6

Ale co niektórzy tutaj w 22 minucie białą flagę wywiesili i sezon kończyli to ich. Dobrze, że piłkarze w przeciwieństwie do kibiców mają mental i dowieźli. Brawo drużyna

3

Flick niech tam środkowym obrońcom po liściu na otrzeźwienie sprzeda w szatni, bo ewidentnie mózgi poodcinalo.

0

Alison co wyciągnął..

2

Wiary pany... Real nam w przewadze nie dał rady strzelic, a wy białą flagę przed Benficą wywieszacie

0

Tam chyba spalony Kvary, ale to nie zmienia faktu, że PSG w takiej dyspozycji jest kandydatem do wygrania LM.

0

Ławka mocniejsza u Materacy. Oby wreszcie ich dojechali w tej Lidze Mistrzów.

3

@michal26 Niech ktoś powie Trumpowi, że Zełenski jest z pochodzenia Żydem. Odrazu dostalby dofinansowanie jak pewien zbrodniarz z Bliskiego Wschodu

2

@DonCarletto To tylko przykład. Tam na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy nadających się do gry.

7

@MesQueUnClub96 Na poligonie pod prysznicem też podobno nie ma.

7

@sergio5 Tymczasem fraud Casemiro, ulany i nie nadający się do gry - 350k funtów tygodniowo

3

Komentarz usunięty

8

@MesQueUnClub96 Z szacunkiem i respektem do nich podchodzę, ale się nie boję. Powinniśmy ich przejść na spokojnie.

0

@krol211 Ale on miał aurę w tej koszulce...

3

Yamal dużo złych decyzji Ale widać, że chłopak ma ciśnienie na tego gola. Jak wkoncu trafi, to się worek z bramkami rozwiąże

5

Świecicki powiedział ciekawostkę, że Lewy ma najwięcej goli strzelonych po jednym dotknieciu piłki. Całe szczęście, bo u niego im więcej kontaktów z futbolówką tym gorzej.

6

Ale tu niektórym Martin mordy zamknął xd. Piękny gol

0

Olmo to jest taki baller

0

ECPU zawinęło Asencio, że Alaba musi grać?

1

@FCB_dimiC To jest madrycki Sergi Roberto. Wszędzie zagra, nigdzie wybitnie. Solidny wyrobnik, wychowanek, który czasem się przydaje, a w większości czasu jest bezużyteczny.

2

@Foton My nie jesteśmy w stanie samochodu osobowego samodzielnie stworzyć, a co dopiero czołgi, czy samoloty.

4

@Jakchcesz No szczerze mówiąc zeszłoroczny wybór między dwoma dziadkami Amerykanie mieli wybitnie ujowy. Nie sledze amerykańskiej polityki, więc nie wiem, ale tam naprawde nie ma nikogo młodszego, w lepszej kondycji fizycznej i umysłowej?

2

Ciekawe czasy nadchodzą. Wyglada na to, że Świat jaki znaliśmy do tej pory właśnie się kończy. Mam nadzieje, ze tym razem Polska wyjedzie z tego historycznego zakrętu "na czterech kołach", a nie jak zwykle pokiereszowana i rozpieprzona jak po dachowaniu.

0

@Marian_Pazdzioch Najgorsze co moglby zrobić Zełenski to cicho siedzieć i pozwolić Trumpowi i Vance'owi pleść te bzdury. Straciłby wtedy swój naród i armię.

0

@BarcaFan20048989 Mówisz o człowieku, który miał możliwość uciec na Zachod w pierwszy dzień wojny, a mimo to postanowił zostać w Kijowie, ze swoimi ludźmi uniemożliwiając Putinowi wsadzenie tam marionetkowego prezydenta. To właśnie za to tak bardzo Wladimir nie cierpi Zełenskiego.

1

@mekston To co powiedział Miller idealnie wpisuje się w narracje Putina o biednych i prześladowanych Rosjanach w Donbasie. Jak widać zamiłowanie do czerwonego koloru u byłego premiera wcale nie przemija z wiekiem.

1

@Encore City ma taki komfort finansowy, że najlepiej dla nich byłoby mieć Haalanda i Alvareza razem. Przecież Julian obskoczy każdą pozycje w ataku, od 9, po skrzydla. Zagra nawet na 10 jak trzeba. Patrząc po tym jaka indolencja panuje obecnie w drużynie Guardioli, to myślę, że on napewno pluje sobie w brodę, że tak łatwo oddał Argentyńczyka.

13

@krefi10 Proste, że Messi. To nasz najlepszy piłkarz w historii i nie został pożegnany tak jak na to zasługiwał. Neymar sam się sprzedał za katarskie dolary.

3

@draxidox Korwin wśród Ruskich jak ryba w wodzie xd

1

@esem91 Zginęło niby 16 tysięcy ludzi, więc co robi Putin? Rozpoczyna pełnoskalową wojnę, mordując 5/6 albo i więcej razy ludzi. Ahhh Ci biedni Rosjanie, oni zawsze chcą się tylko bronić. W Gruzji i Czeczenii też bronili ludności.

1

@Firestone Niesamowity blok obronny: Cambiaso, Kelly, Gatti, Weah. Jak to się ma do Chiellini, Bonucci, Barzagli jeszcze niedawno? Juventus byl wielki, a teraz jest poprostu w ogromnym kryzysie i to co się dzieje na boisku, jest ich najmniejszym problemem. Tam jest burdel w biurach niewiele mniejszy niż u nas po Barto. Będą pewnie jak Milan przez lata tułać się w okolicach miejsc 4-8 zanim sytuacja się nie poprawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?