35

Ten Zalewski wygląda przy reszcie na jak Marcelo w prime. Widać, że uczony grać nie w Polsce.

2

Chłop w machy narobil, a nie żadna kontuzja

0

@Marcelinho99 Można, a nawet trzeba.

0

@takisobiektos Szkoda, że im tam żaden RPG nie zaśpiewał przez pomyłkę myśląc, że to czołg Hezbollahu

1

@AduŚ07 Putin to agent wyszkolony w starej szkole KGB. W żadne słowo, które mówi nie należy wierzyć.

0

@Traba727 No dobrze, ale skoro 17-latek odczuwa dyskomfort, to może lepiej dać mu odpocząć w tym jednym meczu towarzyskim w udawanym turnieju, niż forsować i ryzykować, że zaraz wypadnie na pół roku. Zwłaszcza, że w reprezentacji Hiszpanii to chyba ma kto grać, a taki mecz to szansa do pokazania się dla jakiegoś rezerwowego

1

@Arden Z Tuska sie śmieją, że ryży folksdeutch do Niemców lata, a sami przy pierwszej okazji wylizali rowa portugalskiemu gwiazdorowi olewając swoją reprezentacje

0

@Pressinho Co Ty gadasz? Może wynikowo było średnio, ale my jechaliśmy na Wembley i cisnelismy Anglie. Na Narodowym potrafiliśmy ich tak zdominować, że przez 15 minut nie potrafili z własnej połowy wyjść. Teraz stalibyśmy w 11 na 15 metrze i wykopywali piłki po autach

0

Wystarczyło zamiast tego frauda Viniciusa powołać najlepszego brazylijskiego piłkarza Raphinhe i odrazu Canarinhos odnieśli ważne zwycięstwo na trudnym terenie.

8

@BorzyKrzys Var na żądanie, dwa razy na połówkę.

5

@Salchent I tak ich rozjebiemy w klasyku. Nic ich nie uratuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@siuuu Dobra dobra, jak Iniesta wygrywał 2x Euro i Mundial to Modric kopał się po czole w Totkach i nikt o nim nie słyszał.

0

@brzucho Puchar Polski trzeba było odpuścić. Z obecna kadra priorytetem dla Motoru będzie utrzymanie w Ekstraklasie, a gra na dwa fronty napewno by to utrudniala

11

@macio_944 Nie ma się co podniecać. Lewy dostanie zawieszenie na 3 mecze za smarkanie nosa, Mbappe 4 karniaczki w 2 meczach i różnica się zniweluje

4

@FcPortoFan1999 Wojny domowej i rozpadu Rosji

1

@Zoker Przecież to już Ronaldo miał sprawić, że beda najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej

0

@AduŚ07 Akurat w tym przypadku to prędzej Izrael cofnie irański program nuklearny do epoki kamienia łupanego.

2

Niesamowite jak Lewy odżył za Flicka. W zeszłym sezonie patrzeć się na niego nie dało, a teraz znowu topowy napastnik, którego mogą nam zadroscic

0

@PiotrR Pinto to był gość z jajami. On miał świra w oczach. Patrzysz na Pene i widzisz poprostu obsranego gościa

0

@Azazel_Pazuzu On w kadrze i tak się tylko kompromituje. Brazylia nawet nie odczuje jego braku

0

@sevs U nas się zapierdziela. Jakoś nie widzę Pogby zapierdzielającego w pressingu niczym Gavi, czy Fermin

0

@Kgorecki2500 On zagrał chyba tylko raz, z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów za kadencji Barjuana. Ale myśmy wtedy w dupie byli

0

@Encore Co by nie mówić, w lidze Xavi punktował dobrze

0

@Majowy_ Xabi Alonso pewnie tam zawita w najbliższym czasie

3

@Kapitan_SW Warto też zaznaczyć, że oprócz Xaviego, każdy z tych trenerów miał dostępnego Messiego. To jeszcze bardziej pokazuje jaką robotę robi Flick

1

@Jacob94 Zawodnika jakiej klasy? Yamal już jest lepszy od niego, a Biznesman ze swoim pustym łbem obecnego poziomu nie przeskoczy. Zawsze będzie niestabilnym, himerycznym skrzydłowym bez strzału i wykończenia. Jego jedyny atut to szybkość, którą z wiekiem i kolejnymi urazami straci. Boiskowe iq posiada w śladowej ilości. Piłkarz dobry na ławkę i nic więcej

0

@Kondziubarca Niech się wykaże na boisku. Za sam staż w klubie nic mu się nie należy

2

@AduŚ07 Jak to ruskie wojsko jest tam umundurowane? Ci żołnierze wyglądają jak najgorsze fajtlapy

0

@Herato Napastnik lepszy od Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?