Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Duda dobry chłop. On po prostu zwabił przestępców w jedno miejsce, żeby policja nie musiała ich po całym kraju szukać.
1
@Aragorn33 xDD do Tsue niech się jeszcze poskarży. Zaraz będzie wzywał von der Leyen
0
@Rl9k1nG Nie no, zazwyczaj pieprzył 3 po 3 o uderzeniu na USA i że to oni są ich wrogiem. Od paru dni ostrzeliwują jakieś tam tereny przygraniczne Korei Południowej, a teraz grubas wychodzi i gada takie coś
2
@Danny Gaucho Twoje zdrowie Łysy!
2
Na Ukrainie wojna, w Gazie wojna, w Polsce burdel na kółkach i jeszcze ten zaczyna swoje.
Świat pojebało
3
@FcPortoFan1999 "Chodźcie szybko, Małysz skacze". Pamiętam te słowa doskonale, to był taki magiczny czas. Wątpię, że doswiadcze w życiu jeszcze czegoś takiego. Niesamowite jak jeden Adaś Małysz potrafił zjednoczyć cały kraj przed telewizorami. On rzeczywiście był poslancem Wielkiej Nadziei...
4
@Emhyr Szczerze mówiąc sam miałem łzy w oczach jak on to mówił. Jeszcze ten łamiący się głos Pana Włodzimierza...
2
@Stasiu84 W pewnym sensie napewno tak jest. Nie chce mi się wierzyć, że Andżej walczyłby jak lew o tych dwóch obszczymurków, gdyby nie mieli na niego grubych kwitów.
9
@Arden Jakim cudem urzędnik/wojskowy obcego państwa może prowadzić takie akcje w Polsce?
Jeżeli już to zatrzymywać, legitymować i odsyłać powinny polskie służby na wniosek władz ukraińskich.
Toż to musi być jakiś fejk, albo nieśmieszny żart.
8
@Xpert77 Jeśli teraz PiS wygrałby wybory, to następnych już by nie bylo. To znaczy byłyby, ale takie bardziej jak na Białorusi, czy w Rosji. Chyba ludzie musieliby na ulicę wyjść z taczkami, żeby władze oddali.
0
@spacer Sporo większe, bo celowo trzymam swojego dieselka dłużej na wysokich obrotach żeby się dobrze dogrzał. Gdzieś koło 8/9 w 2.0
36
Po 8 latach reformowania sądownictwa przez Zbigniewa Zero jest ono tak rozpieprzone i upartyjnione, że już nie wiadomo kto tu ma rację, kto wydaje wyroki, które są ważne i kto jakie respektuje. A to tylko jedna z wielu rzeczy, które przez te 8 lat były pilnie "naprawiane" przez Prawo i Sprawiedliwość.
Można się śmiać, ale obecnie to państwo stoi na głowie. Nie są podejmowane żadne ważne decyzje dotyczące przyszłości. Jest jeden wielki chaos, totalna polityczna naparzanka, a najbardziej z tego wszystkiego cieszą się na Kremlu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@hayek My daliśmy dużo więcej niż mogliśmy, bo zabieraliśmy swoim żołnierzom sprzęt z PIERWSZYCH LINII, żeby w pierwszych miesiącach wojny pomóc im przetrwać. Długi czas chłopaki ode mnie z jednostki zostali bez czołgów bo ich wozy pojechały na Ukrainę. Dopiero teraz uzupełniane są braki nowszym sprzętem.
10
xDDD tylko tak da się to skomentować. Chłop, który opóźniał i ciągle opóźnia (min. chodzi o rakiety dalekiego zasięgu Taurus) wszelkie dostawy uzbrojenia teraz będzie apelował o zwiększenie pomocy.
0
@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje. Pewnie wlazł do jakiejś ziemianki głęboko w lesie i palnął sobie w łeb. Nie wierzę, że taki stary cap mógłby być geniuszem zbrodni i wiecznie uciekać jak jakiś Jason Bourne.
0
@gumaz Duda zhańbił się tymi zdjęciami raz na zawsze.
2
@BorzyKrzys Jak matura ustna jest mega stresująca, to ja nie wiem jak oni sobie chcą poradzić później w życiu. Przed nimi jeszcze wiele, dużo bardziej stresujących sytuacji.
Po drugie, jest poprostu prosta. Wystarczy ciągle nawijać i się zda.
4
@Trojanek23 Nie no figo był przecież naszym kapitanem. Bez porównania. To tak jakby Ramos, czy Modric dołączyli do Barcelony.
0
@FcPortoFan1999 To w sumie nie tak dawno temu. Od mistrzostwa Leicester zaraz minie 8 lat.
2
@FCB_dimiC Trzeba pytać w Kielcach
14
@Rl9k1nG A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać do Arabii?
15
@Kuba_1 Ja to się nie zdziwię jak ona za jakiś czas wypali w jakimś wywiadzie, że Robert to tak naprawdę w ogóle jej nie był do niczego potrzebny.
1
@Szklaner Jak się butelki opróżni i trzeba będzie iść po następne.
1
@PatrykBarca W sumie to Real jedynie lepiej punktuje w lidze i to wszystko. Ich gra dupy nie urywa tak samo, a wydali kupę kasy na wzmocnienia latem. Atletico cienkie, w bezpośrednim meczu ich wyjaśniliśmy.
Nie mniej no powinniśmy od naszej drużyny wymagać pełnej kontroli wydarzeń boiskowych w meczu z czwartoligowcami. Przynajmniej ja tak uważam.
8
@hayek Będzie na Mbappe
9
Stary @Luciano99 lądowanie z klasą. Grunt, że butelki całe.
3
@Volk W 1 drużynie Floty Świnoujście co najwyżej
0
@Katalończyk 99 Czasami mam wrażenie, że Polaków zjednoczyć może już tylko Putin atakując nasz kraj.
4
@takisobiektos Taki wielki, a jednocześnie tak mały człowiek.