1

@adamek20151 Grzesiu Bonin

0

@snupson Patrząc na to jak gramy, tym bardziej bolą te stracone punkty. Zrobiliśmy mega progres w porównaniu z poczatkiem sezonu, ale brakuje tej skuteczności.

5

39 punktów po 20 kolejkach wygląda nędznie. Najbardziej boli fakt, że gramy dobrą piłkę, a i tak ciągle tracimy bramki i gubimy oczka. Ligi to my z taką regularnością nie mamy prawa wygrać.

1

@michal26 A kto to jest Papszun? Na zachodzie nikt go nie zna. Piszczek wyrobił sobie nazwisko jako piłkarz i teraz ma łatwiej. Zwłaszcza w klubie, gdzie spędził większość kariery i jest legendą.

1

@MateS Pozdrowienia dla małżonki

1

Najlepsza piosenka w intro do Bonda?
Moje top 3 to:
1. Goldeneye- Tina Turner
2. Skyfall- Adele
3. You know my name- Chris Cornell
Największym pozytywnym zaskoczoniem Billie Elish i jej "No Time to Die." W życiu nie spodziewałem się po niej takiej piosenki.

0

Wąsek jutro w drużynówce będzie one man army, niczym Adaś Małysz kiedyś. Jest Paweł i długo, długo nikt.

0

@Criss18Barca Ich styl nie ma żadnego znaczenia dopóki skaczą po 125 metrów.

2

@ranger3120 Dlatego ja się cieszę, że w moim Volvo wyciągasz jeden zatrzask, wychodzi cała lampa i masz dostęp do czego tylko chcesz. Ktoś mądry pomyslal

2

Bobby Charlton za ten wczorajszy występ następne minuty dostanie w marcu

2

Wczorajsza praca sędziego, to temat dla Real Madrid TV

2

Ale Nico zapakował z powietrza pod ladę elegancko

0

@mientusek1407 Są poziomy w tej grze. Tiburon>Brazylisji Hindus

3

@Kamiloza91 A ja bym ich chcial już w następnej rundzie. Lepca przypominającego mogliby dostac

1

@July_6_BcN Widzę tutaj fankę polskiej kinematografii

4

@Eklerek Japoński blond murzyn w United. Tego jeszcze nie grali

0

@Kondziu_FCB No dziwne, że pomiędzy 60-letnim Flickiem, który w zawodzie jest ponad 20 lat, a 40-letnim Xavim, który uczy się trenerki na poważnie od jakichś 3 lat (nie liczę zabawy w Katarze) jest jakaś różnica. Xavi to trenerski amator, a mimo to i tak zdobył tytuł. Myślę, że to mistrzostwo zdobyte w newralgicznym momencie za kilka lat będzie docenione dużo bardziej.

3

Ten Betis jest niesamowicie rzadki. To już Barbastro stawiało większy opór

0

Czyli Franek jeszcze umie prosto kopnąć piłkę

0

Kounde najlepszy prawy obrońca świata. Pięknie współpracują z Yamalkiem

4

Pedri to chłopak bezcenny. Unikat

1

Ja pierdole co oni grają.

2

Wy tak narzekacie na tego Martina, a on w pole karne potrafi podać lepiej i mądrzej niż Balde. Olmo zabrał mu asyste.

5

W oczekiwaniu na mecz, "Pieniądze to nie wszystko" na TVN7. Film złoto

7

@AlwaysBlaugrana Na ten moment, to ani jeden, ani drugi nie zasługują na taką pensję, jaką pobiera Fati.

14

Jaśniej już Flick mu tego nie zakomunikuje. Pora się pakować

0

@Pedri16Future Koty spadają na 4 łapy, a Laporta na bebzon

1

@derlysy1979 On w wieku 32 lat praktycznie już nie istnieje. 2 gole i asysta w lidze brazylijskiej. Szkoda, bo to był taki kot. Na mundialu w Rosji co Chłop czarował.

8

Tymczasem Tymek 2115 Puchacz juz asystuje w Plymouth

1

Ake drugi raz dupsko uratował Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?