0

@Amidamaru Już się nie srajcie tak o tego Alonso. Równie dobrze gość może się spalić w klubie z wielką presją, której w Leverkusen w ogóle nie zaznal

2

@Rl9k1nG Cristiano Ronaldo jest drugim najlepszym piłkarzem w historii

0

@Rl9k1nG Nie. Mam wrażenie, że Real rozwalcuje bayerniaków. Obym się mylił

5

@lucca87 Sprzedamy Araujo i De Jonga, a skończy się na tym, że w zastępstwie Deco załatwi Guido Rodrigueza i Hermoso

1

@Sulimo Rumakball Ci nie odpowiada?

9

@Volk Przecież do momentu porażki z psg my byliśmy niepokonani od stycznia. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważać, że drużyna zrobiła postęp.

1

@TR3YWAY Co w tym dziwnego, że nie chce, żeby mu kadrę osłabiali? Rok temu obiecali mu zastępstwo na pivocie za Busiego i dostał Romeu, więc Strach pomyśleć kogo Deco załatwi za Frenkiego

1

@Mixtape Nie czekamy

0

@MesQueUnClub96 Tak to puszczajmy do pucharów co roku tylko Lecha, Legie i Raków, mimo, że tak samo gowno grają i kompromitują się w tej samej lidze.
Nie robi mi różnicy, czy 0:5 przegra Legia, czy Jagiellonia

0

@ViscaelBarca2007 Teraz też opcjami są Nico, Sane czy Kvara, a skończy się na jakims Deulofeu

2

@Kalin33 Już to widzę. Starego Lewego nie chcieli puścić za mniej niż 50, a tu nagle swój symbol sprzedadzą za 30

1

@krol211 Sprzedaj tez De Jonga i zastąp go Sliszem.

16

My go już nie sprzedamy. Nikt go nie będzie chciał z taką pensją. Będziemy wypożyczać do końca kontraktu

0

0

@LM10GOAT Fati nie przebija się w Brighton to o czym mowa? To nie jest obecnie piłkarz na Barcelone

1

Co tak płaczecie o tego Xaviego? Gość po katarskim kursie zdobył tyle mistrzostw kraju co Klopp przez 10 lat w Liverpoolu. Może być tylko lepiej

1

@Emhyr Ale w Austrii robi robotę. Zresztą w United miał czeladnika, który dołki pod nim kopał. Nikomu by się nie udało tego ogarnąć.

3

@NeroTFP1 Co to znaczy, że powinien związać się "z kimś na swoim poziomie?" Jak można nie znając danej osoby stwierdzać jaki poziom sobą reprezentuje? Idę o głowę, że jest bardziej wartościowa niż zdecydowana większość plastików zadających się z pilkarzami

0

@LM10GOAT Myślę, że to doskonały pomysł żeby lecieć do USA zagrać mecz z Atletico tylko po to, żeby wracać bo w środę gra Liga Mistrzów

0

@takisobiektos Golem w finale Ligi Mistrzów się im spłacił, więc czelsioki i tak pewnie zadowolone.

0

@joloskyy W Hiszpanskiej federacji warunki nigdy nie były, nie są i nie będą równe. Stołeczny klub o białych barwach jest jawnie faworyzowany od zawsze.

2

@Albatros Tak z pewnością banany bawiące się po klubach pojadą na front. Jak zwykle skończy się na tym, że wyślą szaraków zapieprzajacych w Polsce na budowach, polach i w wykończeniówce, a Ci z Mercedesów i Audi dalej będą tu siedzieć.

0

@P33ck I pomyśleć, że rok temu podczas fazy grupowej LM grał z nami o posade

0

@PatrychoO Czarne wstawki zamiast białych, to chyba żałobne po przegraniu pierwszego mistrza od uj wie kiedy

1

@mekston Da radę Messiego z Albą jakoś ogarnąć na rewanz? Xavi grający trener w środku z Gundo i Christensenem. Pique z Cubarsim na środku obrony

0

@Kamiloza91 W lidze 50/50. Real nie będzie punktował tak wybitnie jak w tym sezonie.

7

Dla mnie Real Madryt nie wygrał tego meczu i wuj mnie to obchodzi

0

@Eziusz Z takiego, żeby móc zarejestrować zawodników takich jak Gundo, czy Inigo

1

@bartekvisca Nawet mógłby i 10 milionów kosztować. Co to jest za kwota dla drugiej największej Ligi świata?

3

@Marcelinho99 Rok temu pewnie też wygrali bo Xavi byl trenerem. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jeździ widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?