46

Dzięki Ci Xavi za tego Fermina. Chłopak jeszcze 3 lata temu kopał w 3-ligowym Linares, a teraz kolejny sezon daje nam konkretne liczby. Taki zawodnik, to skarb i w życiu bym go nie sprzedał.

2

@Eklerek On ogólnie jest dobry przecinak, tylko czasami brakuje mu tej ogłady i robi głupie faule. Przy Pepie się może ogarnie

1

Ale poszedł Doku

1

@Laminedependencia Na 100% ujęli. Zaraz obok Tchoumeniego i Viniciusa z zeszłorocznych klasyków.

4

@Tomaszekkkkk Niemcy mają to we krwi. Tego się nie zmieni.

7

@Laminedependencia Akurat bałwan Casemiro to miał jakiś chory immunitet na kartki. Tyle razy odstawiał bandyterke, a chyba żadnej czerwonej przez cały pobyt w Realu nie zobaczył.

2

@FCB24 Po to się psu daje jeść, żeby szczekal.

2

@blakkudium City pewnie dostanie w łeb i Guardiola będzie na musiku

1

@blakkudium Z Xaviego się śmiali, że zakochany w Zubimendim, ale nie ma sie co dziwic. Fantastyczny grajek

0

@gumaz Polak walczyć za ojczyzne nie chce, ale z Ukrainców, którzy też nie chcą i przyjeżdżają do nas, to się śmieją.

2

@BillyButcher Piekne są te Archery na podwoziu Volvo

1

@Dejvo Po co Ci baba przy wiejskim stole?

3

@draxidox To był prime time piłki nożnej. Takie coś już się nie powtórzy za naszego życia.

2

@barcelonaLM Jeżeli takie ataki będą się powtarzać, to ruskim należy dopierdolic i się z nimi nie pierdolic.

6

@KrychaFCB Wolał teraz oddać niż ryzykować "przypadkową awarie" za tydzien

0

@kiper09 Max się nie liczy w walce o tytul

6

@Cule1234 United jest tak gówniane, że nie zasłużyli na awans nawet przy zielonym stoliku.

3

Piękny manewr Leclerca

0

Amorim ball xdd

2

@tomek8756 Czyli Nawrocki z Pisu rozwiązał problem, który stworzył PiS i jeszcze biją mu za to brawo? XD

28

@Lanosss Przypominam, że na początku lipca były plotki i wpłacaniu klauzuli za Nico xddd. Teraz gościa co przyszedł za frytki zarejestrować nie mogą.

1

@Aragorn33 Tymczasem nasze szwagry z chęcią oddaliby walczaka Casado ogranego na najwyższym poziomie La Liga i w Lidze Mistrzów za 30 milionów. Ludzie...

3

@RoberDzik Czasem styki mu się palą, ale to dalej jest nasz chłopak i pierwszy żołnierz Flicka. Stoimy za nim murem i nie damy go obrażać.

4

Niech żyje Wojsko Polskie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@aspr1me Defilada to była w 1966 na tysiąclecie Polski. Teraz to jest co najwyżej parada wojskowa.

2

@Persempretito Ulice nigdy nie zapomną Lewandowskiego ładującego im czteropak.

0

No i padło słynne niestety Borka

1

@michal26 Akurat teraz groźnie strzelal

7

Lech cos tam potrafi pograć nawet, ale brakuje konkretów bliżej bramki. Pewnie odpadną, ale już samo to, że grają jak równy z równym z corocznym uczestnikiem LM/LE może napawać optymizmem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?