Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, że to nie Russell wjechał w Maxa. Działoby sie
8
@Kgorecki2500 To jest właśnie mentalność tych piłkarzyków z reprezentacji. Lewy rzeczywiście nie pasuje do tej bandy bez ambicji sportowej.
8
Ciuralla ciuralla, weź mego...
0
@Kgorecki2500 Bez podjazdu do F-14 Tomcat, albo Miga-29
3
@Cule1234 Zyciowa szansa dla chłopaka, żeby zrobić kariere światowego formatu w jednym z największych klubów świata, a rodzina namawia go do pozostania i męczenia buły w średniaku Bilbao. Dość dziwne, bo Barcelona to krok naprzód. W Bilbao wyżej już nie podskoczy.
2
Jechać tak dobry wyscig i odjebac w ten sposób xd. Jakby poszedł na zewnętrzną Norris, to miałby Piastriego. Nie wiem, gdzie on chcial się tam wcisnąć?
8
Robert Kubica driver błyskawica. Największy Polak ze wszystkich Polaków.
0
@FCB24 Tylko tam się nie gra na Litwę, czy Maltę. Najgorsza drużyna Conmebol przyjeżdża grać na taką Estonie i ładuje jej 3:0.
0
Wypijmy za błędy. Za błędy na górze
0
@Remi70 Bez przesady. Eriksen prawie umarł na boisku i mecz był dokończony.
2
@blakkudium Ale zapierdolil
0
@Criss18Barca Poniekąd masz rację, ale z drugiej strony jak w kadrze i w kraju srają na Ciebie z każdej strony, to czy jest sens się zarzynac? Lewy zrobil już tyle dobrego dla polskiej piłki, jest najlepszym piłkarzem w historii polskiej reprezentacji, a i tak nie ma należnego szacunku. W dodatku teraz jakis smieszny Probierz upokarza go odebraniem opaski. Na jego miejscu też pewnie mialbym dosc
0
Ależ Portugalia jest groźna w takim szybkim ataku.
2
Disco Czarek z Pzpnu tam się pewnie teraz tak trzęsie, że aż musi się napić
7
Ter Stegen robi sobie dziś reklame
0
Piękne są takie letnie i deszczowe poranki
2
@Kessie Gdzie tam Kvarze do niego?
1
@Matheu12 @Bykunn Narzekacie, a przecież w obecnym sezonie i poprzednim wreszcie są jakieś emocje. Lepsze to niż dominacja Hamiltona i Verstappena.
0
@mekston I tak nie miałby szans. Skończyłby 4/5. Ostatecznie i tak puściły mu nerwy
0
@takisobiektos Przecież tam nic nie było xd.
0
Wichniarek dobrze cyknięty chyba tam siedzi
0
@Faro I zasłużenie bierze. Świetny grajek
0
Brawo Lucho!!! Zasługuje chlop na wszystko co najlepsze.
0
@Matheu12 I tak lepszy niż Ter Stegen
1
Doue Golden Boya bierze w tym roku
3
Diaz to fajny grajek. Walczak, pracuś. Odnalazłby się u Flicka jak Raphinha, ale nie za takie pieniądze. Szanujmy się
0
@ricardo0705 Idealny klub dla niego.
4
Na kaca dobra jest ciężka praca ~ Hansi Flick do piłkarzy Barcelony 18.05.2025
2
Leclerc karę pewnie dostanie, ale fakt jest taki, że Albon też nie potrafi go wyprzedzić będąc tak blisko i jadąc szybciej.
0
@Eklerek Lawson ogór niesamowity, a taką pompkę na niego zrobili w Red-Bullu.