Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Drogą neymara. Do psg
0
@Cule1234 Jak to się ma do słów Laporty z początku kadencji? Przecież wychowankowie, którzy odeszli z własnej woli mieli mieć możliwość powrotu tylko za darmo.
0
@Messibestplayerintheworld Co to za gowno
2
@HighestInTheRoom Wątpię. Gość jest dużo cenniejszy niż pierwszy lepszy trep bez żadnej wiedzy, który zwiał z paska. Mamy tu do czynienia z wysoko postawionym sędzią, który zajmował wysokie stanowiska i miał dostęp do ważnych dokumentów.
1
@Hindus Zależy jaka szynka w loży vip w opcji 2.
21
@John_Doe Może I jest hipokrytą, ale o Rybusie wypowiedział się akurat celnie. Kawał pożytecznego idioty i wstyd, że ktoś taki zakładał koszulkę z orzełkiem na piersi. Niech sobie zostanie na zawsze w tej swojej rosji
6
@blakkudium Ale żeśmy sobie zrobili reklamę na rynku brazyliskim.. Wszystkie talenty nasze
2
@97ketrab Czyli nie chcą kontynuować sukcesów z tego sezonu? Szkoda.
2
@NeroTFP1 Raz na 6 lat im się zdarzy klepkę zagrać
1
@michal199500hehe Guido Rodriguez i powrót Erica Garcii to wszystko co możemy dla Pana zrobić.
0
@Bartas7VeB Czego psg go nie chce? Przecież to jest naprawdę kozak grajek.
0
@lntrowertyk Deco to niech się kurla za robotę weźmie.
2
@Arden Ciekawe co tam Zjebas nam wyliczy
1
@Piotr,1985 Prawda jest taka, że obecnie oprócz City to każdy w starciu z nimi jest underdogiem. Nie ma co się oszukiwac
2
@Comentateiro Akurat za mecz z psg nie ma się co do niego przypierdalać. Tam dali dupy indywidualnie Araujo i Cancelo. Do momentu czerwonej psg nam ssalo i mieliśmy wszystko pod kontrolą.
0
@VegetaPolska To już Ten Haag lepszy.
1
@Kgorecki2500 Kurla jak Niemcy to i my zaraz musimy. Bo znowu nam przyjdzie na dwa fronty jechac
0
@TR3YWAY Nunez to kapiszon, to już 40-letni Lewy lepszy.
0
@mmaciass Przeraża mnie czasami myśl ilu jeszcze takich Szmydtów jest poukrywanych w strukturach państwa polskiego. Ruska agentura robi tu krecią robotę od lat.
0
@Lanosss Ta bo akurat mu się sfarcilo i jego Manchester miał 2 tygodnie dobrej gry, a u nas w obronie śmigał Alonso z Ericiem.
1
@FCBparasiempre Piłkarz wybitny i nie można mu odebrać zaslug dla Barcelony. Jako człowiek, poniżej krytyki.
3
@Arden Ludzie chcą żyć. Nie ma się im co dziwić
2
@MesQueUnClub96 Messi to Top1 sportowiec w historii. Zamykam dyskusje
2
@Stinger_ I ten sezon 15/16, gdzie Suarez ładując 40 goli w lidze przegonił zarówno Messiego jak i Ronaldo. Zdrowy byl. Teraz król strzelców ma problem do 20 dobić.
0
@sevs W zasadzie to ilu trenerów z topu zatrudnil Perez od czasu Guardioli? Mourinho i Ancelotti (druga kadencja to też było ryzyko bo gość wydawał się wypalony w Evertonie i Napoli). Poza tym? Zidane kot w worku, wypalił. Solari, Benitez, Lopetegui? Półka niżej niż Ernesto Valverde. No może ten Pellegrini w miarę dobry trener, ale też żaden top.
1
@MesQueUnClub96 Jupp Heynckes
1
@norbi77 Xavi to beton dlatego daje grać każdemu młodemu zawodnikowi, który prezentuje odpowiedni poziom. Fermina z 3 Ligi wyciągnął i daje mu minuty, ale na Roque się uwziąl. Skończy się pewnie jak z Riquim Puigiem i Pablo Torre. Cała la rambla o nich płakała, że nie dostają szans, a teraz jeden siedzi na ławie w Gironie, a drugi gra w lidze, gdzie Messi ma emeryturę.
3
@Kidd Hamilton w Ferrari, Alonso na dłużej w Astonie, Sainz bez fotela, plotki o Verstappenie w Mercu i Newey poza RBR. Więcej się dzieje w padoku niż na torze w tym sezonie.
1
@MesQueUnClub96 Mekambe to weźmie
0
@supraomnes1 Nie dziwię się. Jest dużo lepszy w tym sezonie niż wyhypowany bellingham