Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@beter2 Nie ma opcji. Casado to człowiek klubu, da się pokroić za Barcelonę i jest przyszłością na dmie. Po drugie kto z miejsca i nie za miliony gwarantuje podobną jakość na tej newralgicznej pozycji? De Jonga bym mu sprzedał od ręki nawet za 30 baniek, ale Casado w życiu.
21
@adamek20151 Chłopak nie grał Rok w piłkę. Dajcie mu czas
2
Ale co byliśmy najlepsi w galaktyce do listopada to nasze. Nikt nam tego nie zabierze
7
Spieprzyliście nam 125-lecie klubu
15
Casado/Bernal to jest nasza przyszłość na dmie
6
@Arden Stefan Siara Siarzewski
6
@Ojciec5tkidzieci A Golovin to przypadkiem nie opowiedział się przeciwko wojnie i dlatego od paru lat gra dla Monaco?
2
@Criss18Barca Z jednej strony wiadomo, że swojego piłkarza powinno się wspierać zawsze, jaki by on nie byl. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Frenkie ma totalną wyjebke na ten klub, zwleka w rozmowach o przedłużeniu umowy. Jakieś tam swoje powody może mieć, ale ludzie o tym nie wiedzą i wyrażają swoją opinię tylko na podstawie tego co widzą.
3
@szela1899 Pomoc boża
0
Martin dziś naprawdę niezły mecz rozgrywa. Może rzeczywiście Flick coś z niego wyrzeźbi. Coś w nim musi widzieć, że tak na niego stawia
0
@BulaKG Jeszcze niedawno wygrane z Ipswich, Evertonem i Bodo/Glimt nie byłyby wcale takie oczywiste
13
@MesQueUnClub96 Nie dajcie się im oszukać, Polak do Polaka niech się uśmiecha. Polak Polaka na urząd niech wybiera. Wasz Kandydat, Paweł Koziol, Polak z Wilkowyj, naszej Irlandii.
2
Bramkarz Southampton niezły elektryk. Nigdy niewiadomo co odjebie
1
Bardzo ciekawy sezon F1. Siedmiu kierowców z czterech różnych zespołów wygrało minimum 2 razy. Max 8, Lando i Charles po 3, Lewis, Russel, Sainz i Piastri po 2. Tylko jeden kierowca z topowych zespołów nie dał rady wygrać ani razu. Wiadomo który.
2
@MichuZ44 Bo zawsze, gdy Sainz jest z przodu to punkty są najważniejsze, nie ma co walczyć tylko jechać zespołowo. Gdy Leclerc jedzie z przodu Sainz robi sobie co chce, czasami ignorując polecenia zespołu. Dziś wyprzedził Maxa i specjalnie przez kilka okrążeń trzymał go w sekundzie za sobą, żeby Charles miał problem i nie spróbował później odebrać podium. Kwasy niezłe. Powodzenia Carlosowi w przyszłym sezonie w Williamsie. Takimi zagrywkami może sobie zamknąć drogę do zespołów walczących o coś więcej.
2
@Criss18Barca Skała, fundament reprezentacji
0
@Rewolucja123 Pół metra przy dużym mrozie? Przez 2 tygodnie w roku tak. Inaczej nie
2
Gasly co wycisnął
3
Duch Pastora Maldonado unosi się nad Williamsem
1
@Eto'o9 R10 Taylor Swift to jeszcze spoko. Wyobraź sobie, że tam Real Madryt gra mecze. To dopiero musi być mordęga dla wzroku i słuchu
3
@Criss18Barca To zloto olimpijskie z Pjongjangu ukradzione Stefkowi Huli/Stochowi...
0
@barcanawieki Musiałby się z kutasem na łby zamienić, żeby pchać się w to polskie bagno zwane PZPN pod wodzą Kuleszy
0
@Stinger_ David byłby idealny do rotacji w ataku w miejsce Tiburona. Ferrana oddać, brać Davida
0
No i bardzo dobrze, że spadamy. Skończą się wreszcie wymówki, że gramy z mocniejszymi od siebie i nikt nie oczekuje zwycięstwa. Porażki były zawsze wkalkulowane. Teraz się to zmieni
3
Skorupski to jest numer 1 w bramce i tyle. Nie żadne Bułki, Grabary, czy Drągowskie.
4
Ale zakurwil Skolim
0
@Almighty Akurat ma większy % podań progresywnych od van Dijka, Diasa czy Gvardiola
0
@D10SLEO Świderski niewpisany do protokolu, Bułka wychodzi w spodenkach Skorupskiego. Idealny obraz tego burdelu jakim jest PZPN i ta reprezentacja
3
@Comentateiro Ale za to ma ładne garnitury
3
Co tu dużo mówić, wstyd jak chuj