Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MarianoItalianoVero Od kiedy jeńców wojennych wozi się samolotami to raz? Dwa, to przecież wszystkie obozy jenieckie są w Donbabwe i Ługandzie. Ruskim aż tak się nie przelewa, żeby pojmanych Ukrów zabierać na loty samolotami.
Kolejna ściema kacapów. Zwłaszcza, że wybuch tego samolotu przy uderzeniu w ziemię był dużo większy, niż typowy wybuch zbiorników paliwa.
4
@FCB24 No to jak nie płacisz, to go nie masz. Proste
3
@Rust_Cohle Zawsze mnie rozpierdalają madryciaki, gdy krzyczą o tych swoich 14 pucharach LM, jak połowa z nich została zdobyta 100 lat temu w taki właśnie sposób.
3
@hayek 2044? Niezli optymiści. Myślę, że będzie to szybciej
4
@Nazio_87 Kamiński dopiero co w stanie krytycznym był i umierał z niedożywienia, a tu już do sejmu go będą prowadzić?
Przecież upłyną tygodnie, albo miesiące zanim on wróci do zdrowia xd
1
@Ojciec5tkidzieci Potężne natężenie łaciny podwórkowej
1
@regatta52 Wincyj debilnych torów ulicznych, Wincyj.
8
Ale ten czas zapierdziela...
0
@tristan87 Tak zwana gra z kija
0
@LM10GOAT Cancelo brać już w to lato, a Felixa wypożyczyć na kolejny rok z obowiązkiem wykupu.
0
@BorzyKrzys I dobrze. Nie każdy musi grać w Premier League, czy La Liga. Niech sobie tam siedzi i buduje legendę. Dla mnie to już trochę robi się piłkarzem-ikoną. Mówisz Inter Mediolan, myślisz Lautaro Martinez.
0
@escarabajo Lewy do Lecha?
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze trochę przetrwają. Zobaczymy jak im pójdzie latem. Igrzyska, Euro, Copa America. Tematów będzie mnóstwo
12
Komentarz usunięty
20
@Encore Dembele: "Jesteś zły, bardzo zły"
- cyk czerwona karta.
3
@blakkudium Zieliński oczywiście dupy z ławki dziś nie podniósł. Ahh ten De Laurentis i jego debilne metody. I to jeszcze względem piłkarza, który tyle dał Napoli...
3
@LM10GOAT Zaraz Delfi Geli zostanie zawieszony przez Tebasa xd
0
@sintesox Problem w tym, że Lewemu coś się na stare lata styki popalily i zamiast robić to co umie najlepiej, to się kurla w Inieste chce bawić
7
Mocne xD
1
@hayek Czyli będziemy mieli dwie kopiące się po czole dziewiątki? No brzmi zachęcająco
5
@Firestone Jakbyś napisał to prowadzilibysmy tutaj protesty jak żony Kamińskiego i Wąsika pod więźniem, żeby tylko cię uwolnili.
1
@LaLigaPD Karny z dupy, bo Rudiger faulował. Oczywiście tej sytuacji nie sprawdzili bo byłoby to z niekorzyścią dla mistrzów Hiszpanii 23/24 (znanych od początku sezonu)
0
@A4ron Putellas to jest tam z innych względów ^^
0
@lucca87 Tak damy oświadczenie, to Real zaraz wyskoczy z rasizmem i Negreirą.
0
@Ojciec5tkidzieci Jemu płacą za to pierdzielenie na tyle dużo, że gość już chyba serio uwierzył w konkurencyjność tej śmiesznej ligi.
0
@MESSIah16 Wysłać na front gieroja! A nie czekaj...
0
@AmigoBlancos Efekt Ramosa
1
@Rl9k1nG Śmieszni są Słowacy. Popierają gościa (swoją drogą przestępce), który jawnie wnosi o ustępstwa terytorialne Ukrainy względem Rosji, jednocześnie zapominając, że od południa graniczą z Węgrami, gdzie Orban przedstawia sobie mapy, na których terytorium Słowacji przypisane jest właśnie Węgrom (Słowacja większość swojej historii była częścią królestwa Węgier, a Bratysława była nawet jego stolicą). Bardzo łatwo dzieli się nie swoje, ale karma to okrutna suka i żeby się Słowacy kiedyś nie zdziwili przypadkiem.
0
@LM10GOAT On jak nie widzi Fatiego na boisku, to mecz z góry nieudany.
0
@hayek Może Atletico? Oni lubią brać od nas starych i wypalonych napastników tylko po to, żeby im później zrobili mistrzostwo.