1

@Kuba_1 Co tu porównywać, jak my limit płacowy zaraz będziemy mieli na poziomie Sevilli, czy innego Villarealu? Dla nas każdy mecz w fazie pucharowej to sukces obecnie.

1

@msbigd Z Chelsea wyleciał parę miesięcy po wygraniu LM, bo miał słabe wyniki. Z PSG też wyleciał za słabe wyniki. Bayern pod jego wodzą za chwilę może pierwszy raz od dawna skończyć sezon w marcu. Patrzysz tylko na dobre strony jak ten finał z PSG, czy świetne pół roku w Chelsea, a minusów jest tak samo dużo.

1

@Alex1995 Przeciw. Przymus do niczego dobrego nie prowadzi. Lepiej, żeby to miało miejsce w sposób cywilizowany, czyli 2-4 tygodnie szkolenia do 21 roku życia (dotyczący wszystkich!) + dobrowolna zasadnicza służba wojskowa (odplatna) tak jak jest obecnie. Wróciłbym jeszcze do szkół średnich taki przedmiot jak PO, gdzie powinno się uczyć zakladania maski gazowej, obsługi broni i raz na jakiś czas strzelania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Eto'o9 R10 Kristov*

1

@PatrychoO Mocne rzadania jak na babke, która praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę

9

@DonMatteo901 Porażająca kwota w porównaniu do np. wyborów kopertowych, albo podkomisji smoleńskiej

8


Kwoty jakie zostały przepalone w piecu na takich placków są przerażające.

0

@draxidox Ogólnie protest w słusznej sprawie zaczyna przeradzać się w szambo, przez prorosyjskich sympatyków. Miało chodzić o równe traktowanie produktów polskich i o sprzeciw dla tańszych i słabszych jakościowo produktów ukraińskich, które zalewają rynek. Postulaty są słuszne, ale minęło parę dni, a tu słychać na granicy hasła nawołujące do "wy***** Ukraińców" z kraju (część rolników chyba zapomina kto u nich zapierdziela na polu sezonowo), dwóch największych prorosyjskich propagandystów Sykulski i Panasiuk lansują się na tle strajkujących. Szczytem głupoty było blokowanie karetki, czy ten debil w amerykańskim ciągniku, za unijne dotacje z zawieszoną sowiecką szmatą

3

@wojopancer Benzeme to można zestawiać z Aguero, Ibrahimoviciem, czy Kane'm. Lewandowski i Suarez to jest inna półka. Paradoksem jest, że oni nie mają Złotej Piłki, a Arab ją ma.

3

@maroon Już samo to, że pod ten protest zaczynają się podpinac takie osoby jak Panasiuk, czy Sykulski mówi bardzo dużo.

2

@tbas "Putin zrób porządek z Brukselą". Co za debil. Chyba zapomniał, że Polska jest po drodze.
Za propagowanie/wywieszanie tych symboli są paragrafy i mam nadzieję, że mu doyebią srogo za tą czerwoną szmatę.

19

@bartas97 Pederol to wie tyle, co zje. Gdyby słuchać tych jego rewelacji, to Mbappe od dwóch lat biegalby po Santiago Bernabeu

0

@Pedri16Future To mityczne "mądre zarzadzanie" w Bayernie od paru lat jest niesamowite. Banda amatorów, a zaczęło się od odejścia trenera, który zrobił z nimi drugi największy sukces w historii klubu.

0

@SeWo77 Jest ryzyko, jest zabawa

2

Komentarz usunięty

16

@wojopancer Niby Los Blancos, a jacyś ciemni

0

@TR3YWAY Pan kapitan!

1

@Pawci023x Barcelona jest w 16 faworytów do wygrania Ligi Mistrzów

3

@don'T.R.I.P.e To ten ci zaraz przepierdoli mistrza z Bayernem.

1

@tomek8756 W jej przypadku nie może być nie.

17

@Jakchcesz Nie, bo za mało stawiał na młodych

2

Jak najdalej z nim od Barcelony

1

@wojopancer Real może wylecieć tylko z City, albo Atletico. Wszystkich innych przejdą

6

@kuz Przecież to co my gramy nie jest nawet namiastką tiki-taki. To nie jest nawet blisko tego stylu. Gwarantuje Ci, że jakby nasi nagle zaczęli klepać z pierwszej piłki w trójkątach jak Xavi z Iniestą, Messim i Busqutesem, to nie byłoby mocnych na takie granie.

2

@Safrani Duda pewnie to samo, bo po co inaczej robiłby z siebie debila i do końca walczył o tych dwóch cieciów.

40

On był niemożliwy jeśli chodzi o strzelanie takich bramek...

1

@parpe Zacznijmy od tego, że w momencie zwolnienia Valverde był co prawda liderem ligi, ale ilość punktów miał mniejszą niż Xavi w obecnym sezonie, po takiej samej ilości kolejek. Dużo osób idealizuje okres Valverde, ale oatatni sezon, to był gówno do potęgi. To, że Real wtedy punktował jeszcze gorzej było inną sprawą. Zobaczcie na nich obecnie. Praktycznie w ogóle nie tracą punktow. Wygrali z całą czołówką ligi, wyciągają mecze, które wydają się być stracone. Punktują wzorowo.
I nie twierdzę, że Xavi robi wszystko Dobrze. Przeciwnie. Bardzo dobrze, że odchodzi.

1

@abram3k XDDD 17 latek popełnił błąd, więc trzeba go ukrzyżować. Lecz się chlopie

0

@MESSIah16 O rosji zapomniał wspomnieć bo zarabiają krocie na sprzedawaniu im dronów, rakiet i amunicji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?