Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Śmieszni są Słowacy. Popierają gościa (swoją drogą przestępce), który jawnie wnosi o ustępstwa terytorialne Ukrainy względem Rosji, jednocześnie zapominając, że od południa graniczą z Węgrami, gdzie Orban przedstawia sobie mapy, na których terytorium Słowacji przypisane jest właśnie Węgrom (Słowacja większość swojej historii była częścią królestwa Węgier, a Bratysława była nawet jego stolicą). Bardzo łatwo dzieli się nie swoje, ale karma to okrutna suka i żeby się Słowacy kiedyś nie zdziwili przypadkiem.
0
@LM10GOAT On jak nie widzi Fatiego na boisku, to mecz z góry nieudany.
0
@hayek Może Atletico? Oni lubią brać od nas starych i wypalonych napastników tylko po to, żeby im później zrobili mistrzostwo.
0
@bartekvisca Gramy jak gramy, ale na co najmniej 4 punkty w lidze przekręcił nas Var i takie są fakty. To, że Real ma fory u sędziów też jest faktem. Wystarczy popatrzeć na ich losowy mecz. Każda bramka strzelona im jest sprawdzana przez var wnikliwie tylko po to, żeby ją anulować. Jakaś inna drużyna ma taki handicap?
1
@norbi77 Skończyła tak:
0
@draxidox Ale to musi boleć i piec. Weź się umyj z taką skórą pozdzieraną...
1
@MichuZ44 Widzę, że konkurs na najbardziej debilną nazwę zespołu jest bardzo zacięty. Sauber dużo nie ustępuje
0
@Encore Najśmieszniejsze jest to, że w bezpośrednim meczu to Xavi zjadł taktycznie Simeone i Atletico nawet nie pierdnelo.
2
Niech ten sezon się już kończy.
0
@Kuba_1 Mbappe to cule
1
@partymaker Ziobro*
2
@tbas Biednemu zawsze wiatr w oczy, chuj w dupę i chleb masłem do spodu
1
@Arden A co miał powiedzieć, że to jakieś ogórasy z b-klasy i przyjechaliśmy ich rozjebac? Raz, że my nikogo nie potrafimy rozjebac, a dwa to trzeba okazywać szacunek rywalowi, jak mocny/słaby by on nie był.
1
@draxidox Jak ruskie szczekać nie przestaną to jeszcze Francuzów bym zaprosił.
6
Ten jaki zjazd zaliczył. Od pierwszego bramkarza w Fiorentinie do Panathinakosu. Grunt, że na kadrę pojedzie bo Mikel Probiola ma ustaloną hierarchię xD
0
Jak odpadną z 3-ligowcem, to Xavi sam powinien podać się do dymisji.
1
Przecież nas i tak nie stać na niego. Nie wiem skąd w ogóle te plotki
1
@MESSIah16 Trzeba sobie powiedzieć jasno. Do poziomu Ronaldo dobijało kilku zawodników w poszczególnych sezonach np. Suarez 13/14, 15/16, Lewandowski 19/20, Neymar 14/15, Kane teraz. Do poziomu Messiego nigdy nie dobił nikt.
1
@michalm21 Przecież ten jego "styl" to gwałt na wartościach jakie zbudował w tym klubie Cruyff.
5
@Tartar Taki singiel czy singielka, co mogą cały dobytek spakować w samochód nie wyjadą, bo nie będzie ich na to stać. Wyjadą jak zwykle bogaci biznesmani, politycy i cwaniaki, bo zapłacą na granicy za przepuszczenie. Będzie to samo co z Ukraińcami. Bogaci i ich dzieci bawią się w Polsce i na zachodzie, a biedne szaraki taplają się w błotach Donbasu.
3
@Emhyr Takie nazwisko jak Guardiola też czysto teoretycznie w 2008 roku nie działało na piłkarzy. Klopp? Kto to był przed Borussią? Każdy kiedyś zaczynał, a markę trzeba sobie wyrobić.
Nie zmienia to faktu, że nawet jeśli Motta kiedyś miałby zostać trenerem Barcelony, to narazie jest na to zdecydowanie za wcześnie.
7
@Nazio_87 Arteta w Arsenalu jest nietykalny. Ma bardzo mocna pozycję w klubie, spory budżet transferowy, cierpliwych właścicieli i kibiców. Czyli ma praktycznie wszystko to, czego nie będzie miał w Barcelonie.
2
@LM10GOAT Tak jeszcze Guti w pakiecie i jedziemy.
2
@Patriskos Mourinho w Lechu Poznań od czerwca.
2
@J4no Co by nie mówić głosy oddane mądrze. Zagłosował na trenerów, którzy wygrywali najważniejsze rozgrywki w Europie: Ligę Mistrzów, Premier League, La Liga i Serie A.
5
@Nazio_87 Z Litwy już blisko do Królewca. Ja nic nie mówię
1
@Nazio_87 Kurla bohaterowie na miarę pierwszej linii pod Awdijiwką. Pisze to chłop prawomocnie skazany za nadużycia i niszczenie życia ludziom. Ja pierdole...
1
@Zoker On jest tak wypalony, że zdanie kibiców naprawdę powinno mieć najmniejsze znaczenie. Nikt w zarządzie o zdrowych zmysłach nawet nie powinien pomyśleć o jego kandydaturze.
1
@Emhyr Który to już raz my x tych % z Barca Studios sprzedajemy? XD
13
@Kamilos84 Kuźwa jaki kraj, taki Olimp w ogniu