7

@turhiay Mi obecne City przypomina Barcelonę ze starzejącym się Pique, Alba, Busim i Suarezem. Niby się oglądało, czasem coś wygrali, ale wiedziałeś, że to nie funkcjonuje tak jak powinno.

4

@turhiay Wydali 200 milionów zimą i dalej boli brak Rodriego. Moim zdaniem, to Guardiola się wypalił i pogubił, a połowa obecnego składu to syte koty, którym się już nie chce. Ciekawe, czy latem dojdzie do czystek i Pep będzie odpalal takich zawodników jak Ederson, Silva, czy Akanji, żeby wprowadzić świeżą krew.

3

Grealish wyszedł na kacu. Pół godziny wytrzymal

7

Przelew z Madrytu idzie

0

Spodziewałem się, że tak to będzie wyglądać. City bezplciowe i chujowe

1

@KamQiX Grealish wychodzi po nic innego jak robic padolino i wymuszać żółte kartki u zawodników zagrożonych.

0

@Uukasz_93 2025 rok, a ludzie dalej w szoku, że politycy kłamią i mówią, to co im się najbardziej opłaca mówić.

0

@FcPortoFan1999 Taka już domena polskich działaczy sportowych.

1

@Messibestplayerintheworld Często mówi się, że drużyna jest odzwierciedleniem jej trenera. Idealnie pasuje to, do obecnego City. Wydają się być drużyną wypaloną, zmęczoną i pogubioną, tak jak Pep. Ciekawe, czy Chlopina to dźwignie, bo to jest chyba jego pierwszy taki poważny kryzys w karierze.
Real przynajmniej ma te indywidualności, które potrafią przykryć indolencje taktyczną Carlo.

4

Patrze na skład Realu i to jest tragedia, ale Ancelotti zestawil to najbardziej optymalnie jak mógl. Niestety forma City jest jeszcze większą tragedią i wydaje mi się, że madrytczoki dziś to ugrają.

0

@TheNekro94 Sam go przecież zatrudnil xd
@FcPortoFan1999 już kiedyś był dyrektorem sportowym ds. Skoków i kombinacji. Niczego sensownego nie zdziałał.

0

@SelloutCrowd Schumacher też tak kiedyś pomyślał...

17

A mi podoba się jak liderujesz. Obyś tu został do końca kariery

0

@Kengo Patrząc za co jest oskarżony, to bardziej następca Benzemy.

0

Pewnie ten sędzia też wykonywał polecenia opłaconego Negreiry

2

Komentarz usunięty

6

@Grabarz1750 Obalam tą teorie. Pena by go nie złapał.

2

@sergio5 Ale zapiekło. Jak narazie, to Liverpool w tym sezonie wygrał tyle samo co Plymouth, więc trochę pokory Jamie.

26

Lewy woli z Ansu w piłkę pokopać niż do domu i Anki wracać.

1

@wojopancer Nie trzyma linii spalonego i był błąd varu

0

@BorzyKrzys PKP sto lat za murzynami.

1

@Damiain Balde niedosc, że wczoraj na skrzydle grał sam, bo Raphinha kopał się po czole, to w dodatku non stop był podwajany przez Juanlu, Bade albo Gudelja. Sevilla wyszła dość nisko, Pimienta zneutralizował nasze skrzydla, bo i Yamal nie błyszczał. Na całe szczęście mamy Pedriego, który potrafi wyczarować coś z niczego.

0

Szczerze mówiąc, jakby dal karnego, to by się obronił. Mniejsze przewinienia były gwizdane. Czasem szczęście tez jest potrzebne.

4

Wy się puknijcie w łeb z tym sprzedawaniem Fermina. To jest idealny zawodnik numer 12.

0

@BorzyKrzys Gdyby Araujo miał chociaż z 10% jego boiskowego IQ byłby najlepszym obrońca na świecie.

4

Powiem tak, wszystko co dobre w tym meczu zaczyna się od Pedriego. To jest nasz najważniejszy piłkarz w tym sezonie. Bez niego stracimy kreatywność w środku.

1

@MesQueUnClub96 Jakby on byl lewoskrzydłowym, to by się nam przydał

6

Trzeba zwrócić honor Dodiemu. Ten Lukebakio jest całkiem niezły

1

Strasznie dużo niedokładności dziś, dużo niecelnych podań.

0

Kaszane gramy narazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?