Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Ten Zalewski wygląda przy reszcie na jak Marcelo w prime. Widać, że uczony grać nie w Polsce.
2
Chłop w machy narobil, a nie żadna kontuzja
0
@Marcelinho99 Można, a nawet trzeba.
0
@takisobiektos Szkoda, że im tam żaden RPG nie zaśpiewał przez pomyłkę myśląc, że to czołg Hezbollahu
1
@AduŚ07 Putin to agent wyszkolony w starej szkole KGB. W żadne słowo, które mówi nie należy wierzyć.
0
@Traba727 No dobrze, ale skoro 17-latek odczuwa dyskomfort, to może lepiej dać mu odpocząć w tym jednym meczu towarzyskim w udawanym turnieju, niż forsować i ryzykować, że zaraz wypadnie na pół roku. Zwłaszcza, że w reprezentacji Hiszpanii to chyba ma kto grać, a taki mecz to szansa do pokazania się dla jakiegoś rezerwowego
1
@Arden Z Tuska sie śmieją, że ryży folksdeutch do Niemców lata, a sami przy pierwszej okazji wylizali rowa portugalskiemu gwiazdorowi olewając swoją reprezentacje
0
@Pressinho Co Ty gadasz? Może wynikowo było średnio, ale my jechaliśmy na Wembley i cisnelismy Anglie. Na Narodowym potrafiliśmy ich tak zdominować, że przez 15 minut nie potrafili z własnej połowy wyjść. Teraz stalibyśmy w 11 na 15 metrze i wykopywali piłki po autach
0
Wystarczyło zamiast tego frauda Viniciusa powołać najlepszego brazylijskiego piłkarza Raphinhe i odrazu Canarinhos odnieśli ważne zwycięstwo na trudnym terenie.
8
@BorzyKrzys Var na żądanie, dwa razy na połówkę.
5
@Salchent I tak ich rozjebiemy w klasyku. Nic ich nie uratuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@siuuu Dobra dobra, jak Iniesta wygrywał 2x Euro i Mundial to Modric kopał się po czole w Totkach i nikt o nim nie słyszał.
0
@brzucho Puchar Polski trzeba było odpuścić. Z obecna kadra priorytetem dla Motoru będzie utrzymanie w Ekstraklasie, a gra na dwa fronty napewno by to utrudniala
11
@macio_944 Nie ma się co podniecać. Lewy dostanie zawieszenie na 3 mecze za smarkanie nosa, Mbappe 4 karniaczki w 2 meczach i różnica się zniweluje
4
@FcPortoFan1999 Wojny domowej i rozpadu Rosji
1
@Zoker Przecież to już Ronaldo miał sprawić, że beda najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej
0
@AduŚ07 Akurat w tym przypadku to prędzej Izrael cofnie irański program nuklearny do epoki kamienia łupanego.
2
Niesamowite jak Lewy odżył za Flicka. W zeszłym sezonie patrzeć się na niego nie dało, a teraz znowu topowy napastnik, którego mogą nam zadroscic
0
@PiotrR Pinto to był gość z jajami. On miał świra w oczach. Patrzysz na Pene i widzisz poprostu obsranego gościa
0
@Azazel_Pazuzu On w kadrze i tak się tylko kompromituje. Brazylia nawet nie odczuje jego braku
0
@sevs U nas się zapierdziela. Jakoś nie widzę Pogby zapierdzielającego w pressingu niczym Gavi, czy Fermin
0
@Kgorecki2500 On zagrał chyba tylko raz, z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów za kadencji Barjuana. Ale myśmy wtedy w dupie byli
0
@Encore Co by nie mówić, w lidze Xavi punktował dobrze
0
@Majowy_ Xabi Alonso pewnie tam zawita w najbliższym czasie
3
@Kapitan_SW Warto też zaznaczyć, że oprócz Xaviego, każdy z tych trenerów miał dostępnego Messiego. To jeszcze bardziej pokazuje jaką robotę robi Flick
1
@Jacob94 Zawodnika jakiej klasy? Yamal już jest lepszy od niego, a Biznesman ze swoim pustym łbem obecnego poziomu nie przeskoczy. Zawsze będzie niestabilnym, himerycznym skrzydłowym bez strzału i wykończenia. Jego jedyny atut to szybkość, którą z wiekiem i kolejnymi urazami straci. Boiskowe iq posiada w śladowej ilości. Piłkarz dobry na ławkę i nic więcej
0
@Kondziubarca Niech się wykaże na boisku. Za sam staż w klubie nic mu się nie należy
2
@AduŚ07 Jak to ruskie wojsko jest tam umundurowane? Ci żołnierze wyglądają jak najgorsze fajtlapy
0
@Herato Napastnik lepszy od Lewego