0

@BorzyKrzys Żaden szanujący się kibic Barcelony nigdy nie kibicował Realowi

0

@PatrychoO Całe życie drugi

5

@Kgorecki2500 Styrta jest podpalona, straż jest ale nie gasi

5

@Safrani Czekają aż pierwszy chłopak przypłaci to życiem, czy jak? Porą przestać udawać, że problemu nie ma i zastosować odpowiednie środki zanim nam ciapaki kijami armię zdziesiątkują

0

@damianex10 A teraz go chlystki mniejsze o głowę przestawiają

6

@Faro Kompletnie w to nie wierze, ale jakby go Flick ogarnął to czapki z głów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szela1899 A ja się wcale nie zdziwię jak ten wyszydzany Kompany spokojnie odzyska mistrzostwo z Bayernem. Moim zdaniem tam jest materiał na dobrego szkoleniowca

0

@Faro Xavi tak mlodym dokopał, że za jego kadencji mieliśmy chyba najwięcej debiutów z La Masii od czasów Pepa. I te chłopaki naprawde wnosili dużą wartosc do zespołu, a że jeden placek Roque nie potrafił się przebić, to już inna sprawa.

0

@Archie Przecież znając życie 3/4 La bamby będzie go zwalniała jak nie będzie dawał grać Fortowi, czy Faye. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jezdzi

1

@Faro Cancelo i Felix też mieli być toksyczni i problematyczni

0

@Derean Problemem nie jest jego wiek, tylko pensja

2

@cinero1996 Na Euro to się jedzie grać, a nie zdobywać doswiadczenie

7

@Arden Chłop ostatnio sprawia wrażenie jakby się chciał wypisać z tej reprezentacji. Żadna strata

0


Niezły orzel

0

@Jonyx Für Deutschland

1

@Maziarz Przereklamowany? Klopp przez 10 lat w Liverpoolu wygrał Premier League tylko raz, a wy wymagacie od trenerskiego młokosa tytułów na już. W Anglii trudniej o tytuł niż w takiej Hiszpanii, czy Niemczech.

3

Dzięki Ci Xavi za Fermina. Wyciągnięcie go z Linares i wrzucenie do skladu Barcelony to była najbardziej nieoczywista decyzja personalna. Chłopak pięknie się odpłacił i mam nadzieję, że kolejny trener też będzie dawał mu szanse

0

Alexia Putellas - tak, czy nie?

1

@Pawlak1992 Napewno będzie miał lepszy samochód do dyspozycji, a jak wiemy Hamilton w dobrym samochodzie potrafi dowieźć. Skoro 40-letni Alonso potrafił w Astonie regularnie na podium być, to myślę, ze Lewis też pokaże jeszcze co nieco

7

Widać, że dużo znaczyło to zwycięstwo dla Leclerca. Całkowicie zasłużone. Najlepszy był w ten weekend

0

@FcPortoFan1999 Lepiej Motorek. Lęczna co jakiś czas gra w Ekstraklasie, a koziołków nie było już dawno. Ponadto sam awans Rok po roku z 2 Ligi do Ekstraklasy to byłoby spore osiągnięcie. Przecież Motor sezon temu na jesieni był w strefie spadkowej 2 ligi, a teraz mają baraże o Ekstraklase

2

@MesQueUnClub96 Lecha i tak nie przebili niestety.

1

@4drian0 Niech się nie pcha w ten burdel. Dla niego byłby idealny taki Betis, Ajax, Porto albo Bvb - kluby, gdzie nie ma az takiej presji wyniku. Nie da się uczyć zawodu, jeżeli za każdy błąd chcą cie ukrzyżować.

1

@ranger3120 Mówcie sobie co chcecie, ale to nie jest normalne.

0

Motor 2:0. Zobaczymy na kogo w barażach trafią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Tam musi Magnussen dostać karę po prostu, bo on zaczyna się robić niebezpieczny dla innych

2

Zawsze mnie zastanawia Jak taki ogór Magnussen tyle lat utrzymuje się w F1

1

@tristan87 Jak ma robić liczby gorsze od Dovbyka, czy Sorlotha, zarabiając przy tym 3 albo 4 razy więcej, to tak - Xavi miał rację i Lewy powinien odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?