2

Szkoda, że to nie Russell wjechał w Maxa. Działoby sie

8

@Kgorecki2500 To jest właśnie mentalność tych piłkarzyków z reprezentacji. Lewy rzeczywiście nie pasuje do tej bandy bez ambicji sportowej.

8

Ciuralla ciuralla, weź mego...

0

@Kgorecki2500 Bez podjazdu do F-14 Tomcat, albo Miga-29

3

@Cule1234 Zyciowa szansa dla chłopaka, żeby zrobić kariere światowego formatu w jednym z największych klubów świata, a rodzina namawia go do pozostania i męczenia buły w średniaku Bilbao. Dość dziwne, bo Barcelona to krok naprzód. W Bilbao wyżej już nie podskoczy.

2

Jechać tak dobry wyscig i odjebac w ten sposób xd. Jakby poszedł na zewnętrzną Norris, to miałby Piastriego. Nie wiem, gdzie on chcial się tam wcisnąć?

8

Robert Kubica driver błyskawica. Największy Polak ze wszystkich Polaków.

0

@FCB24 Tylko tam się nie gra na Litwę, czy Maltę. Najgorsza drużyna Conmebol przyjeżdża grać na taką Estonie i ładuje jej 3:0.

0

Wypijmy za błędy. Za błędy na górze

0

@Remi70 Bez przesady. Eriksen prawie umarł na boisku i mecz był dokończony.

2

@blakkudium Ale zapierdolil

0

@Criss18Barca Poniekąd masz rację, ale z drugiej strony jak w kadrze i w kraju srają na Ciebie z każdej strony, to czy jest sens się zarzynac? Lewy zrobil już tyle dobrego dla polskiej piłki, jest najlepszym piłkarzem w historii polskiej reprezentacji, a i tak nie ma należnego szacunku. W dodatku teraz jakis smieszny Probierz upokarza go odebraniem opaski. Na jego miejscu też pewnie mialbym dosc

0

Ależ Portugalia jest groźna w takim szybkim ataku.

2

Disco Czarek z Pzpnu tam się pewnie teraz tak trzęsie, że aż musi się napić

7

Ter Stegen robi sobie dziś reklame

0

Piękne są takie letnie i deszczowe poranki

2

@Kessie Gdzie tam Kvarze do niego?

1

@Matheu12 @Bykunn Narzekacie, a przecież w obecnym sezonie i poprzednim wreszcie są jakieś emocje. Lepsze to niż dominacja Hamiltona i Verstappena.

0

@mekston I tak nie miałby szans. Skończyłby 4/5. Ostatecznie i tak puściły mu nerwy

0

@takisobiektos Przecież tam nic nie było xd.

0

Wichniarek dobrze cyknięty chyba tam siedzi

0

@Faro I zasłużenie bierze. Świetny grajek

0

Brawo Lucho!!! Zasługuje chlop na wszystko co najlepsze.

0

@Matheu12 I tak lepszy niż Ter Stegen

1

Doue Golden Boya bierze w tym roku

3

Diaz to fajny grajek. Walczak, pracuś. Odnalazłby się u Flicka jak Raphinha, ale nie za takie pieniądze. Szanujmy się

0

@ricardo0705 Idealny klub dla niego.

4

Na kaca dobra jest ciężka praca ~ Hansi Flick do piłkarzy Barcelony 18.05.2025

2

Leclerc karę pewnie dostanie, ale fakt jest taki, że Albon też nie potrafi go wyprzedzić będąc tak blisko i jadąc szybciej.

0

@Eklerek Lawson ogór niesamowity, a taką pompkę na niego zrobili w Red-Bullu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?