1

Deco to się nadaje to pchania karuzeli.

2

@Destroyer_of_Worlds Real ma z przodu dwa pędziwiatry, a Ty chcesz sprzedać naszego najbardziej mobilnego obrońcę. To już prędzej Ter Stegena bym wolał odpalić

0

Dobry ten ping pong

40

@Arden Ja wiedziałem, że futbol zaliczy upadek po odejściu Messiego z Europy, ale nie sądziłem, że aż tak

0

@Piernik To Tusk z Kosiniakiem ich skuli, czy Żandarmeria Wojskowa? Każdy, kto był w wojsku wie, że żetony to specyficzna formacja, która tylko czeka na to, żeby dobrać się do dupy żołnierzom za dosłownie wszystko.

1

@ACMaldini3 Lepsze to niż Fonseca na stanowisku trenera

1

@Kgorecki2500 Tylko rosół

13

@blakkudium Czyli zmusza

1

@FabianekMrozek Człowiek widmo, a dwa gole nam wjebal

3

@Lionel_Messi10 On to by u nas siadł, a nie w tym marnym Atletico. Cudowny pilkarz

7

@Fenelon Dobrze, że ruskiej nie powiesił w zamian. Brawo

0

@arsenallondyn0 Zdzisław Mroczkowski ze Zmienników

2

@Danny Gaucho Też chciałbym to wiedzieć Stefan

21

@betonito Raczej był lepszym piłkarzem, bo obecnie jest wrakiem

3

@macio_944 Buenos Aires...

1

@tristan87 Siara?

3

@tristan87 Najlepiej marnować jedno miejsce w kadrze, żeby emeryt mógł sobie pojechać i się wódeczki napić. Jak już to mógłby go Probierz do sztabu włączyć, ale nic więcej

2

@vangoor Mam nadzieję, że im też się wreszcie trafi taki Bartomeu u sterów

9

Komentarz usunięty

9

Śmiesznie wygląda po czasie kampania Laporty w ostatnich wyborach prezydenckich. "Kocham Messiego i obiecuje, że tu zostanie", "za moich rządów Real Madryt nie wygrał Ligi Mistrzów". Nono

0

@RosjaninBut Śmieszne jest to, że kluby płacą zawodnikom ciężkie pieniądze i nie mają nic do gadania w takich kwestiach

3

Sracie się z tym Realem jakby co najmniej Messi do nich przychodził.

6

@Rust_Cohle Rzyglem

0

@Kgorecki2500 To była po prostu JRB - jednostka remontowo-budowlana

0

@VegetaPolska Może zachlał pałe

14

@Pedri16Future Trofea może i będzie miał, ale piłkarzem lepszym od Neymara nigdy nie będzie. Ile on ma goli dla kadry? Z 3?

0

@MESSIah16 Xavi, Iniesta, Zidane, Modric, Lampard

1

@mekston Ten sezon to jakaś kara za poprzedni, czy co? Wszystkie kary na mnie idą

7

@IronMan43 To nie jest ta sama klasa co Xavi. Creus w primie robił 20+ asyst w sezonie. Xavi inteligencją boiskową przewyższał wszystkich wymienionych przez Ciebie o klasę.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?