Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Żaden szanujący się kibic Barcelony nigdy nie kibicował Realowi
0
@PatrychoO Całe życie drugi
5
@Kgorecki2500 Styrta jest podpalona, straż jest ale nie gasi
5
@Safrani Czekają aż pierwszy chłopak przypłaci to życiem, czy jak? Porą przestać udawać, że problemu nie ma i zastosować odpowiednie środki zanim nam ciapaki kijami armię zdziesiątkują
0
@damianex10 A teraz go chlystki mniejsze o głowę przestawiają
6
@Faro Kompletnie w to nie wierze, ale jakby go Flick ogarnął to czapki z głów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szela1899 A ja się wcale nie zdziwię jak ten wyszydzany Kompany spokojnie odzyska mistrzostwo z Bayernem. Moim zdaniem tam jest materiał na dobrego szkoleniowca
0
@Faro Xavi tak mlodym dokopał, że za jego kadencji mieliśmy chyba najwięcej debiutów z La Masii od czasów Pepa. I te chłopaki naprawde wnosili dużą wartosc do zespołu, a że jeden placek Roque nie potrafił się przebić, to już inna sprawa.
0
@Archie Przecież znając życie 3/4 La bamby będzie go zwalniała jak nie będzie dawał grać Fortowi, czy Faye. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jezdzi
1
@Faro Cancelo i Felix też mieli być toksyczni i problematyczni
0
@Derean Problemem nie jest jego wiek, tylko pensja
2
@cinero1996 Na Euro to się jedzie grać, a nie zdobywać doswiadczenie
7
@Arden Chłop ostatnio sprawia wrażenie jakby się chciał wypisać z tej reprezentacji. Żadna strata
0
Niezły orzel
0
@Jonyx Für Deutschland
1
@Maziarz Przereklamowany? Klopp przez 10 lat w Liverpoolu wygrał Premier League tylko raz, a wy wymagacie od trenerskiego młokosa tytułów na już. W Anglii trudniej o tytuł niż w takiej Hiszpanii, czy Niemczech.
3
Dzięki Ci Xavi za Fermina. Wyciągnięcie go z Linares i wrzucenie do skladu Barcelony to była najbardziej nieoczywista decyzja personalna. Chłopak pięknie się odpłacił i mam nadzieję, że kolejny trener też będzie dawał mu szanse
0
Alexia Putellas - tak, czy nie?
1
@Pawlak1992 Napewno będzie miał lepszy samochód do dyspozycji, a jak wiemy Hamilton w dobrym samochodzie potrafi dowieźć. Skoro 40-letni Alonso potrafił w Astonie regularnie na podium być, to myślę, ze Lewis też pokaże jeszcze co nieco
7
Widać, że dużo znaczyło to zwycięstwo dla Leclerca. Całkowicie zasłużone. Najlepszy był w ten weekend
0
@FcPortoFan1999 Lepiej Motorek. Lęczna co jakiś czas gra w Ekstraklasie, a koziołków nie było już dawno. Ponadto sam awans Rok po roku z 2 Ligi do Ekstraklasy to byłoby spore osiągnięcie. Przecież Motor sezon temu na jesieni był w strefie spadkowej 2 ligi, a teraz mają baraże o Ekstraklase
2
@MesQueUnClub96 Lecha i tak nie przebili niestety.
1
@4drian0 Niech się nie pcha w ten burdel. Dla niego byłby idealny taki Betis, Ajax, Porto albo Bvb - kluby, gdzie nie ma az takiej presji wyniku. Nie da się uczyć zawodu, jeżeli za każdy błąd chcą cie ukrzyżować.
1
@ranger3120 Mówcie sobie co chcecie, ale to nie jest normalne.
0
Motor 2:0. Zobaczymy na kogo w barażach trafią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Tam musi Magnussen dostać karę po prostu, bo on zaczyna się robić niebezpieczny dla innych
2
Zawsze mnie zastanawia Jak taki ogór Magnussen tyle lat utrzymuje się w F1
1
@tristan87 Jak ma robić liczby gorsze od Dovbyka, czy Sorlotha, zarabiając przy tym 3 albo 4 razy więcej, to tak - Xavi miał rację i Lewy powinien odejść.