Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 Zachwycił np. tym, że 5 razy z rzędu jest królem strzelców Ligue 1. Przyjdzie do Hiszpanii i też będzie ładował 25+ bramek na sezon w samej lidze. U nas Lewy tyle przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach może wbije
2
@MichuZ44 Z Neymarem grali lepiej niż obecna Brazylia
5
@Faro Porównywać Viniciusa do Messiego, to tak jakby gówno do miodu porównywać. Z czym do ludzi.
0
@DonAndresFCB Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja, Rumunia, Austria, Anglia, Szwajcaria
22
Coś pięknego po prostu. Gruzja największe zaskoczenie tego turnieju
4
Zazdroszczę Gruzinom. Atmosfera niepowtarzalna. Fajnie byłoby być dumnym ze swojej reprezentacji na takim turnieju
0
Gruzja gra tak jak my powinniśmy. Niesamowite jaki postęp zrobili. Jeszcze niedawno byli chłopcami do bicia na poziomie Litwy, czy Łotwy, a teraz są w stanie rzucić wyzwanie każdemu
3
Teraz pewnie Portugalia zacznie grać
0
@Messibestplayerintheworld Nic specjalnego nie grają.
4
@Worny Najlepszy okres Xavinety. My wtedy jechaliśmy wszystkich jak leci, a w składzie min. Nico, Adama Traore, czy 40-letni Dani Alves
1
@Witekk10 Derby Przesmyku Suwalskiego z Białorusią
2
@Who_you_mam Austria która przez rok meczu nie przegrała miała zająć ostatnie miejsce?
23
45 minut trzeciego spotkania za nami, a potężna Francja bez gola z gry na tym turnieju. Ich jedyna zdobyta bramka, to samobój. Dużo się Anglii dostaje, a Francja wcale nie lepsza
1
@MesQueUnClub96 No właśnie @TheNekro94 podal
1
@Faro Co z tego? Teraz też nie dostaniemy za niego, tyle ile jest warty. Gość jest w Top3 pomocników na świecie, a Araby rzucą nam pewnie ochlapy
0
Belgia ma te momenty. Jak wyjdą z grupy, to moga zaskoczyć
2
@KrychaFCB Droga wolna. Szkoda, ale jeżeli sam nie jest w 100% pewny, że chce tu grać to niech idzie. Napewno to nie był materiał na kapitana
0
Niesamowite okrążenie Norrisa. Zajebiscie, że wygrał
0
@mekston Całe, okrągłe zero
5
Mamardashvili kozacko broni na tym turnieju.
0
Karny dla Gruzji!
1
@Pawel13sz Niektórzy takie liczby zbierają całą kariere
0
@blakkudium Ręka byla
0
My tą Gruzję jeszcze całkiem niedawno laliśmy 4:0 w Tbilisi, a teraz wydaje mi się, że zagralibyśmy z nimi jak równy z równym. Mocny postęp zrobiła gruzińska reprezentacja. Mają sporo zawodników, którym pilka przy nodze nie przeszkadza i nie boją się wchodzić w drybling
0
@AlphaNumeric Deco napewno wie
24
Nie rozumiem decyzji personalnych Probierza we wczorajszym meczu. Z Holandią zagraliśmy naprawdę solidne zawody, więc po jaką cholerę (jeżeli nie było kontuzji) aż 4 zmiany w podstawowym składzie? Romańczuk zagrał naprawdę dobrze, to z Austrią nie dostał nawet minuty. Zagrali za to fatalny Slisz i Piotrowski, który już w sparingu przed turniejem nie dojeżdżał i dostawał wędkę. Urbański dobry występ z Holandią, a tu dostaje 10 minut. Zmiana Świderskiego, czy Grosickiego też dziwna. Austria była lepsza, ale trener wczoraj swoimi decyzjami napewno nie pomógł.
3
Probierz dziś fatalne decyzję personalne. Od wyjściowej jedenastki, po zmiany. Wszystko nie tak
2
Tęsknie za duetem Pazdan-Glik
0
@Encore Patrząc na to jak wyglądały eliminacje i baraże, to akurat nic dziwnego nie jest. Probierz dźwignął ich mentalnie, ale to za mało na tą grupę
2
A zaczęło się od tego, że Frankowski nie potrafił przyjąć piłki.