zmian, czasu, żeby znowu zacząć rywalizować.

3

30 baniek za wykup Rashforda, to jest promocja na dzisiejszym rynku transferowym.

2

Ale dziś ładują chlopaki

5

No Rashford Dobry mecz, ale Yamal to jest inny poziom.

0

Sociedad dziś dobrze broni, a i tak, gdyby nie bramkarz dostaliby trojke do przerwy. My musimy uważać na te ich wypady i predzej, czy później coś wciśniemy.

0

Panowie, spokojnie...

51

Atletico istnieje tylko po to, żeby 2 razy w sezonie wkurwiac Real Madryt. I okej.

1

John Travolta wymachuje Buttona. Nooo i macha Robertowi!!!

4

Ciekawostka
Po premierze filmu "Top Gun" z Tomem Cruisem w roli głównej Marynarka Wojenna USA odnotowała znaczący wzrost zainteresowania służbą. Mówiło się nawet o 5-krotnym wzroście liczby osób chętnych do służby jako piloci marynarki. Zainteresowanie było na tyle duże, że Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych otwierała punkty rekrutacyjne przy kinach, gdzie wyświetlano film. Każdy chcial być jak Maverick.

0

@PatrychoO Przecież Xavi wierzył w niego jako jeden z ostatnich ludzi w klubie, a ten wbił mu nóż w plecy odejściem.

0

@JordiAlbion I wzajemnie :)

44

Gadacie, że przygłup, a przecież ewidentnie widać, że To jest zupełnie inny gość, niż gdy grał u nas. Dembele dorósł, stal się profesjonalistą i wreszcie wykorzystuje swoj talent. Gratulacje dla chłopaka, niech dalej czaruje na europejskich boiskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?