Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 Kurna to tak jakby wybierać pomocnika między Iniestą w prime, a Krzysiem Mączyńskkm
16
Xavi w sezonie 2008/09 strzelił 11 goli i zanotował 35!!! asyst. Statystyki absolutnie kosmiczne. Teraz skrzydłowy z taką kanadyjka byłby pchany do złotej piłki
1
Salah najlepszy piłkarz na świecie obecnie. Jeżeli żaden z naszych nie zasłuży, niech piękny Egipcjanin bierze Złotą Piłkę. Oglądanie go w akcji, to prawdziwa przyjemność
4
@Kessie E to jeszcze 3 dni oblecisz w nich na luzie
0
@MesQueUnClub96 Teraz czekamy na odblokowanie się tapinem Lewandowskiego
1
Haaland dziś jak nie on. Najpierw przedryblowal 4 chłopa w polu karnym, a teraz rajd z pilką przy nodze przez Pół boiska i świetne podanie do wychodzącego na pozycję kolegi
2
Niesamowicie bezpłciowe stało się to City. Tam nie widać żadnego pomysłu na stworzenie zagrozenia. Gvardiol już ugotowany
1
@Eklerek Wiele świetnych ról, między innymi Hannibal, ale mi się podobał jako antagonista w Casino Royale
4
@MatBac1991 Spokojnie, Deco zaraz ogarnie kolejnego Roque za 40 baniek, bo po co brać za darmo napastnika sprawdzonego w Europie
2
@agaFCB Osoby towarzyszącej nie szukasz przypadkiem? ^^
1
@Nightraider Jeszcze, żeby oni chociaż "Ściernisko" zagrać umieli
4
Joan Laporta pozostaje nieugięty w swojej wojnie z grupami kibicowskimi FC Barcelony. Prezydent jest przekonany, że uniknie jakiejkolwiek drogi dialogu. Nadal podtrzymuje status tego, że muszą zapłacić karę 21 tysięcy euro. [@culemanias]
Niech mu ktoś powie, że nowe Camp Nou może mieć nawet 150, czy 200 tysięcy miejsc, ale bez prawdziwego dopingu, to dalej będzie piknik bez duszy. Później zdziwienie, że w trudnych chwilach nasza drużyna pęka, jak nawet wlasni kibice nie potrafią ich nakręcić i zagrzać do boju.
0
@Filipem Co tu porównywać Anto do Giorginy, która ma płacone za to, że jest "kobietą Ronaldo"
2
@Eklerek A ja tęsknię bardzo. Nie ma już takich zawodników z czystą, wrodzoną magią. Neymar miał ten luz naturalny poprostu
3
@Mitch_Atleta Ale zgodzić się trzeba z faktem, że musimy celować w nową konkretną 9. Opieranie wszystkiego na 36-letnim Lewym to jest ryzyko. Nawet taki tytan pracy i atleta jak Ronaldo nagle z dnia na dzień zapomniał jak się strzela i zatracił to coś. Jego druga przygoda w United, czy końcówka w Juve to było masakryczne kopanie się po czole. Z Lewym może być to samo, chlop wieku nie oszuka.
0
@Szczepanbog1 No gdzie? Messi strzelał 50 goli w lidze na sezon. Ronie bez podjazdu
2
@Hajny Wąsek, Żyła, Zniszczoł, Wolny, Stoch
0
Wesoły meczyk xd
1
Piękna akcja Tottenhamu na otarcie łez
2
@Pablozeusz Różnica między nami, a Liverpoolem jest też taka, że tam w ataku biega Salah z Diazem i Gakpo. Do tego Slot może z ławki wprowadzić Jote i Darwina Nuneza. U nas masz dzieciaka Yamala, starego Lewego i Raphinhe, a z ławki Pau Victora, Fatiego i Ferrana. Jest lekka różnica w jakości kadry.
0
Postecoglou wyleci?
0
@FCB_dimiC Zwłaszcza, że dzięki niemu klub zarobił ogrom siana
3
Spieprzyliście nam święta
2
@Arden Tak to jest jak się opiera wszystko na formie 40-letniego napastnika i 17-letniego skrzydłowego.
4
Xavi byl jaki był, ale Atletico zawsze rozjebal
0
Jazda, jazda, jazda panowie. To trzeba wygrac
6
Pieniądze szczęścia nie dają, ale warto je mieć. Bo po pierwsze, szczęściu nie szkodzą, a po drugie...... To nieprawda, że bigos był nieświeży
27
Ale, że myśmy Cancelo i Felixa zamienili na Martina i Fatiego.... Dajcie spokój. Joaos byli jacy byli, ale chociaż byli
2
Hahaha Son z rożnego. Chociaż w sumie ten gol nie powinien być uznany
0
Pięknie Foster podłącza prąd United