1

@rocky5 Po pierwsze obrona przeciwpowietrzna w Polsce jest w budowie i tak naprawdę dopiero za kilka lat będzie to funkcjonowalo. Po drugie żadne państwo na świecie nie jest w stanie zestrzelić każdej rakiety wlatujacej na swoje terytorium, bo nie da się uchronić całkowicie tak dużej przestrzeni. Nawet w takim Kijowie rakiety spadają, gdzie nowoczesnych systemów przeciwrakietowych jest x razy więcej niż w całym naszym kraju. Po trzecie zestrzelenie takiego obiektu nie powoduje, że on nagle znika i go nie ma. Zestrzelona rakieta, jej kawałki spadają i też powodują zniszczenia, dlatego czasami lepiej poczekać aż sama spadnie gdzieś na polu.

0

@lajcior O to już się madryciaki martwić nie musicie. Na pensje dla Lewusa jest to i dla Mbappe się znajdzie

1

Od palenia tego gówna masz śmiech jak świnia kaszel.

1

Mam nowy zajebisty film - "śmierć w Wenecji". Nieźle brzmi co?

2

@Kgorecki2500 Rzeczywistość jest brutalna. Ukrainie potrzeba rekruta i takie akcje będą coraz częstsze

1

@tomek8756 Gavi i Pedri, piękne chłopaki. Tylko albo aż zdrowia im brakuje

4

@Stinger_ W skokach to czasami z konkursu na konkurs się potrafi zmienić. Stoch cały sezon potrafi skakać średnio, a na igrzyskach się o medale zawsze bije

0

@Kgorecki2500 Niby jak ma rację? Tusk rządzi to chyba wygrał. Jak ma się zachowywać? Morawieckiego na stołek wpuścić?

0


To już lepiej było dołożyć i brać tego Osimhena. Przynajmniej strzelałby bramki. Transfer Rayi też dziwny, zwłaszcza, że Ramsdale to świetny bramkarz. O ile wcześniejsze ruchy transferowe Arsenalu mi się bardzo podobały np. wzięcie Trossarda w styczniu, tak w tym okienku ktoś się ewidentnie zapędził. Płacenie takich pieniędzy za Havertza to głupota

3


Pamiętam, że Czeczeńcy dali im wtedy popalić i spuścili niezły łomot w Groznym. To była bardzo krwawa wojna

3

@lampka Tak się śmiejecie z Barcelony, że na kafejce macie po 3 komentarze na dzień i przylazicie tu

2

@Kessie Kurczysyn arką Noego przypłynął na sylwestra

1

@Katalończyk 99 I przede wszystkim już nie depcze po nogach podczas tańca

2

@Roobo Był Bardziej przydatny niż Romeu, ale niestety dla nas każdy zarobek jest na wagę złota.

0

@VegetaPolska Arek, Arek - pogromca szparek

7


@Luciano99 to zdecydowanie król parkietu. Do północy jeszcze daleko, ale chłop już ewidentnie w swoim żywiole

6

@MesQueUnClub96 Bez fotelika cię stary wozi?

11

@blakkudium Zatorski ma przebane

5

@bartekvisca Ja bym poszedł dalej i w ogóle zakazał świętowania sylwestra. Po co to komu? Same problemy przez to i jeszcze biedni lekarze muszą tego dnia wykonywać swoje obowiązki w robocie zamiast spać na nocnym dyżurze.

1

@Kapitan hawk Jomaha, jomaso. Modern Talking trochę tych przebojów mieli

7

@MesQueUnClub96 Zanim wrzucili mu na siłę czeladnika do składu, to wyglądało to dobrze. Zbudował sobie trzon zespołu, jakiś pomysł mial. Napewno grali lepszą piłkę niż obecnie, a jakich piłkarzy miał do dyspozycji Solskjaer, a jakich ma Ten Haag.

0

@Firestone A taki nowy Lampard miał być

3

@Kondziubarca Witam. Alkohol jest dobry tylko "na krótką metę". Sam jestem w podobnej sytuacji, więc wiem co mówię

1

@michal26 Ja z kolei czytałem, że Ritchson dużo lepiej pasuje do roli Reachera niż Tom Cruise, który grał go w dwóch filmach.

1

@MichalZZZ Ja czytałem książki i też zastanawiam się nad rozpoczęciem tego serialu. Ostatnio mi tutaj Panowie polecali

3

@Ojciec5tkidzieci Imperium zła. Tfuu

2

@Emhyr Na uj mu było to PSG... Ludzie się teraz podniecają jakimś Endrickiem, czy Roque, a oni nie mają nawet połowy skilla, którego miał Neymar przychodząc do Europy. On tą brazyliska ligę sam zniszczył.

1

@PatrychoO Ja to zależy. Jak domówka jest ładna to biorę domowke, ale jak wyjazdówka się jakoś wyróżnia to też wleci. No w tym roku biała musi być.

1

@Ojciec5tkidzieci Kurla Piłsudski z tyłu stoi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?