Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adamek20151 Grzesiu Bonin
0
@snupson Patrząc na to jak gramy, tym bardziej bolą te stracone punkty. Zrobiliśmy mega progres w porównaniu z poczatkiem sezonu, ale brakuje tej skuteczności.
5
39 punktów po 20 kolejkach wygląda nędznie. Najbardziej boli fakt, że gramy dobrą piłkę, a i tak ciągle tracimy bramki i gubimy oczka. Ligi to my z taką regularnością nie mamy prawa wygrać.
1
@michal26 A kto to jest Papszun? Na zachodzie nikt go nie zna. Piszczek wyrobił sobie nazwisko jako piłkarz i teraz ma łatwiej. Zwłaszcza w klubie, gdzie spędził większość kariery i jest legendą.
1
@MateS Pozdrowienia dla małżonki
1
Najlepsza piosenka w intro do Bonda?
Moje top 3 to:
1. Goldeneye- Tina Turner
2. Skyfall- Adele
3. You know my name- Chris Cornell
Największym pozytywnym zaskoczoniem Billie Elish i jej "No Time to Die." W życiu nie spodziewałem się po niej takiej piosenki.
0
Wąsek jutro w drużynówce będzie one man army, niczym Adaś Małysz kiedyś. Jest Paweł i długo, długo nikt.
0
@Criss18Barca Ich styl nie ma żadnego znaczenia dopóki skaczą po 125 metrów.
2
@ranger3120 Dlatego ja się cieszę, że w moim Volvo wyciągasz jeden zatrzask, wychodzi cała lampa i masz dostęp do czego tylko chcesz. Ktoś mądry pomyslal
2
Bobby Charlton za ten wczorajszy występ następne minuty dostanie w marcu
2
Wczorajsza praca sędziego, to temat dla Real Madrid TV
2
Ale Nico zapakował z powietrza pod ladę elegancko
0
@mientusek1407 Są poziomy w tej grze. Tiburon>Brazylisji Hindus
3
@Kamiloza91 A ja bym ich chcial już w następnej rundzie. Lepca przypominającego mogliby dostac
1
@July_6_BcN Widzę tutaj fankę polskiej kinematografii
4
@Eklerek Japoński blond murzyn w United. Tego jeszcze nie grali
0
@Kondziu_FCB No dziwne, że pomiędzy 60-letnim Flickiem, który w zawodzie jest ponad 20 lat, a 40-letnim Xavim, który uczy się trenerki na poważnie od jakichś 3 lat (nie liczę zabawy w Katarze) jest jakaś różnica. Xavi to trenerski amator, a mimo to i tak zdobył tytuł. Myślę, że to mistrzostwo zdobyte w newralgicznym momencie za kilka lat będzie docenione dużo bardziej.
3
Ten Betis jest niesamowicie rzadki. To już Barbastro stawiało większy opór
0
Czyli Franek jeszcze umie prosto kopnąć piłkę
0
Kounde najlepszy prawy obrońca świata. Pięknie współpracują z Yamalkiem
4
Pedri to chłopak bezcenny. Unikat
1
Ja pierdole co oni grają.
2
Wy tak narzekacie na tego Martina, a on w pole karne potrafi podać lepiej i mądrzej niż Balde. Olmo zabrał mu asyste.
5
W oczekiwaniu na mecz, "Pieniądze to nie wszystko" na TVN7. Film złoto
7
@AlwaysBlaugrana Na ten moment, to ani jeden, ani drugi nie zasługują na taką pensję, jaką pobiera Fati.
14
Jaśniej już Flick mu tego nie zakomunikuje. Pora się pakować
0
@Pedri16Future Koty spadają na 4 łapy, a Laporta na bebzon
1
@derlysy1979 On w wieku 32 lat praktycznie już nie istnieje. 2 gole i asysta w lidze brazylijskiej. Szkoda, bo to był taki kot. Na mundialu w Rosji co Chłop czarował.
8
Tymczasem Tymek 2115 Puchacz juz asystuje w Plymouth
1
Ake drugi raz dupsko uratował Guardioli