Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Spokojnie, Tiburon dublet w klasyku ładuje i zamyka mordy. Bardziej martwi Szczęsny na bramce, niż brak Roberta.
0
@norbi77 Balde-Eric-Cubarsi-Kounde
9
Był taki człowiek, który chciał, żeby dzieciom polskim było lepiej...
0
@partymaker Po walce z Tsarukyanem wydawalo się, że ma wszystko, żeby powalczyć o top w tej dywizji, jednak czas zweryfikował. Od tamtego pojedynku Arman zrobił ogromny progres, a Mateusz stoi w miejscu. Być może to juz jest po prostu jego sufit. Co jak co, ale bycie w Top 10 zawodników na świecie jest już samo w sobie sporym osiągnięciem.
5
@FCB24 Chyba żaden naród nie gloryfikuje porażek, tak jak Polacy. Przegrywamy najpiekniej na świecie. Gamrot walczyl z legendą, zderzył się ze ścianą i na własnej skórze przekonał się, że Top5 rankingu UFC, to nie jego poziom.
13
Nie no kurwa, nie da się tego na trzeźwo oglądać
9
Nową Zelandia za mocna. Dawać Dzieci z Bulerbyn
3
Kurwa, żeby nie umieć pograć pilką i mieć problem wyjść z własnej połowy składna akcją z Nową Zelandią...
1
Pokazują jak się gra lagę. Zginiemy od naszej broni
5
Trzeba podkreślić, że football w Oceanii zrobił ogromne postępy
12
Powiem wam, że ten ostatni album Linkin Park z nową wokalistką siedzi naprawde dobrze. Wiadomo, że to nie to samo co wczesniej, ale Emily też ma potężny głos. "Igyieh", "Heavy is The Crown", czy "Two Faced", to taki stary, dobry Linkin Park. Dobrze, że nie zniknęli razem ze śmiercią Chestera.
2
@blakkudium Nie ten kolor skóry, żeby do Realu iść.
0
@Culer9002 Oby to były walki na śmierć i życie. Dajcie ludziom igrzysk
2
@BorzyKrzys Liga Włoska nikogo nie obchodzi
1
@mordini123 Moim zdaniem, tylko Cecherz mógł im dać awans w tym sezonie. Nikogo lepszego nie znajdą i do Ekstraklasy nie wejdą.
5
"Top Gun. Maverick" o 20 na TVN7 jakby ktoś chciał obejrzeć.
2
@Hosh Piękne zachowanie Roberta wobec legendy futbolu
2
Od Pana Flicka dwa kroki w bok. Zeszły sezon zrobiliśmy wyniki grubo ponad stan i teraz to zamazuje ogólny obraz tego jak niezbalansowana kadrę mamy. Przeciez z naszej drużyny, to tylko Yamal, Raphinha, Pedri i Frenkie graliby w kazdym klubie swiata. Na 9 emeryt, reszta bez formy, albo watpliwej jakosci. Wszystko połatane wychowankami i nastolatkami. Jedyne transfery to Garcia, który aktualnie wypadl i Rashford, który narazie wygląda nieźle. Kadra wąska, wiec gorszy okres może się trafić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RafiVeB To byl debilizm, ale teraz raczej nie będą się zamieniać, skoro Norris objechał Piastriego na torze, a nie przez błąd mechaników w boksie.
0
@RafiVeB Życie. Ostatnie wyścigi Norrisowi psuli pit-stopy regularnie
6
Czekamy na opinie Dziadka z Oviedo o pit-stopie
0
Wygląda na to, że softy nie dają żadnej przewagi. Max cały czas traci do Russella, a Norris w miarę blisko się trzyma.
3
Piastri płacze na radiu ostro
1
Norris jak nie on. Dobry start
2
@fart To było 28 września. Roma gra dziś z Fiorentiną
8
Fajnie wygląda ten Estevao. Będą z niego ludzie.
No i brameczka. Pięknie
7
@Eklerek Za słaby napewno nie był, ale za drogi już tak
0
Ale gówno gramy
0
@macio_944 Bez porównania. U nich brakuje całego ataku, u nas tylko Raphinhi i Joana Garcii