Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Orientuje sie ktoś na ilu urządzeniach można korzystać z Eleven w tym samym czasie?
0
Szczerze mówiąc, to spodziewałem się raczej pełnej dominacji Leclerca nad Hamiltonem w kwalifikacjach, zwłaszcza, że potrafił zrobić to Russell. Mamy dopiero drugi weekend, a Hamilton cały czas równo z Charlesem, a nawet zaczyna być szybszy. Ciekawe
0
@Rupert_Haubica Max bez szans jeśli nie będzie deszczu. Skończy za Ferrari.
0
Lawson niezły ogór
1
Norris tydzień chlał po Australii, że dobrego okrążenia złożyć nie może?
0
@Criss18Barca W piłkę ręczną kobiet MKS kilka mistrzostw Polski zdobył. W koszykarskiej lidze do niedawna Start Lublin też grał, teraz nie wiem bo nie sledze.
0
@michal26 Tarczyński to typowy bełżycki cham. Typowy cebularz. Kto z okolic, ten wie o co chodzi.
2
@Ukwozniakk Przecież dopiero co kontrakt przedłużył.
0
@SelloutCrowd Nie ma bata, że Ter Stegen posadzi Wojtasa w tym momencie. Taka pewnośc siebie biję od niego w tej bramce i udziela się całej drużynie. Flick to widzi i nie osłabi zespołu w najważniejszym momencie. W przyszłym sezonie, to już co innego. Sprawa będzie otwarta.
1
@LOPEZ16 Wieszanie prania Messiego jest ikoniczne.
1
@Pedri16Future Nie płaczemy, tylko bierzemy to na klatę i napierdalamy się z Osassuna. Najwyżej Fati na skrzydle z Raphinhe będzie latał.
5
@MesQueUnClub_87 Tam to się nie ma co spieszyć. Podobna sytuacja do kontuzji Gaviego. Rok bez gry będzie.
0
Ale stypa na tym RAW Air. Oni chcieli kiedyś konkurować z TCS? Na TCS zawsze full kibiców, emocje, a tu przyszło z 50 osób.
3
113 metrów na Vikersund. Jest moc.
Edit: 98,5, kto bliżej?
0
Patrząc na wiatry, to ten konkurs będzie do 19 trwał xd
1
@Rastafarnianin Ale to trzeba być pozbawionym kręgosłupa moralnego, żeby robić politykę na śmierci kogokolwiek. Czy ktoś tam w ogóle pomyślał o uczuciach rodziny tej kobiety?
2
@Rupert_Haubica Dziękujemy za tę wspaniałą analizę GP Australii. Do usłyszenia za tydzien
0
@Striker Myślisz, że to zdanie Ancelottiego? To odgórny przekaz klubowy i zaraz będą go grzać w swojej propagandowej TV. To samo było z sędziami.
4
@Kapitan hawk Bez T4 nie ma kariery.
4
@VamosGirl Weźcie idźcie z tym Darwinem. Gość to kłoda jak Lewy, tylko strzela 3 razy mniej bramek. Gdzie on do Barcelony?
5
@FCB_dimiC Najlepszy Courtois mówi, że ma dość polemiki pozasportowej o sędziach itp, a potem jego własny trenejro wyjeżdża z płaczem o terminarz. Banda hipokrytow.
1
Ale w 2026 to już napewno Ferrari zrobi Leclercowi dobry samochód.
1
@mekston Red Bull ma z tym duży problem.
1
@MesQueUnClub96 Oglądałem, ale Bearmana widziałem tylko raz. Jak się wjebal przed Maxa i prawie go wyrzucił przy wyjeździe z alei. Rzadko kiedy pokazują najwolniejszy samochód na torze w transmisji.
0
Maxowi te warunki dziś z nieba spadły. Dzięki temu mógł jakkolwiek powalczyć w ogóle.
1
@MesQueUnClub96 W Mercedesie też by mu nie pokazał. Na deszczu wychodzi kto jechać umie, a kto nie.
2
Norris dowiózł. Piastri sam skazał się na bycie kierowcą numer 2.
2
Oddzielamy pizdeczki od mężczyzn. Max i Hamilton cisną
1
@MesQueUnClub96 Jak będzie deszcz to Bearman się rozwali
5
Brawo Ferdek. Dzięki niemu jeszcze się coś w tym wyścigu zadzieje