2

@JohnnySilverhand Będzie pieprzyl kocopoly na stare lata jak Tomaszewski

7

@Rust_Cohle Strach pomyśleć jakie show da latem, gdy uświadomi sobie, że strzelanie pasterzom na pustyni to trochę inny poziom niż mistrzostwa Europy. Jeszcze niech Portugalia poleci w 1/8 z jakimiś Czechami, to już w ogóle będzie odlot

1

@Kgorecki2500 Oby nigdy tu nie wrócili

0

@TheCule Nie, ale analogicznie za 20 lat Rosja będzie rościla sobie prawo do Białegostoku, Lublina i Rzeszowa. Wtedy też byś oddał pół kraju dla świętego spokoju?

0

@mekston Hamilton głową jest już w czerwonym garażu.

0

@Emhyr Niesamowite, że w kraju brudasów, dzikusów i degeneratów tak dobrze grają w szachy.

0

@Chucky Real 2:1 City i PSG 2:2 Barca

1

@mekston Mechanicy Williamsa mają przejebane

10

@NeroTFP1 Grając Riquim Puigiem i Carlesem Perezem xd

0

Jak ktoś tam jeszcze wpadnie na pomysł z Tuchelem w Barcelonie, to niech lepiej zajebie baranka w ścianę.

0

@koksik2700 Jak sami pójdą na ugodę, to do 10 lat maksymalnie i masz powtórke z rozrywki, bo ruskiego to rozochoci, a bez NATO Ukraińcy sobie nie poradzą.

7


Choćby Deco z Laporta mieli na kutasie stanąć, to mają latem go kupić

0

@Emhyr Przypominam, że Al-Ittihad rok temu wygrało tą ligę z palcem w dupie, ale wielki Benzema potrzebuje wsparcia bo gra sam

0

Komentarz usunięty

0

@Kondi99 Spieprzyliscie*

7

Komentarz usunięty

53


Upadek reprezentacji Brazylii...

2

@Rust_Cohle Pendu za występy w fazie pucharowej mundialu

3

@TR3YWAY Alemany by go ogarnął. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, rozbite na 17 rat, płatne do 2035 i mielibyśmy Nico.
Deco to się może co najwyżej własnymi jajami pobawić.

1

@Guess Brandzluja się na forum kibiców Barcelony jak to im się telefon nie zacina.

14

@TR3YWAY Trzeba przyznać, że projektanci odjebali kawał dobrej roboty xd

0

@lucas/catalan Ja mam V50, a V40 mialem. Jak coś to pisz na priv

0

@TR3YWAY Sami zawodnicy i Laporta są przecież za pozostaniem Xaviego. Jeżeli miałoby to oznaczać, że za rok bierzemy Kloppa, to nawet bym się nie zastanawiał, tylko wchodził z Generałem w nowy sezon. Zresztą kto wie? Może to jest ten moment, kiedy coś mu przeskoczyło?

0

@Fantastyczny Chłopiec Jak jest mądry i stary/agent nie namieszają mu w głowie, to nie ma żadnej ciężkiej sprawy. Jeżeli w wieku 16 lat jesteś liderem klubu takiego jak FC Barcelona, to czy możesz mieć gdziekolwiek lepiej? Tylko Real stoi na równi z nami jeśli chodzi o atrakcyjność. Ogromne pieniądze jeszcze zdąży zarobić, i to w tym klubie.

0

@Criss18Barca Wąsek i Kot całkiem nieźle jak na klepanie buli przez całą zimę.

18

@Wilku05 Konfa by nas napewno w wojnę z Rosją nie wciągnęła, bo tam jest całkiem liczne grono, które armię czerwoną wpusciloby tu bez jednego wystrzału.

0

Huber w takim gazie, że jakby mu tych belek nie obniżali to by dziś z 260 metrów skoczył

1

Ależ Domen dał... Niesamowity jest na lotach

1

Tymczasem Alonso ukarany za to, że Russell jeździć nie umie.

0

@MesQueUnClub96 Ahonen na kacu tu kiedyś 240 skoczył, w czasach, gdy rekordem świata było 238 metrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?