Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alegre84 Kompany tam pójdzie i wygra ligę, jednocześnie weryfikując jej śmieszny poziom
0
@PatrychoO Nie będą mu się wtrącali w transfery, bo żadnych nie będzie
0
@Emhyr Nie tym razem. Tu jest inna waga meczu niż wyciąganie meczów z jakimiś plackami w Bundes. Atalanta gra kompletny mecz i jak nikt nic u nich nie odwali to wypunktują Leverkusen
0
Leverkusen to nie wie w ogóle Co się dzieje. Atalanta robi co chce
1
@Khajio Co za rasiści w tym The Athletic. Viniciusa nie dali?
17
Komentarz usunięty
2
@bart_azz Z pewnością to jest ten powód. Masz racje
0
@Pedri16Future Mourinho topowy to był może 12 lat temu. Obecnie to wypalony, siwy zgred z archaincznym spojrzeniem na futbol.
0
@MesQueUnClub96 Z Ronaldo na szpicy to ich jakieś Czechy w 1/8 wywalą i tyle będzie z tej napinki
0
@MichuZ44 Dopóki mają najlepszy samochód w stawce nikt lepszy od Pereza nie jest im potrzebny. Każdy wie, że to ogór, a i tak pudlo w generalce dowozi.
0
@Emhyr Z nieobecnych to tak w zasadzie tylko Sancho jako tako się nadaje.
4
@daniel32778 Równie dobrze mogliby wtedy do tego finału nie dojść, bo Icardi psulby atmosferę w grupie. Jak wyobrażasz sobie Maxiego Rodrigueza i Icardiego w jednej druznie? Takie gdybanie nie ma sensu
0
Przydałby się w tym wyścigu jakiś Latifi, albo Maldonado.
26
Jesień 2022: według Polaków Góralski schowa dziadka Messiego do kieszeni
Wiosna 2024: Góralski obala pół litra po awansie na 3 poziom rozgrywkowy w Polsce i się tym chwali. Jaki kraj, taki Grealish.
29
Adolf Hütter na trenera Bayernu. Idealnie pasujący szkoleniowiec
12
@Arden Chłop w wieku 23 był już najlepszym piłkarzem w historii.
0
@Explode Zarząd tez się nie popisał. Gdy Xavi ogłosił, że odchodzi sam Lapcio płakał i przekonywał go do zostania. Teraz, gdy dal się namówić, to nagle chce go zwolnić. Parodia
0
@TheNekro94 Moim zdaniem Laporta. Takiej szopki przy zwalnianiu trenera nie widziałem nigdzie indziej, a to już druga z rzędu. Żaden poważny prezydent nie pozwolilby sobie na to
21
Jak już lewy tak chętnie pierwszy nq trening przyjeżdża, to zamiast pokazywać sztabowi swojego Rolexa niech pobiega sobie kółka, albo przyjęcia piłki poćwiczy. Nie da się na niego patrzeć na boisku
1
@SuperPatsonFCB Real punktuje ponad normę w tym sezonie. Trzeba to przyznać.
0
@Iniesta997 Z Sociedad zrobił swoje i wygrał. Jakby nie patrzeć ten wybrany mecz nie powinien być podstawą do zwolnienia.
3
@Emhyr Jak przejebali sezon w tydzień to go prosili, żeby został. Teraz jak wygrywa, to nagle są wkurwieni. Niesamowite uniwersum w Barcelonie. To już nawet śmieszne nie jest.
2
@blakkudium Brak Zirkzee to błąd imo
1
@Tarins Tak, powinniśmy go zatrzymać. Araujo też nie powinniśmy sprzedawać. Kounde powinien zostać na po, a Balde, Cancelo i Fort powinni być kolejnymi do gry na bokach obrony.
0
@Kozinho. Wątpię, żeby był jakoś dużo gorszy niż Laporta, który jedno mówi, a potem robi drugie przecząc swoim słowom.
1
@Messibestplayerintheworld A pewnie temu, że zarząd obiecał mu przy ostatnim przedłużeniu uregulowanie należności, a teraz przy nowej umowie wymigują się od płacenia i proponują mu mniej. Nie widzę innego powodu.
1
@Bulbulator Palmer>>>Bellingham w tym sezonie, ale, że gra w cienkiej Chelsea, to nikt nawet o nim nie wspomni. Niesamowity jest
0
@Salchent Tylko i wyłącznie Onana z Evertonu. Dobry technicznie, szybki, wybiegany i silny jak koń. Takiego dma nam potrzeba, a nie wypalonego Kimmicha, który teraz częściej na po grywa.
1
@Arden Absolutną zbrodnią zarzadu był brak sprowadzenia klasowego dma, w momencie, gdy nawet sam Busi to postulował.
Nawet stary i powolny Sergio z ostatnich sezonów to jest bez porównania do takiego Oriola.
2
Widzę, że w Realu planują bez żalu pożegnać się z Modriciem, nie oferując mu nowej umowy. Tymczasem w Barcelonie przedłużamy Roberto. Tragedia to jest