3

@VegetaPolska Real i konsekwentny? To się nie łączy. Wy płaczecie o ZP Rodriego, jednocześnie brandzlując się do tej Modrica z 2018, gdzie Hiszpan przynajmniej dostał za wygrane puchary, a nie bieganie w dogrywkach

35

Ależ będzie show na Mestalla. Czajnik się będzie gotował, kibice Valencii dolożą swoje. Trzeba tam być

1

@TheNekro94 No niesamowicie się spłakali xd

47

Gavi to tam musi mieć dziś taką pompę, że nie wiem xd

2

@Gibbon_FCB Palmer to ten co nic nie wygrał z klubem i gra w Lidze Europy, a na Euro wchodził z ławki? No bez jaj, staty miał kozackie i za to jest właśnie w 30. Bardziej zastanawiające może być miejsce takiego Lautaro, mistrza Serie A i Copa America, ponadto Króla Strzelców Serie A

0

Ostatnie kilka dni dostarczają nam wiele powodów do uśmiechu xd

3

@Uukasz_93 Skandalem jest tylko dla Madryciarzy. Rodri piłkarz kluczowy City i Hiszpanii, wygrał mistrzostwo Anglii i Euro. Vinicius wygrana liga i UCL. Niby dużo, ale w roku, gdy są turnieje reprezentacyjne, to one ważą więcej. Na Copa Vinicius zaliczył kompromitujacy występ i tym przegrał sobie ZP. Mogło to pójść w dwie strony, poszło dla Rodriego. Karta rasizm to za mało, by przeważyć

0

Kiwior przy tym golu jak dziecko we mgle.

1

Futbol zwyciężył w tym tygodniu. Jesteśmy najlepsi na świecie

8

Konkretna weryfikacja Realu Madryt. Są ciency jak dupa węża

1

@Coutinho007 Spokojnie. Fermin jeszcze dwa lata temu grał dla Linares w 3 lidze. To jest dobry żołnierz, zawodnik numer 12 do wejścia z ławki. Swoją rolę odegra w tym klubie

7

Pasowałoby zdjąć Casado, ale wez go kurwa zdejmij jak on taki zajebisty jest

0

Trzeba przetrzymać

5

Sześciu wychowanków w pierwszym składzie wychodzi na Real. Dwunastu ogółem w kadrze. Cudowną młodzież mamy

2

@visca_josef Nie. Xavi na początku też miał momenty fajnej gry, gdzie każdemu czteropak wrzucalismy

0

@Stinger_ Real remis
Girona wygrana
Barca wygrana (kiedy jak nie teraz)
Atletico wygraną
Sociedad wygrana
Bilbao remis
Betis remis

0

Jest Gaviii. Czekalismy ❤️

0

@Arden Szkoda, że mocniej mu tym łokciem w łeb nie dał

7

Jeżeli chce zakończyć swoją karierę trenerską, to jest to zdecydowanie dobry ruch

3

@Fantastyczny Chłopiec Messi nie wróci tu nawet na trybuny, dopóki klubem steruje Laporta. Prezes wytarł sobie mordę jego nazwiskiem, a potem go odpalił. Tam jest zła krew między nimi.

0

@Kondziubarca Potem Ronaldo odpowiedziałby dubletem na pustyni przeciwko pasterzom kóz i sytuacja by się uspokoila

0

Duet Ferrari z potencjałem na dzwona

1

@Bulbazaur17 Casillas i Alonso też coś tam popykali

1

@Uukasz_93 Na 6 najlepsza opcja to sprawdzony Romańczuk, a nie Slisz

0

@maciar Glik to już ledwo biega. Daj Pan spokój

15

Ale zauważcie szybkość Lewego do tej piłki. To był stary, dobry Robert. Szedł jak dzik w żołędzie

4

Bez dyskusji kurwa. Czerwona i tyle

1

No w drugiej połowie charakteru im odmówić nie można. Starają się, zapierdalają

2

Walka, walka. Tak ma to wyglądać

1

@Odcinkowy I tak wygląda lepiej niż Frankowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?