Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska Real i konsekwentny? To się nie łączy. Wy płaczecie o ZP Rodriego, jednocześnie brandzlując się do tej Modrica z 2018, gdzie Hiszpan przynajmniej dostał za wygrane puchary, a nie bieganie w dogrywkach
35
Ależ będzie show na Mestalla. Czajnik się będzie gotował, kibice Valencii dolożą swoje. Trzeba tam być
1
@TheNekro94 No niesamowicie się spłakali xd
47
Gavi to tam musi mieć dziś taką pompę, że nie wiem xd
2
@Gibbon_FCB Palmer to ten co nic nie wygrał z klubem i gra w Lidze Europy, a na Euro wchodził z ławki? No bez jaj, staty miał kozackie i za to jest właśnie w 30. Bardziej zastanawiające może być miejsce takiego Lautaro, mistrza Serie A i Copa America, ponadto Króla Strzelców Serie A
0
Ostatnie kilka dni dostarczają nam wiele powodów do uśmiechu xd
3
@Uukasz_93 Skandalem jest tylko dla Madryciarzy. Rodri piłkarz kluczowy City i Hiszpanii, wygrał mistrzostwo Anglii i Euro. Vinicius wygrana liga i UCL. Niby dużo, ale w roku, gdy są turnieje reprezentacyjne, to one ważą więcej. Na Copa Vinicius zaliczył kompromitujacy występ i tym przegrał sobie ZP. Mogło to pójść w dwie strony, poszło dla Rodriego. Karta rasizm to za mało, by przeważyć
0
Kiwior przy tym golu jak dziecko we mgle.
1
Futbol zwyciężył w tym tygodniu. Jesteśmy najlepsi na świecie
8
Konkretna weryfikacja Realu Madryt. Są ciency jak dupa węża
1
@Coutinho007 Spokojnie. Fermin jeszcze dwa lata temu grał dla Linares w 3 lidze. To jest dobry żołnierz, zawodnik numer 12 do wejścia z ławki. Swoją rolę odegra w tym klubie
7
Pasowałoby zdjąć Casado, ale wez go kurwa zdejmij jak on taki zajebisty jest
0
Trzeba przetrzymać
5
Sześciu wychowanków w pierwszym składzie wychodzi na Real. Dwunastu ogółem w kadrze. Cudowną młodzież mamy
2
@visca_josef Nie. Xavi na początku też miał momenty fajnej gry, gdzie każdemu czteropak wrzucalismy
0
@Stinger_ Real remis
Girona wygrana
Barca wygrana (kiedy jak nie teraz)
Atletico wygraną
Sociedad wygrana
Bilbao remis
Betis remis
0
Jest Gaviii. Czekalismy ❤️
0
@Arden Szkoda, że mocniej mu tym łokciem w łeb nie dał
7
Jeżeli chce zakończyć swoją karierę trenerską, to jest to zdecydowanie dobry ruch
3
@Fantastyczny Chłopiec Messi nie wróci tu nawet na trybuny, dopóki klubem steruje Laporta. Prezes wytarł sobie mordę jego nazwiskiem, a potem go odpalił. Tam jest zła krew między nimi.
0
@Kondziubarca Potem Ronaldo odpowiedziałby dubletem na pustyni przeciwko pasterzom kóz i sytuacja by się uspokoila
0
Duet Ferrari z potencjałem na dzwona
1
@Bulbazaur17 Casillas i Alonso też coś tam popykali
1
@Uukasz_93 Na 6 najlepsza opcja to sprawdzony Romańczuk, a nie Slisz
0
@maciar Glik to już ledwo biega. Daj Pan spokój
15
Ale zauważcie szybkość Lewego do tej piłki. To był stary, dobry Robert. Szedł jak dzik w żołędzie
4
Bez dyskusji kurwa. Czerwona i tyle
1
No w drugiej połowie charakteru im odmówić nie można. Starają się, zapierdalają
2
Walka, walka. Tak ma to wyglądać
1
@Odcinkowy I tak wygląda lepiej niż Frankowski