Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deco to się nadaje to pchania karuzeli.
2
@Destroyer_of_Worlds Real ma z przodu dwa pędziwiatry, a Ty chcesz sprzedać naszego najbardziej mobilnego obrońcę. To już prędzej Ter Stegena bym wolał odpalić
0
Dobry ten ping pong
40
@Arden Ja wiedziałem, że futbol zaliczy upadek po odejściu Messiego z Europy, ale nie sądziłem, że aż tak
0
@Piernik To Tusk z Kosiniakiem ich skuli, czy Żandarmeria Wojskowa? Każdy, kto był w wojsku wie, że żetony to specyficzna formacja, która tylko czeka na to, żeby dobrać się do dupy żołnierzom za dosłownie wszystko.
1
@ACMaldini3 Lepsze to niż Fonseca na stanowisku trenera
1
@Kgorecki2500 Tylko rosół
13
@blakkudium Czyli zmusza
1
@FabianekMrozek Człowiek widmo, a dwa gole nam wjebal
3
@Lionel_Messi10 On to by u nas siadł, a nie w tym marnym Atletico. Cudowny pilkarz
7
@Fenelon Dobrze, że ruskiej nie powiesił w zamian. Brawo
0
@arsenallondyn0 Zdzisław Mroczkowski ze Zmienników
2
@Danny Gaucho Też chciałbym to wiedzieć Stefan
21
@betonito Raczej był lepszym piłkarzem, bo obecnie jest wrakiem
3
@macio_944 Buenos Aires...
1
@tristan87 Siara?
3
@tristan87 Najlepiej marnować jedno miejsce w kadrze, żeby emeryt mógł sobie pojechać i się wódeczki napić. Jak już to mógłby go Probierz do sztabu włączyć, ale nic więcej
2
@vangoor Mam nadzieję, że im też się wreszcie trafi taki Bartomeu u sterów
9
Komentarz usunięty
9
Śmiesznie wygląda po czasie kampania Laporty w ostatnich wyborach prezydenckich. "Kocham Messiego i obiecuje, że tu zostanie", "za moich rządów Real Madryt nie wygrał Ligi Mistrzów". Nono
0
@RosjaninBut Śmieszne jest to, że kluby płacą zawodnikom ciężkie pieniądze i nie mają nic do gadania w takich kwestiach
3
Sracie się z tym Realem jakby co najmniej Messi do nich przychodził.
6
@Rust_Cohle Rzyglem
0
@Kgorecki2500 To była po prostu JRB - jednostka remontowo-budowlana
0
@VegetaPolska Może zachlał pałe
14
@Pedri16Future Trofea może i będzie miał, ale piłkarzem lepszym od Neymara nigdy nie będzie. Ile on ma goli dla kadry? Z 3?
0
@MESSIah16 Xavi, Iniesta, Zidane, Modric, Lampard
1
@mekston Ten sezon to jakaś kara za poprzedni, czy co? Wszystkie kary na mnie idą
7
@IronMan43 To nie jest ta sama klasa co Xavi. Creus w primie robił 20+ asyst w sezonie. Xavi inteligencją boiskową przewyższał wszystkich wymienionych przez Ciebie o klasę.
1
Komentarz usunięty