1

@Eklerek City to by z Rakowem przejebalo obecnie, więc nwm, czy ta jaskółka taka miarodajna. Wszystkie poważne mecze za Amorina dostają w łeb

0

AmorinBall nie działa.

0

@betonito Ja nie wiem skąd wy tą radość bierzecie? Gość strzela ostatnio w każdym meczu. Może kopać się po czole, ale te gole niestety doklada

1

@blakkudium Raczej spalony, ale brak Varu na tym etapie

1

Gdyby tylko ten Gabriel Jesus miał lepsze zdrowie i skuteczność to byłaby idealna 9 dla takiej Barcelony. Gość idealnie odnajduje się w małej grze, nie boi się poklepać na malej przestrzeni. Do tego technika użytkowa na bardzo wysokim poziomie

1

Co za podanie Odegaarda i piękne wykończenie Jesusa

0

@Ojciec5tkidzieci Może skoro chcą tak gonić zachód w kwestii kwot mandatów, to niech jeszcze pogonią za zarobkami

11

Makaroniarz niezla odklejka.

0

@blakkudium Głupotę robi. Pora na krok do przodu, bo Leverkusen po odejściu Alonso wróci do bycia średniakiem.

1

@Faro Przedstawianie Xaviego wyłącznie w złym świetle jest bardzo niemądre. Nie zapominajcie, że to on zrobił pierwsze kroki do powrotu do czołówki Europejskiej wygrywając mistrzostwo w newralgicznym okresie. Za jego kadencji sporo młodzieży dostało szansę. Co tu dużo mówić. Zmiany trenera co roku jeszcze nigdy nie pomogły. Myślę, że Flick jest odpowiednim gościem do ogarnięcia tej ekipy, tylko potrzebuje lepszego materiału ludzkiego. My nie mamy głębi kadry. Jest tu może na ten moment 13/14 zawodników do gry tak naprawdę.

4

@AmigoBlancos Ale masz cholerna rację. To co się tu wyprawia względem Peni to jest przesada, nawet, gdy chłopak nie zrobi nic zlego. Zwłaszcza, że nikt nie ma tu gwarancji, że emeryt Szczęsny sprawowałby się lepiej

0

@Rupert_Haubica Już skończ pierdolic. Niczym Pena nie zawinił przy tej bramce

0

Southampton chce znowu bić rekordy?

2

@NeroTFP1 Tam jeszcze Scott Adkins był, legendarny Yurij Boyka

0

@ArcziArtt Źle jest, ale z tym sprzętem z II Wojny Światowej to już poleciałeś. Wiem, że dużo zostało poradzieckiego szrotu, ale te Teciaki są zmodernizowane do standardów NATO i dalej jeżdżą. Przez ostatnie lata trochę zachodniego sprzętu też do nas przyjechało.

0

@Criss18Barca Robert Kranjec pewnie tylko na mamutach. Wybitny to był lotnik

10

@Kapitan hawk Nagłówek jak w TV Republika. Twórca mógł być tylko jeden

0

@Criss18Barca Kto ma na ten moment lepszy od nas? Jeśli wyjdziemy Casado, Pedri, Raphinha, Olmo w pomocy, to obecnie nie ma na nas mocnych w środku w Europie

1

@MichuZ44 Bo maja 20 bramkarzy i żadnego dobrego xd

4

@Barcanajlepszyteam Najlepsze, że pewnie sam pochodzi z jakichś piździszewic na Podlasiu, albo innych Mazurach, ale kilka lat temu wynajął kawalerkę w stolicy za pół swojej pensji i teraz wielki Warszawiok

1

@gumaz Ciekawe kto madry tam teraz wróci. Rozpierducha totalna, władze przejmują rebelianci, za chwilę rozpoczną się kolejne czystki etniczne i religijne. Nic tylko wracać normalnie

1

@Marcelinho99 Tradycyjnie, wejdziemy, żeby wyjść. No i co się Kulesza wódeczki w USA napije to jego

1

@karolszymek Że życie nie jest usłane różami, tylko tą dolną częścią - kolcami.

0

@joloskyy I zdobył też o 5 punktów więcej. Wejście miał kapitalne, pokazał, że jest szybki, ale trochę media zrobily mu krzywdę. Colapinto w Red Bullu, w Alpine, ciągle jakieś plotki. Chłopak jeździł na limicie, próbował wyciągać 110% nie mając wielkiego doświadczenia, żeby zaimponować i pokazać się. Za bardzo chcial, ale on jeszcze wróci na grid.

1

@Marian_Pazdzioch Iść i nie zadawac głupich pytań

1

@kuz Dziś też grali z kelnerami, ale dla odmiany przegrali. Lekki powiew normalności w polskiej piłce klubowej

0

@MESSIah16 Żydzi z całym brakiem sympatii do nich, ale zrobią porządek z tym syryjskim motłochem. Prędzej Damaszek będzie w rękach Izraela, niż Jerozolima wpadnie w łapy rebeliantów

1

Czy można już powiedzieć, że Antoine Griezmann to najlepszy francuski piłkarz ostatniej dekady, czy jeszcze nie?

1

@Mitch_Atleta Jak dla mnie to on może już do końca życia puszczać po 3 bramki na mecz. Najważniejsze, że bronił jak poyebany wtedy, kiedy trzeba bylo

2

Wynik Realu dobry. Betonotti dalej będzie ich zajeżdżał. Porażka mogłaby spowodować jakieś niechciane orzez nas decyzję np. transfery lub zmianę trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?