Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Dzięki Ci Xavi za tego Fermina. Chłopak jeszcze 3 lata temu kopał w 3-ligowym Linares, a teraz kolejny sezon daje nam konkretne liczby. Taki zawodnik, to skarb i w życiu bym go nie sprzedał.
2
@Eklerek On ogólnie jest dobry przecinak, tylko czasami brakuje mu tej ogłady i robi głupie faule. Przy Pepie się może ogarnie
1
Ale poszedł Doku
1
@Laminedependencia Na 100% ujęli. Zaraz obok Tchoumeniego i Viniciusa z zeszłorocznych klasyków.
4
@Tomaszekkkkk Niemcy mają to we krwi. Tego się nie zmieni.
7
@Laminedependencia Akurat bałwan Casemiro to miał jakiś chory immunitet na kartki. Tyle razy odstawiał bandyterke, a chyba żadnej czerwonej przez cały pobyt w Realu nie zobaczył.
2
@FCB24 Po to się psu daje jeść, żeby szczekal.
2
@blakkudium City pewnie dostanie w łeb i Guardiola będzie na musiku
1
@blakkudium Z Xaviego się śmiali, że zakochany w Zubimendim, ale nie ma sie co dziwic. Fantastyczny grajek
0
@gumaz Polak walczyć za ojczyzne nie chce, ale z Ukrainców, którzy też nie chcą i przyjeżdżają do nas, to się śmieją.
2
@BillyButcher Piekne są te Archery na podwoziu Volvo
1
@Dejvo Po co Ci baba przy wiejskim stole?
3
@draxidox To był prime time piłki nożnej. Takie coś już się nie powtórzy za naszego życia.
2
@barcelonaLM Jeżeli takie ataki będą się powtarzać, to ruskim należy dopierdolic i się z nimi nie pierdolic.
6
@KrychaFCB Wolał teraz oddać niż ryzykować "przypadkową awarie" za tydzien
0
@kiper09 Max się nie liczy w walce o tytul
6
@Cule1234 United jest tak gówniane, że nie zasłużyli na awans nawet przy zielonym stoliku.
3
Piękny manewr Leclerca
0
Amorim ball xdd
2
@tomek8756 Czyli Nawrocki z Pisu rozwiązał problem, który stworzył PiS i jeszcze biją mu za to brawo? XD
28
@Lanosss Przypominam, że na początku lipca były plotki i wpłacaniu klauzuli za Nico xddd. Teraz gościa co przyszedł za frytki zarejestrować nie mogą.
1
@Aragorn33 Tymczasem nasze szwagry z chęcią oddaliby walczaka Casado ogranego na najwyższym poziomie La Liga i w Lidze Mistrzów za 30 milionów. Ludzie...
3
@RoberDzik Czasem styki mu się palą, ale to dalej jest nasz chłopak i pierwszy żołnierz Flicka. Stoimy za nim murem i nie damy go obrażać.
4
Niech żyje Wojsko Polskie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@aspr1me Defilada to była w 1966 na tysiąclecie Polski. Teraz to jest co najwyżej parada wojskowa.
2
@Persempretito Ulice nigdy nie zapomną Lewandowskiego ładującego im czteropak.
0
No i padło słynne niestety Borka
1
@michal26 Akurat teraz groźnie strzelal
7
Lech cos tam potrafi pograć nawet, ale brakuje konkretów bliżej bramki. Pewnie odpadną, ale już samo to, że grają jak równy z równym z corocznym uczestnikiem LM/LE może napawać optymizmem.