Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dla mnie Real Madryt nie wygrał tego meczu i wuj mnie to obchodzi
0
@Eziusz Z takiego, żeby móc zarejestrować zawodników takich jak Gundo, czy Inigo
1
@bartekvisca Nawet mógłby i 10 milionów kosztować. Co to jest za kwota dla drugiej największej Ligi świata?
3
@Marcelinho99 Rok temu pewnie też wygrali bo Xavi byl trenerem. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jeździ widzę.
4
@QQL5 Nie pierwszy i nie ostatni raz ta liga nas wydymała.
0
@NeroTFP1 Pieprzony madrycki rasista. Uczepił się białego Fermina
0
@VegetaPolska No niestety reszta klubów nie ma tak jak wy, że możecie robić sobie co chcecie i nikt nad wami nie stoi. My jak fikniemy Tebasowi to nam Cubarsiego nie pozwoli zarejestrować w pierwszej drużynie. O jakichś transferach już nawet nie będę mówił.
5
Nic za nami nie przemawia przed tym meczem, dlatego nakopmy im do dupy. Jazda panowie!
0
@Safrani Dziki wschód xd
4
@zadafcb Ale plaskacz w twarz od Anczelota. Jeszcze znając życie nam pewnie napierdolą
0
@kamiVeB Wszyscy byli. Felix tez, nawet wywiad dawał, że dziennikarze nie szanują prywatności zawodników czatując pod prywatnym domem Lewego.
0
@Arden Bo swój klub się wspiera na dobre i złe. Xavi to legenda i człowiek wywodzący się z Barcelony. Przez te wszystkie lata ludzie utożsamiali się wlasnie z nim, Iniestą, Messim, czy Puyolem. Naprawdę was dziwi, że oni go kochają?
59
@kigani Dobrze, że Serena Williams to miss world była.
0
@Miszak A ja się zdziwię. Dostaliśmy bęcki od psg i odpadliśmy z Ligi Mistrzów. W szatni nieporozumienia o wywiad Gundo. Nie gramy już praktycznie o nic, a Real? Wprost przeciwnie. Właśnie wyrzucili najlepszą drużynę świata z Ligi Mistrzów, tytuł mają praktycznie zapewniony, atmosfera jest. Mam nadzieje, ze się pomylę i nie skończy się to kolejnymi wcirami od mierd
0
@tadzik447 Do tej pory nie znalazł się śmiałek, żeby zbadać to miejsce
7
@MOLESTA Życzę Ci, żeby Twoja kobieta Cie tak wspierala i stała za Tobą murem jak żona Gundogana. O to w tym właśnie chodzi.
0
@michal26 Skład może i nienajgorszy, ale burdel organizacyjny i instytucjonalny jaki panuje w tym klubie napewno odstrasza takiego perfekcjoniste jak Pep. Ma więcej do stracenia niż zyskania, więc to się nie wydarzy
43
@MesQueUnClub96 Nie widziałem, żeby Martinez użalał się w mediach nad sobą i nad tym jak to go ludzie nienawidzą. Gość prowokuje i liczy się z konsekwencjami tego. Vinicius prowokuje, a gdy dostaje odpowiedź zaczyna robić z siebie ofiarę.
1
@Romario87 Laporta ja Ci powiem jedno. Weź rozbieg 20 metrów, rozpędź się i pierdolnij glową w ścianę
2
@HighestInTheRoom Typowy brytol
8
Jeżeli ktoś taki jak Flick chce pracować w naszym barcelońskim bagnie, to naprawdę Lapcio z Deco ruszcie dupy po niego. Tu gołym okiem widać, że potrzeba trenera z innego środowiska, który wyjdzie poza te katalońskie schematy. Niemiecka szkoła porządku i zapierdalania napewno dobrze zrobilaby naszym mlodziakom
9
@MichuZ44 No a w sumie, co Ci wóda na stacji przeszkadza? Kasjerka na siłę namawia przy płaceniu?
4
@qchulainn Do Marqueza personalnie nic nie mam i jeśli zostanie trenerem, to będę go wspierał jak Xaviego, ale nie dziwię się ludziom, że drażni ich już to kolesiostwo. Ciągle od lat taplamy się w sosie własnym. Wszędzie Laporta, jego ziomki, zaufani ludzie klubu i mityczne dna. Od lat robimy to samo, nie wychodzi nam, a w klubie Ciągle liczą na inny rezultat. Mamy utalentowaną mlodziez, która zasługuje na pracę z najlepszymi trenerami świata, a nie wieczne eksperymenty.
39
Teraz Marquez, później Iniesta z pustynii, a na koniec w kolejce Busquets z Miami. To będą nasi trenerzy w najbliższych latach
0
@FanBarcy22 Bayern jest za cienki, żeby w dwumeczu wygrać z Realem. Nawet City nie dało rady. Jeden mecz finałowy, to inna bajka.
0
@QQL5 Wytłumaczeń niech szuka Laporta, bo tylko on odpowiada za to, kto jest trenerem. To on mógł wywalic Xaviego, jeżeli uznałby yo za konieczne.
9
Miał być final Barca vs Arsenal, a będzie Psg vs Real. Dawno tak ujowych do kibicowania półfinalistów nie było. Tylko BVB wzbudza jakieś pozytywne emocje.
0
@MesQueUnClub96 Śmieja się z mentalu zawodników Barcelony, a sami obsrani przy pierwszych trudnościach
0
@Pawel13sz Cubarsi go robi jak chce
1
@JohnnySilverhand Dało zwycięstwo w pierwszym meczu i nadzieję na coś więcej. Gość popełnił błąd, ale to nie znaczy, że przekreśla to wszystkie jego dotychczasowe dokonania dla naszego klubu. Przypomnę, że od jakichś 3/4 sezonów Araujo jest naszym najlepszym i najrówniej grającym obrońcą. Puyol, czy Pique tez byli nie raz objezdzani i co? Tez ich ludzie tak jebali?