0

No nic. Musi trza się szykować na dogrywkę

0

@RoberDzik Sędziowanie z amatorami nie jest wymówką.

0

Wniosków z tego meczu to za bardzo nie ma jak wyciągać, ale uważam, że Fermin gra zdecydowanie za mało. Chłopak jest genialny technicznie, ma podanie i strzał. Zasługuje na więcej szans.

0

Pewnie nam coś strzelą, bo Barca na zero z tyłu nie gra.

0

Jedenastka taka w sam raz, żeby ktoś ważny zszedł z kontuzją. Granie na tym pastwisku jeszcze w tym pomoże.

30

Trzech podstawowych środkowych obrońców na czwartoligowca. Płacz później o urazy Xavi...

25

@Herato Oczywiście, że Suarez. Benzema to półka niżej. Luisito wygrał dwa złote buty w primie Ronaldo i Messiego, w tym raz rywalizując z nimi bezpośrednio w tej samej lidze. To mówi samo za siebie

4

@Miszak No tak nie za bardzo. Lewy gra słabo od dłuższego czasu, a młody zagrał dopiero kilka minut w Europie.

3

@Danny Gaucho Penaldo

2

@Bykunn Lewego to przede wszystkim pogrążyły kompromitacje z kadrą. A to lanie od Mołdawii, a to meczarnie z pasterzami kóz i owiec. W międzyczasie udziela jakichś wątpliwych wywiadów. Co chwile jakaś drama w pzpnie, do tego afera premiowa z mundialu nierozliczona. No wizerunkowo rok fatalny

0


Oj zobaczyłby Generała jeszcze raz na boisku.

7

@Firestone Już darowaliby sobie wstawianie czegokolwiek z nim, czy Raphinhą. Każdy widzi na boisku, że większego drewna nie ma

2

Komentarz usunięty

0

Co to kurwa znaczy "nie trenował z powodu złego samopoczucia"? To jak się źle czuje, to nie musi iść do roboty i odwalać swoich obowiązków?
Już przestaje mnie dziwić, że piłkarze Barcelony to miękkie cipki, skoro byle co się zdarzy, to już trening odpuszczony i klepanie po pleckach się zaczyna. Balde wygląda na boisku jak ostatni parodysta. Chyba tylko choroba albo śmierć kogoś bliskiego powinna zwalniać go z treningu.

12


Szanujcie i doceniajcie swoich rodziców! To wasi najwięksi kibice. Nie wszyscy mieli taką możliwość...

1

@BulaKG Nic szczególnego nie pokazał. Dalej Fermin lepszy

1

@Mulciak Alphonso Davies. John Stones bardziej zasłużył

7

Ryoyu pozamiatał

0

Nasi co prawda powoli, ale wychodzą z kryzysu. Coś drgnęło w dobrą stronę. Szybko dał radę zareagowac Turnbichler.

2

@MarioVeB! I tak nic nie przebije atmosfery pożegnalnego konkursu Małysza na Planicy. Wszyscy sobie wąsy doklejali, jeszcze się pięknie złożyło, że Kamil wygrał, a Adam był trzeci.

2

@bartas97 Lewy bez szans. Z kadrą się skompromitowal, rekordów strzeleckich już nie bije, zły PR ostatnio.

0

@RafaPL Warto pamiętać skąd się pochodzi. Większość z nich pewnie żyje sobie na codzien w Europie, Azji, Ameryce gdzie mają wszystko. W tym samym czasie ich rodacy muszą żyć w takich właśnie warunkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Mógłby i to bardzo

8

@Kuba_1 Za 70 baniek to bym im Christensena może puścił. Za Araujo to dla Bayernioków dwa razy tyle.

0

@AFA90 Oj może dobrze, że tak się stało? Przynajmniej Messi miał ciągłą motywację do gry w piłkę na najwyższych obrotach. Jakby wygrał w 2014 to już mógłby w sumie spuścić z tonu i wątpię, że byłby taki głodny kolejnych sukcesów.
Katar 2022 to był idealny last dance najlepszego w historii i spięcie klamrą całej wybitnej kariery. Historia jak z filmu.

3

@MichuZ44 Oby trafili. Niech jeszcze Mclaren przyspiesza, może Ferrari dojedzie i byłaby jakaś walka o zwycięstwo w przyszłym sezonie, a nie rywalizacja o 2/3 miejsce.

2

@urbipl To jest tak obrzydliwe i pojebane, że aż nie chce się wierzyć, że coś takiego może mieć miejsce...

7

5- @Rastafarnianin
3- @Danny Gaucho
1- @Cochise
Proszę bardzo Panowie

0

@LaminekYamal Weź ją na hot-dogi z Orlenu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?