2

@ViscaelBarca2007 Kurna to tak jakby wybierać pomocnika między Iniestą w prime, a Krzysiem Mączyńskkm

16

Xavi w sezonie 2008/09 strzelił 11 goli i zanotował 35!!! asyst. Statystyki absolutnie kosmiczne. Teraz skrzydłowy z taką kanadyjka byłby pchany do złotej piłki

1

Salah najlepszy piłkarz na świecie obecnie. Jeżeli żaden z naszych nie zasłuży, niech piękny Egipcjanin bierze Złotą Piłkę. Oglądanie go w akcji, to prawdziwa przyjemność

4

@Kessie E to jeszcze 3 dni oblecisz w nich na luzie

0

@MesQueUnClub96 Teraz czekamy na odblokowanie się tapinem Lewandowskiego

1

Haaland dziś jak nie on. Najpierw przedryblowal 4 chłopa w polu karnym, a teraz rajd z pilką przy nodze przez Pół boiska i świetne podanie do wychodzącego na pozycję kolegi

2

Niesamowicie bezpłciowe stało się to City. Tam nie widać żadnego pomysłu na stworzenie zagrozenia. Gvardiol już ugotowany

1

@Eklerek Wiele świetnych ról, między innymi Hannibal, ale mi się podobał jako antagonista w Casino Royale

4

@MatBac1991 Spokojnie, Deco zaraz ogarnie kolejnego Roque za 40 baniek, bo po co brać za darmo napastnika sprawdzonego w Europie

2

@agaFCB Osoby towarzyszącej nie szukasz przypadkiem? ^^

1

@Nightraider Jeszcze, żeby oni chociaż "Ściernisko" zagrać umieli

4

Joan Laporta pozostaje nieugięty w swojej wojnie z grupami kibicowskimi FC Barcelony. Prezydent jest przekonany, że uniknie jakiejkolwiek drogi dialogu. Nadal podtrzymuje status tego, że muszą zapłacić karę 21 tysięcy euro. [@culemanias]

Niech mu ktoś powie, że nowe Camp Nou może mieć nawet 150, czy 200 tysięcy miejsc, ale bez prawdziwego dopingu, to dalej będzie piknik bez duszy. Później zdziwienie, że w trudnych chwilach nasza drużyna pęka, jak nawet wlasni kibice nie potrafią ich nakręcić i zagrzać do boju.

0

@Filipem Co tu porównywać Anto do Giorginy, która ma płacone za to, że jest "kobietą Ronaldo"

2

@Eklerek A ja tęsknię bardzo. Nie ma już takich zawodników z czystą, wrodzoną magią. Neymar miał ten luz naturalny poprostu

3

@Mitch_Atleta Ale zgodzić się trzeba z faktem, że musimy celować w nową konkretną 9. Opieranie wszystkiego na 36-letnim Lewym to jest ryzyko. Nawet taki tytan pracy i atleta jak Ronaldo nagle z dnia na dzień zapomniał jak się strzela i zatracił to coś. Jego druga przygoda w United, czy końcówka w Juve to było masakryczne kopanie się po czole. Z Lewym może być to samo, chlop wieku nie oszuka.

0

@Szczepanbog1 No gdzie? Messi strzelał 50 goli w lidze na sezon. Ronie bez podjazdu

2

@Hajny Wąsek, Żyła, Zniszczoł, Wolny, Stoch

0

Wesoły meczyk xd

1

Piękna akcja Tottenhamu na otarcie łez

2

@Pablozeusz Różnica między nami, a Liverpoolem jest też taka, że tam w ataku biega Salah z Diazem i Gakpo. Do tego Slot może z ławki wprowadzić Jote i Darwina Nuneza. U nas masz dzieciaka Yamala, starego Lewego i Raphinhe, a z ławki Pau Victora, Fatiego i Ferrana. Jest lekka różnica w jakości kadry.

0

Postecoglou wyleci?

0

@FCB_dimiC Zwłaszcza, że dzięki niemu klub zarobił ogrom siana

3

Spieprzyliście nam święta

2

@Arden Tak to jest jak się opiera wszystko na formie 40-letniego napastnika i 17-letniego skrzydłowego.

4

Xavi byl jaki był, ale Atletico zawsze rozjebal

0

Jazda, jazda, jazda panowie. To trzeba wygrac

6

Pieniądze szczęścia nie dają, ale warto je mieć. Bo po pierwsze, szczęściu nie szkodzą, a po drugie...... To nieprawda, że bigos był nieświeży

27

Ale, że myśmy Cancelo i Felixa zamienili na Martina i Fatiego.... Dajcie spokój. Joaos byli jacy byli, ale chociaż byli

2

Hahaha Son z rożnego. Chociaż w sumie ten gol nie powinien być uznany

0

Pięknie Foster podłącza prąd United

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?