15

@UriBoyka To bydło gwizdało nawet na Messiego i Neymara, a i Mbappe zdarzyło się oberwać, więc co się dziwić.

1

@Prorokk Zgoda buduje

5

@takisobiektos Niemcy to niech najpierw na Litwę wyślą, zgodnie z tym do czego się zobowiązali.

9

@Jakchcesz Zaraz zaczniemy czytać, że Ci Palestyńczycy to jednak sami terroryści, Hamas i Trump dobrze mówi.

2

@xvcWinterSoldier W wieku 40 lat Zlatan prowadził Milan do Scudetto, a nie odcinał kupony w Arabii wmawiając wszystkim i sobie jakie to nie są super ważne rozgrywki. Ronaldo w poważnej piłce już nie istnieje i udowodniły to dwa ostatnie turnieje reprezentacyjne, gdzie bardziej przeszkadzał niż pomagal swoim kolegom.

2

Za pozwolenie na rozjebanie kolana Gaviego należy mu się jak najbardziej.

2

@TR3YWAY Tak to jest jak się murzynowi na chwilę homonto zdejmie

2

@gaucho104 Przecież Messi dobrze gra głową. Nawet jego ostatni gol dla Barcelony byl po uderzeniu glową. To, że rzadko miał okazję ze względu na swoje warunki fizyczne, to już co innego. Ronaldo nikt nie odbiera inteligencji boiskowej, jednak porównując go w tym aspekcie do Leo obrażasz GOATa. Nie było, nie ma i nie będzie piłkarza z boiskowym IQ na zbliżonym poziomie do Argentyńczyka. Gość przez lata był i pewnie dalej jest w innej lidze niż reszta piłkarzy.

0

@tadzik447 To samo. Żal na nich patrzeć

2

@July_6_BcN No i chlop kończy w świetnej formie. Prevc rok temu to samo, a naszego Kamila żal czasami patrzeć.

1

@BorzyKrzys Wygląd Polaka wracającego ze zbierania ogórków w Holandii

0

Jedyne w czym Ronaldo przebija Messiego to liczba goli, wzrost i ilość botoksu na twarzy.

1

@Pawel1985 Jak dla mnie to może nawet w Legii

1

@Eklerek Latem dużo zarobili, więc końcowo nie są tak dużo pod kreską. Mnie jedynie ciekawi, że wydali ponad 200 baniek na bardzo nieoczywistych zawodników. Tak naprawdę nie mają gwarancji, że oni odpalą.

1

@Herato Do Rivaldo, Kaki i Nazario też mu będzie brakowalo

1

@Popitek12 Zawisza Czarny, grał w Realu, jak każdy czarny

0

@Wojciech123 Szanuj Puchar Biedronki, bo to jedyne trofeum na jakie macie szanse w najbliższych latach.

2

@norbi77 Przecież uczciwi nie mają się czego bać, czy jakoś tak to było Panie Ziobro

3

@Eklerek Miejmy nadzieję na podobne zdjęcia Haalanda na Etihad w starciu z Realem.

5

@noface O kurde. Zdrowia dla chlopa

0

Dziś Paweł Wąsek zwycięży po raz pierwszy

13

Musi być bardzo źle skoro odpalili protokół Negreira.

0

@Matan_Zajcev Wyrwałeś to z kontekstu

2

@Gacek5 Dobry zięć. Żonę raz, teściową pięć

0

@montiel Dla nich Guler jest lepszy od Yamala, a Ceballos to ta sama półka co Pedri, więc wiesz

0

@ObiwanKenobi Oj na jakiegoś czwartego obrońcę się nada.

0

Choć raz się te wszy i wrzody na zdrowym organizmie narodu Katalońskiego na coś przydały.

0

@Rupert_Haubica Szkoda chłopa. On miał problemy z kolanami już pod koniec gry u nas. Teraz już coraz gorzej. Przynajmniej Messi świeżutki się wydaje

1

@blakkudium Niech płacą klauzule i nie dziadują. Za jakiegoś Uzbeka 50 baniek dali, to produkt La Masii warty co najmniej 60.

0

@adamek20151 Tylko jeśli chorągiewką będzie machal Dolezal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?