0

@Filipem Tam w zasadzie każdy kawałek, to banger. "In The End" wiadomo - klasyka, ale "Papercut", "Crawling", "With You", czy "Forgotten" na zawsze w serduszku.

5

"Hybrid Theory" Linkin Parku ma już 25 lat. Słuchało się za gówniarza, słuchało się do 18-tki i słucha się dalej. Ponadczasową muzykę robili. I ten wokal Chestera...

0

@norbo80 Ten drybling na minus nie był. Wszedł i dal impuls do walki.

2

Komentarz usunięty

2

No tak Vinicius, jak zawsze

2

Oszczędził Pedriego.

0

Maldini na ratunek

1

@PatrychoO Spotykal się w zeszłym sezonie z jakąś laska, nagle przestała się pojawiać u niego na socialach. Mniej więcej od tamtego momentu Kounde jest w innym świecie.

1

@PatrychoO Yamalowi to 100% odjebało, ale u Kounde chyba sprawy sercowe. Kto nie przeżył bolesnego rozstania niech pierwszy rzuci kamieniem

0

@BezglutenowyPedri Ale go kurwa zniszczył. 2:1 i do końca drżą o wynik

0

W Realu z ławki wchodzi Brahim, Rodrygo i Carvajal. U nas wejdzie Roony Bardaghi. To są te detale

4

Przy Yamalu momentalnie jest 3/4 zawodników Realu. Gra słabo, ale to nie jest Messi, żeby sobie z takim czymś radzić.

1

Kounde masakrycznie zakręcony. Cień zawodnika z zeszłego sezonu

2

@brzucho To Zidane

0

Stare dziadki z trybun środkowe palce do 18-latka. Dobrze się prezentuje dziś madrissimo

0

Mówcie co chcecie, dla mnie to jest karny. Ruch ręki do piłki ewidentny

1

Jedziemy kurla. Dawać panowie

1

Poprzedni sezon z tą kadrą to były wyniki grubo ponad stan. Real bierze w dwa lata Carrerasa, Mbappe, Trenta itp, a my latamy kadrę dzieciakami i darmowym Rashfordem na zakręcie kariery. W sumie u nas w formie obecnie jest chyba tylko Fermin, Pedri, Frenkie i Rash. Kounde objezdzany niemiłosiernie. Zobaczymy, może w drugiej się podniosą.

0

@FioletoweOczy Mecz trwa 90 minut.

0

Kurwa my gramy w obronie jak przedszkolaki. Można jebac sędziego za łokcia, ale to co odpierdalamy w tyłach jest niedopuszczalne. Praktycznie sami stwarzamy im sytuacje

1

Wszyscy, którzy chcieli Fermina latem oddawać mogą podziwiać naszego najlepszego obecnie zawodnika.

13

Nie obwiniajcie Szczesnego. Ta bramka i tak wisiała w powietrzu. Są lepsi od nas

2

Nie no to jest inny Real. Za Ancelottiego wychodzili po wpierdol pokornie. Teraz nas cisną pressingiem ostro. Widać, że czują krew.

1

Teraz musimy im wjebac gola i będą ugotowani

1

@Cules69 Yamal był kopnięty przez Viniego.

1

Perez to wygląda jak chodzacy truposz xd. Wyschnięty dziadyga

2

@Kessie Kubicomanii nie będzie już nigdy. Dal nam wiele, bardzo wiele...

0

@Tasde Nie musi utrzymać. Jezeli nie bedzie mial problemów z samochodem, to na dystansie całego wyścigu objedzie każdego. Jest w ten weekend piekielnie szybki.

1

@Szklaner Szkoda tej kontuzji. Pamiętam, że fajnie chodzil w tym Udinese zanim przytrafił mu się ten feralny uraz.

7

Norris nokautuje. Ferrari pozytywne zaskoczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?