Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Goralkov Komu chcę zrobić na złość? Zaraz mundial, a ten będzie siedział rok na lawce, bo strzelił focha. Niesamowita ambicja sportowa.
0
@Gall Byl, ale nabrał doświadczenia. Przy Flicku każdy staje się lepszy.
1
@Johnnie_Walker Cubarsi-Kounde i Eric na PO
0
@John_Doe Jesteś tak poinformowany w temacie, że nawet nie wiesz o czym mówisz. Zginął żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, a nie funkcjonariusz SG.
6
@tomek8756 Tak patrzy na mnie zimne piwo w ten niedzielny wieczór
0
Ferrari mocne na prostej, ale Leclerc to całe okrążenie w poślizgu jedzie xd
3
Mówcie co chcecie, ale Red-Bull wraz z odejściem Hornera stracil całkowicie swoją aurę. To już nigdy nie będzie to samo. Starcia RBR vs Mercedes, Horner vs Wolf nadawały kolorytu całej F1.
2
@kejdzi Im w to graj. Cały sezon na bliskim Wschodzie u Arabów i FIA zadowolone.
5
Robcio Kubica z Felipe Massą pękają ze śmiechu.
0
@doc Liverpool se gościa na ławkę kupuje za 100 baniek. No i okej
3
@Faro Jak masz takiego Mbappe do wzięcia "za darmo", to go bierzesz bez zastanowienia. Marketingowa maszynka i kaliber wyżej niż Vini. Brazol nie jebnie VI 50 goli na sezon, a żółw tak. Będzie potrzeba, to Perez odpali fawelarza bez żalu i jeszcze grube siano przytuli.
3
@BORO_12 Xdddd to Casado chyba z 90 w tym ich cenniku.
0
Real w parę okienek Bellingham za 120 baniek, Mbappe, Trent, Huijsen, Carreras, a to jeszcze nie koniec. Na jakiegoś Gulera z Fenerbache 40 baniek rzucają. Jak biedna i pogrążona w długach, stojąca siłą wychowanków Barcelona ma rywalizować z tym wspieranym systemowo rządowym molochem?
0
@AlexDark00 Wszystko spoko. Tylko go nie zwalniajcie jak w tym sezonie nic nie wygra, bo to nie będzie jego wina. W zeszłym i tak zrobił wynik grubo ponad stan.
2
My na tego Flicka nie zasługujemy. Gość z kadra ulepioną na ostatnią chwilę z odpadów i wychowanków wygrał każdy krajowy Puchar, a w Lidze Mistrzów zrobił wynik najlepszy od 2020 roku i nawet po takim sezonie nie może liczyć na wzmocnienia, których chce. On tu powinien dostac kazdego zawodnika jakiego sobie zażyczy, tymczasem Deco i Laporta znowu zlepią mu kadrę z jakichś Rashfordow, innych odpadów plus wychowankowie z La Masii i walcz z takim Realem, który kupuje sobie kogo chcę. Jeszcze większy szacunek dla Hansiego mam za to wszystko, że nie narzeka na sytuację, tylko robi swoje.
2
@Zoker Przez ostatnie lata przewinęło się tam wielu świetnych kierowców z charakterem jak Alonso, Raikkonen, Massa, czy Vettel i co to zmieniło? Nic. W tym całym burdelu jaki tam panuje Leclerc nie jest żadnym problemem. Wsadzasz Monakijczyka do obecnego Mclarena i on robi mistrza pokonując zarówno Piastriego, jak i Norrisa, bo jest od nich poprostu szybszy.
3
@Konradowskyy Neuer jak typowy Niemiec, który dostał baty - brak klasy i pretensje.
0
@Szczygiel06 Gość ma zobowiązania wobec zespołu. To nie przejdzie
0
Walka między Hamiltonem, a Hulkenbergiem o podium. W życiu bym tego nie przewidzial
0
Hulkenberg może to zrobić
2
Hamilton jest genialny na tym torze. Zna tu każdą linie przejazdu, przez każdą sekcje.
1
Wkurwiony Max to potencjał na dymy
1
Pytanie czemu Russell nie dostal kary za to samo w Kanadzie?
3
Piękna amatorka Piastriego
4
Bearman znowu jako jedyny Rookie dojedzie do mety. 2 okrążenia z tyłu, ale dojedzie.
2
Piastri dużo szybszy od Maxa na ten moment
1
Zaraz będzie lało
2
Hamilton na tym torze jest nie do zajebania
3
Gasly w tym gównianym samochodzie znowu zaskakuje.
0
@kamiVeB Piękny musi być obecny świat, że doceniamy ludzi za rzeczy, które powinny być absolutnie normalne i oczywiste. Zginął Twój bardzo bliski kumpel, to rzucasz wszystko i jedziesz na pogrzeb go pożegnać.