1

Orientuje sie ktoś na ilu urządzeniach można korzystać z Eleven w tym samym czasie?

0

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się raczej pełnej dominacji Leclerca nad Hamiltonem w kwalifikacjach, zwłaszcza, że potrafił zrobić to Russell. Mamy dopiero drugi weekend, a Hamilton cały czas równo z Charlesem, a nawet zaczyna być szybszy. Ciekawe

0

@Rupert_Haubica Max bez szans jeśli nie będzie deszczu. Skończy za Ferrari.

0

Lawson niezły ogór

1

Norris tydzień chlał po Australii, że dobrego okrążenia złożyć nie może?

0

@Criss18Barca W piłkę ręczną kobiet MKS kilka mistrzostw Polski zdobył. W koszykarskiej lidze do niedawna Start Lublin też grał, teraz nie wiem bo nie sledze.

0

@michal26 Tarczyński to typowy bełżycki cham. Typowy cebularz. Kto z okolic, ten wie o co chodzi.

2

@Ukwozniakk Przecież dopiero co kontrakt przedłużył.

0

@SelloutCrowd Nie ma bata, że Ter Stegen posadzi Wojtasa w tym momencie. Taka pewnośc siebie biję od niego w tej bramce i udziela się całej drużynie. Flick to widzi i nie osłabi zespołu w najważniejszym momencie. W przyszłym sezonie, to już co innego. Sprawa będzie otwarta.

1

@LOPEZ16 Wieszanie prania Messiego jest ikoniczne.

1

@Pedri16Future Nie płaczemy, tylko bierzemy to na klatę i napierdalamy się z Osassuna. Najwyżej Fati na skrzydle z Raphinhe będzie latał.

5

@MesQueUnClub_87 Tam to się nie ma co spieszyć. Podobna sytuacja do kontuzji Gaviego. Rok bez gry będzie.

0

Ale stypa na tym RAW Air. Oni chcieli kiedyś konkurować z TCS? Na TCS zawsze full kibiców, emocje, a tu przyszło z 50 osób.

3

113 metrów na Vikersund. Jest moc.
Edit: 98,5, kto bliżej?

0

Patrząc na wiatry, to ten konkurs będzie do 19 trwał xd

1

@Rastafarnianin Ale to trzeba być pozbawionym kręgosłupa moralnego, żeby robić politykę na śmierci kogokolwiek. Czy ktoś tam w ogóle pomyślał o uczuciach rodziny tej kobiety?

2

@Rupert_Haubica Dziękujemy za tę wspaniałą analizę GP Australii. Do usłyszenia za tydzien

0

@Striker Myślisz, że to zdanie Ancelottiego? To odgórny przekaz klubowy i zaraz będą go grzać w swojej propagandowej TV. To samo było z sędziami.

4

@Kapitan hawk Bez T4 nie ma kariery.

4

@VamosGirl Weźcie idźcie z tym Darwinem. Gość to kłoda jak Lewy, tylko strzela 3 razy mniej bramek. Gdzie on do Barcelony?

5

@FCB_dimiC Najlepszy Courtois mówi, że ma dość polemiki pozasportowej o sędziach itp, a potem jego własny trenejro wyjeżdża z płaczem o terminarz. Banda hipokrytow.

1

Ale w 2026 to już napewno Ferrari zrobi Leclercowi dobry samochód.

1

@mekston Red Bull ma z tym duży problem.

1

@MesQueUnClub96 Oglądałem, ale Bearmana widziałem tylko raz. Jak się wjebal przed Maxa i prawie go wyrzucił przy wyjeździe z alei. Rzadko kiedy pokazują najwolniejszy samochód na torze w transmisji.

0

Maxowi te warunki dziś z nieba spadły. Dzięki temu mógł jakkolwiek powalczyć w ogóle.

1

@MesQueUnClub96 W Mercedesie też by mu nie pokazał. Na deszczu wychodzi kto jechać umie, a kto nie.

2

Norris dowiózł. Piastri sam skazał się na bycie kierowcą numer 2.

2

Oddzielamy pizdeczki od mężczyzn. Max i Hamilton cisną

1

@MesQueUnClub96 Jak będzie deszcz to Bearman się rozwali

5

Brawo Ferdek. Dzięki niemu jeszcze się coś w tym wyścigu zadzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?