Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Tam w zasadzie każdy kawałek, to banger. "In The End" wiadomo - klasyka, ale "Papercut", "Crawling", "With You", czy "Forgotten" na zawsze w serduszku.
5
"Hybrid Theory" Linkin Parku ma już 25 lat. Słuchało się za gówniarza, słuchało się do 18-tki i słucha się dalej. Ponadczasową muzykę robili. I ten wokal Chestera...
0
@norbo80 Ten drybling na minus nie był. Wszedł i dal impuls do walki.
2
Komentarz usunięty
2
No tak Vinicius, jak zawsze
2
Oszczędził Pedriego.
0
Maldini na ratunek
1
@PatrychoO Spotykal się w zeszłym sezonie z jakąś laska, nagle przestała się pojawiać u niego na socialach. Mniej więcej od tamtego momentu Kounde jest w innym świecie.
1
@PatrychoO Yamalowi to 100% odjebało, ale u Kounde chyba sprawy sercowe. Kto nie przeżył bolesnego rozstania niech pierwszy rzuci kamieniem
0
@BezglutenowyPedri Ale go kurwa zniszczył. 2:1 i do końca drżą o wynik
0
W Realu z ławki wchodzi Brahim, Rodrygo i Carvajal. U nas wejdzie Roony Bardaghi. To są te detale
4
Przy Yamalu momentalnie jest 3/4 zawodników Realu. Gra słabo, ale to nie jest Messi, żeby sobie z takim czymś radzić.
1
Kounde masakrycznie zakręcony. Cień zawodnika z zeszłego sezonu
2
@brzucho To Zidane
0
Stare dziadki z trybun środkowe palce do 18-latka. Dobrze się prezentuje dziś madrissimo
0
Mówcie co chcecie, dla mnie to jest karny. Ruch ręki do piłki ewidentny
1
Jedziemy kurla. Dawać panowie
1
Poprzedni sezon z tą kadrą to były wyniki grubo ponad stan. Real bierze w dwa lata Carrerasa, Mbappe, Trenta itp, a my latamy kadrę dzieciakami i darmowym Rashfordem na zakręcie kariery. W sumie u nas w formie obecnie jest chyba tylko Fermin, Pedri, Frenkie i Rash. Kounde objezdzany niemiłosiernie. Zobaczymy, może w drugiej się podniosą.
0
@FioletoweOczy Mecz trwa 90 minut.
0
Kurwa my gramy w obronie jak przedszkolaki. Można jebac sędziego za łokcia, ale to co odpierdalamy w tyłach jest niedopuszczalne. Praktycznie sami stwarzamy im sytuacje
1
Wszyscy, którzy chcieli Fermina latem oddawać mogą podziwiać naszego najlepszego obecnie zawodnika.
13
Nie obwiniajcie Szczesnego. Ta bramka i tak wisiała w powietrzu. Są lepsi od nas
2
Nie no to jest inny Real. Za Ancelottiego wychodzili po wpierdol pokornie. Teraz nas cisną pressingiem ostro. Widać, że czują krew.
1
Teraz musimy im wjebac gola i będą ugotowani
1
@Cules69 Yamal był kopnięty przez Viniego.
1
Perez to wygląda jak chodzacy truposz xd. Wyschnięty dziadyga
2
@Kessie Kubicomanii nie będzie już nigdy. Dal nam wiele, bardzo wiele...
0
@Tasde Nie musi utrzymać. Jezeli nie bedzie mial problemów z samochodem, to na dystansie całego wyścigu objedzie każdego. Jest w ten weekend piekielnie szybki.
1
@Szklaner Szkoda tej kontuzji. Pamiętam, że fajnie chodzil w tym Udinese zanim przytrafił mu się ten feralny uraz.
7
Norris nokautuje. Ferrari pozytywne zaskoczenie.