Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo nam goli najebał jak Łotwie jakiejś
0
Najważniejsze, że gwiazdor, drewniak i hamulcowy tej Repki, czyli Lewandowski nie grał i kadra doskonale sobie poradzila
3
@Sysia11 My kiedyś też przegraliśmy z Portugalią tylko po karnych
0
Ronaldo poluje na kolejnego karniaczka
0
@takisobiektos Też nie. Dlatego takie drużyny jak my, Szkocja i Bośnia powinniśmy grać w dywizji B
0
@MesQueUnClub96 Przecież obecna F1 to głównie samochód. Masz przykład Alonso. Rok temu Aston na początku był mocny, to 43-letni Ferdek non stop na pudle. Jak Ferrari zrobi dobry samochód, to Hamilton powalczy. Czy będzie szybszy od Leclerca? Nie wiem, ale skilla napewno nie stracił. No i nie można pomijać, że ten transfer ma też charakter marketingowy. Lewis to.legenda tego sportu, 7-krotny mistrz świata, wielka marka, rzesza fanów i wór sponsorów. Myślę, że w Ferrari dobrze przekalkulowali ten ruch
1
@Arden Kontuzja Fatiego jest dla nas takim problemem i jest tak ważna jak mniej więcej kontuzja Douglasa w 2015 roku.
0
@HypeR Lewy tak, ale Yamal może rzeczywiście coś mieć. Nie bez powodu nie było go nawet na ławce z Sociedad
34
Informacja, że Lewy nie jedzie na kadrę, a na wszystkich platformach typu X, czy Facebook komentarze polskich przygłupów: "dobrze, nie będzie przeszkadzal, wreszcie coś zagrają, hamulcowy nie jedzie". Najlepszy obecnie napastnik na świecie nie przyjeżdża na zgrupowanie naszej reprezentacji, a tu euforia. Cytując klasyka: oczy się otworzą, jak Lewemu się zamkną.
0
@Seledynowy Spokojnie. Jest mlody. Ma jeszcze dużo czasu na rozwój
0
@DonAndresFCB Naoglądal się Davide Rayi dzis
0
No i Raków piździaków liderem
27
@Sulimo Prawie 15 lat uprawiania polityki na ofiarach katastrofy
1
@matirix20 Yamal, Wirtz, Pedri, Musiala, Estevao, Foden, Guler, Endrick
3
@Criss18Barca No i z tego co pamiętam ówczesna strona rządząca, czyli PiS mocno ujadali na ten temat. Ileż to materiałów w TVP Info poleciało o donoszeniu na Polskę, że powinniśmy to załatwiać na polskim podwórku, a tu proszę. Jedni drugich warci. Ci donoszą do UE, a Ci do Waszyngtonu. Nie widzę różnicy. Poziom hipokryzji przekroczony ponad wszelkie normy z obu stron
0
@BORO_12 Szczęsnemu się pewnie nawet bronić już nie chce. Przyszedł tu jako opcja awaryjna wpisać sobie Barcelonę do CV. Wiedział, że zagra od wielkiego dzwona.
0
@kanver_ Jako podstawę nie, ale gość tyra na boisku jak mało który napastnik. U nas siadłby idealnie jako zmiennik dla Lewego
0
@Azrik No ale wez tak pomysl, na chłopski rozum. Jest Ferran, jest Adeyemi. Borussia musiałaby mieć dyrektora debila, żeby na to pójść.
3
No i już oficjalnie. Znowu mamy Brazylijczyka w stawce F1. Gabriel Bortoleto kierowcą Saubera
5
Już oficjalnie Zhou i Bottas opuszczają Saubera po sezonie. Hulkenberg już wcześniej był potwierdzony. Drugie miejsce dla kogo? Bortoletto?
18
Największym przegranym tych wyborów jest Zełenski i jego administracja. Pewnie dotarło do nich, że na Amerykę nie ma już co liczyć, bo Trump będzie ich zmuszał do zawarcia zgniłego pokoju. Zachód Europy już dawno pokazał, że za Ukrainę umierać nie ma zamiaru i wróciłby do handlu z Rosją tak szybko jak się da. Z kolei w Polsce swoimi wypowiedziami, brakiem wdzięczności, ciągłymi pretensjami i wymuszaniem pomocy wzbudzili niechęć i mocne nastroje antyukraińskie. Zostali sami. Szkoda tylko, że największą cenę zapłacą za to zwykli, szarzy obywatele Ukrainy, którzy tam zostali, a nie panowie rządzący.
0
@Criss18Barca Nie musi nic robić. Norris i tak nie wygra 3 pozostałych wyścigów
12
Punktuje 10 samochodów. Do mety dojechało 15. Dwa z nich to slamazarnie wolne Saubery. Masz Top3 samochód w stawce, a Twój zespołowy kolega wygrał startując z P17. Jak można nie zdobyć punktów w tym wyścigu wie pewnie tylko Sergio Perez.
2
Niesamowity wyscig Alpine. Dwa samochody na podium. Potężny zastrzyk punktowy dla tego zespolu
1
Z tak tragicznego położenia po kwalach Red-Bull niedosc, że praktycznie przypieczętowuje tytuł Maxa, to jeszcze odrabia punkty do McLarena i Ferrari w konstruktorce. Jakby oni mieli dwóch kierowców to pewnie jeszcze ten tytuł zgarneliby
0
Dwa Alpine na podium to byłyby niezłe jajca
1
Stroll co za łeb xdd
0
@budel17 Do takiej sytuacji i tak nie dojdzie. 50 goli jest nieosiągalne. Lewy zakręci się w okolicach 30/35 bramek co i tak będzie kosmicznym wynikiem.
6
W przyszłym sezonie F1 będzie wreszcie kilka "nowych" twarzy na gridzie. Antonelli, Bearman, Doohan, Lawson. Możliwe, że jeszcze Bortoletto i Colapinto. Fajny powiew świeżości po latach betonozy z Sargentami, Latifiami, Magnussenami czy innymi Chińczykami
10
@ChiefKeef Ciężkie dni dla Kamila Gali. Kompromitacja w klasyku, brak ZP dla męczennika i kompromitacja wizerunkowa Realu. Na dokładkę idol wyjebał się w Pucharze Wielbłąda