0

@Deviler Drogą neymara. Do psg

0

@Cule1234 Jak to się ma do słów Laporty z początku kadencji? Przecież wychowankowie, którzy odeszli z własnej woli mieli mieć możliwość powrotu tylko za darmo.

0

2

@HighestInTheRoom Wątpię. Gość jest dużo cenniejszy niż pierwszy lepszy trep bez żadnej wiedzy, który zwiał z paska. Mamy tu do czynienia z wysoko postawionym sędzią, który zajmował wysokie stanowiska i miał dostęp do ważnych dokumentów.

1

@Hindus Zależy jaka szynka w loży vip w opcji 2.

21

@John_Doe Może I jest hipokrytą, ale o Rybusie wypowiedział się akurat celnie. Kawał pożytecznego idioty i wstyd, że ktoś taki zakładał koszulkę z orzełkiem na piersi. Niech sobie zostanie na zawsze w tej swojej rosji

6

@blakkudium Ale żeśmy sobie zrobili reklamę na rynku brazyliskim.. Wszystkie talenty nasze

2

@97ketrab Czyli nie chcą kontynuować sukcesów z tego sezonu? Szkoda.

2

@NeroTFP1 Raz na 6 lat im się zdarzy klepkę zagrać

1

@michal199500hehe Guido Rodriguez i powrót Erica Garcii to wszystko co możemy dla Pana zrobić.

0

@Bartas7VeB Czego psg go nie chce? Przecież to jest naprawdę kozak grajek.

0

@lntrowertyk Deco to niech się kurla za robotę weźmie.

2

@Arden Ciekawe co tam Zjebas nam wyliczy

1

@Piotr,1985 Prawda jest taka, że obecnie oprócz City to każdy w starciu z nimi jest underdogiem. Nie ma co się oszukiwac

2

@Comentateiro Akurat za mecz z psg nie ma się co do niego przypierdalać. Tam dali dupy indywidualnie Araujo i Cancelo. Do momentu czerwonej psg nam ssalo i mieliśmy wszystko pod kontrolą.

0

@VegetaPolska To już Ten Haag lepszy.

1

@Kgorecki2500 Kurla jak Niemcy to i my zaraz musimy. Bo znowu nam przyjdzie na dwa fronty jechac

0

@TR3YWAY Nunez to kapiszon, to już 40-letni Lewy lepszy.

0

@mmaciass Przeraża mnie czasami myśl ilu jeszcze takich Szmydtów jest poukrywanych w strukturach państwa polskiego. Ruska agentura robi tu krecią robotę od lat.

0

@Lanosss Ta bo akurat mu się sfarcilo i jego Manchester miał 2 tygodnie dobrej gry, a u nas w obronie śmigał Alonso z Ericiem.

1

@FCBparasiempre Piłkarz wybitny i nie można mu odebrać zaslug dla Barcelony. Jako człowiek, poniżej krytyki.

3

@Arden Ludzie chcą żyć. Nie ma się im co dziwić

2

@MesQueUnClub96 Messi to Top1 sportowiec w historii. Zamykam dyskusje

2

@Stinger_ I ten sezon 15/16, gdzie Suarez ładując 40 goli w lidze przegonił zarówno Messiego jak i Ronaldo. Zdrowy byl. Teraz król strzelców ma problem do 20 dobić.

0

@sevs W zasadzie to ilu trenerów z topu zatrudnil Perez od czasu Guardioli? Mourinho i Ancelotti (druga kadencja to też było ryzyko bo gość wydawał się wypalony w Evertonie i Napoli). Poza tym? Zidane kot w worku, wypalił. Solari, Benitez, Lopetegui? Półka niżej niż Ernesto Valverde. No może ten Pellegrini w miarę dobry trener, ale też żaden top.

1

@MesQueUnClub96 Jupp Heynckes

1

@norbi77 Xavi to beton dlatego daje grać każdemu młodemu zawodnikowi, który prezentuje odpowiedni poziom. Fermina z 3 Ligi wyciągnął i daje mu minuty, ale na Roque się uwziąl. Skończy się pewnie jak z Riquim Puigiem i Pablo Torre. Cała la rambla o nich płakała, że nie dostają szans, a teraz jeden siedzi na ławie w Gironie, a drugi gra w lidze, gdzie Messi ma emeryturę.

3

@Kidd Hamilton w Ferrari, Alonso na dłużej w Astonie, Sainz bez fotela, plotki o Verstappenie w Mercu i Newey poza RBR. Więcej się dzieje w padoku niż na torze w tym sezonie.

1

@MesQueUnClub96 Mekambe to weźmie

0

@supraomnes1 Nie dziwię się. Jest dużo lepszy w tym sezonie niż wyhypowany bellingham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?