Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnnySilverhand Będzie pieprzyl kocopoly na stare lata jak Tomaszewski
7
@Rust_Cohle Strach pomyśleć jakie show da latem, gdy uświadomi sobie, że strzelanie pasterzom na pustyni to trochę inny poziom niż mistrzostwa Europy. Jeszcze niech Portugalia poleci w 1/8 z jakimiś Czechami, to już w ogóle będzie odlot
1
@Kgorecki2500 Oby nigdy tu nie wrócili
0
@TheCule Nie, ale analogicznie za 20 lat Rosja będzie rościla sobie prawo do Białegostoku, Lublina i Rzeszowa. Wtedy też byś oddał pół kraju dla świętego spokoju?
0
@mekston Hamilton głową jest już w czerwonym garażu.
0
@Emhyr Niesamowite, że w kraju brudasów, dzikusów i degeneratów tak dobrze grają w szachy.
0
@Chucky Real 2:1 City i PSG 2:2 Barca
1
@mekston Mechanicy Williamsa mają przejebane
10
@NeroTFP1 Grając Riquim Puigiem i Carlesem Perezem xd
0
Jak ktoś tam jeszcze wpadnie na pomysł z Tuchelem w Barcelonie, to niech lepiej zajebie baranka w ścianę.
0
@koksik2700 Jak sami pójdą na ugodę, to do 10 lat maksymalnie i masz powtórke z rozrywki, bo ruskiego to rozochoci, a bez NATO Ukraińcy sobie nie poradzą.
7
Choćby Deco z Laporta mieli na kutasie stanąć, to mają latem go kupić
0
@Emhyr Przypominam, że Al-Ittihad rok temu wygrało tą ligę z palcem w dupie, ale wielki Benzema potrzebuje wsparcia bo gra sam
0
Komentarz usunięty
0
@Kondi99 Spieprzyliscie*
7
Komentarz usunięty
53
Upadek reprezentacji Brazylii...
2
@Rust_Cohle Pendu za występy w fazie pucharowej mundialu
3
@TR3YWAY Alemany by go ogarnął. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, rozbite na 17 rat, płatne do 2035 i mielibyśmy Nico.
Deco to się może co najwyżej własnymi jajami pobawić.
1
@Guess Brandzluja się na forum kibiców Barcelony jak to im się telefon nie zacina.
14
@TR3YWAY Trzeba przyznać, że projektanci odjebali kawał dobrej roboty xd
0
@lucas/catalan Ja mam V50, a V40 mialem. Jak coś to pisz na priv
0
@TR3YWAY Sami zawodnicy i Laporta są przecież za pozostaniem Xaviego. Jeżeli miałoby to oznaczać, że za rok bierzemy Kloppa, to nawet bym się nie zastanawiał, tylko wchodził z Generałem w nowy sezon. Zresztą kto wie? Może to jest ten moment, kiedy coś mu przeskoczyło?
0
@Fantastyczny Chłopiec Jak jest mądry i stary/agent nie namieszają mu w głowie, to nie ma żadnej ciężkiej sprawy. Jeżeli w wieku 16 lat jesteś liderem klubu takiego jak FC Barcelona, to czy możesz mieć gdziekolwiek lepiej? Tylko Real stoi na równi z nami jeśli chodzi o atrakcyjność. Ogromne pieniądze jeszcze zdąży zarobić, i to w tym klubie.
0
@Criss18Barca Wąsek i Kot całkiem nieźle jak na klepanie buli przez całą zimę.
18
@Wilku05 Konfa by nas napewno w wojnę z Rosją nie wciągnęła, bo tam jest całkiem liczne grono, które armię czerwoną wpusciloby tu bez jednego wystrzału.
0
Huber w takim gazie, że jakby mu tych belek nie obniżali to by dziś z 260 metrów skoczył
1
Ależ Domen dał... Niesamowity jest na lotach
1
Tymczasem Alonso ukarany za to, że Russell jeździć nie umie.
0
@MesQueUnClub96 Ahonen na kacu tu kiedyś 240 skoczył, w czasach, gdy rekordem świata było 238 metrów.