4

@MarianoItalianoVero Od kiedy jeńców wojennych wozi się samolotami to raz? Dwa, to przecież wszystkie obozy jenieckie są w Donbabwe i Ługandzie. Ruskim aż tak się nie przelewa, żeby pojmanych Ukrów zabierać na loty samolotami.
Kolejna ściema kacapów. Zwłaszcza, że wybuch tego samolotu przy uderzeniu w ziemię był dużo większy, niż typowy wybuch zbiorników paliwa.

4

@FCB24 No to jak nie płacisz, to go nie masz. Proste

3

@Rust_Cohle Zawsze mnie rozpierdalają madryciaki, gdy krzyczą o tych swoich 14 pucharach LM, jak połowa z nich została zdobyta 100 lat temu w taki właśnie sposób.

3

@hayek 2044? Niezli optymiści. Myślę, że będzie to szybciej

4

@Nazio_87 Kamiński dopiero co w stanie krytycznym był i umierał z niedożywienia, a tu już do sejmu go będą prowadzić?
Przecież upłyną tygodnie, albo miesiące zanim on wróci do zdrowia xd

1

@Ojciec5tkidzieci Potężne natężenie łaciny podwórkowej

1

@regatta52 Wincyj debilnych torów ulicznych, Wincyj.

8


Ale ten czas zapierdziela...

0

@tristan87 Tak zwana gra z kija

0

@LM10GOAT Cancelo brać już w to lato, a Felixa wypożyczyć na kolejny rok z obowiązkiem wykupu.

0

@BorzyKrzys I dobrze. Nie każdy musi grać w Premier League, czy La Liga. Niech sobie tam siedzi i buduje legendę. Dla mnie to już trochę robi się piłkarzem-ikoną. Mówisz Inter Mediolan, myślisz Lautaro Martinez.

0

@escarabajo Lewy do Lecha?

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze trochę przetrwają. Zobaczymy jak im pójdzie latem. Igrzyska, Euro, Copa America. Tematów będzie mnóstwo

12

Komentarz usunięty

20

@Encore Dembele: "Jesteś zły, bardzo zły"
- cyk czerwona karta.

3

@blakkudium Zieliński oczywiście dupy z ławki dziś nie podniósł. Ahh ten De Laurentis i jego debilne metody. I to jeszcze względem piłkarza, który tyle dał Napoli...

3

@LM10GOAT Zaraz Delfi Geli zostanie zawieszony przez Tebasa xd

0

@sintesox Problem w tym, że Lewemu coś się na stare lata styki popalily i zamiast robić to co umie najlepiej, to się kurla w Inieste chce bawić

7


Mocne xD

1

@hayek Czyli będziemy mieli dwie kopiące się po czole dziewiątki? No brzmi zachęcająco

5

@Firestone Jakbyś napisał to prowadzilibysmy tutaj protesty jak żony Kamińskiego i Wąsika pod więźniem, żeby tylko cię uwolnili.

1

@LaLigaPD Karny z dupy, bo Rudiger faulował. Oczywiście tej sytuacji nie sprawdzili bo byłoby to z niekorzyścią dla mistrzów Hiszpanii 23/24 (znanych od początku sezonu)

0

@A4ron Putellas to jest tam z innych względów ^^

0

@lucca87 Tak damy oświadczenie, to Real zaraz wyskoczy z rasizmem i Negreirą.

0

@Ojciec5tkidzieci Jemu płacą za to pierdzielenie na tyle dużo, że gość już chyba serio uwierzył w konkurencyjność tej śmiesznej ligi.

0

@MESSIah16 Wysłać na front gieroja! A nie czekaj...

0

@AmigoBlancos Efekt Ramosa

1

@Rl9k1nG Śmieszni są Słowacy. Popierają gościa (swoją drogą przestępce), który jawnie wnosi o ustępstwa terytorialne Ukrainy względem Rosji, jednocześnie zapominając, że od południa graniczą z Węgrami, gdzie Orban przedstawia sobie mapy, na których terytorium Słowacji przypisane jest właśnie Węgrom (Słowacja większość swojej historii była częścią królestwa Węgier, a Bratysława była nawet jego stolicą). Bardzo łatwo dzieli się nie swoje, ale karma to okrutna suka i żeby się Słowacy kiedyś nie zdziwili przypadkiem.

0

@LM10GOAT On jak nie widzi Fatiego na boisku, to mecz z góry nieudany.

0

@hayek Może Atletico? Oni lubią brać od nas starych i wypalonych napastników tylko po to, żeby im później zrobili mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?