Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Awtameok_Klana Jeżeli w tym burdelu miałbym posądzać kogoś o brak zaangażowania, to tylko i wyłącznie piłkarzy. Xavi kocha ten klub, dałby się pokroić za Barcelonę i napewno mu na niej zależy. Sama decyzja o odejściu pokazuje, że dobro klubu liczy się dla niego w pierwszej kolejności.
0
@Czarny_ck Setien w Betisie też zrobił dobrą robotę, a w Barcelonie poległ. Alguacil to ciekawe nazwisko, i tylko na takie nas obecnie stać
0
Ta szatnia w szoku, a sami grali na jego zwolnienie
1
@July_6_BcN W szoku? Ewidentnie szwabskie grono (Lewy, Gundo, Ter Stegen, Frenkie) przejęli szatnie i nastawiali resztę przeciwko Xaviemu
0
Lapcio niech tam może zejdzie do nich i im powie, że granie na zwolnienie trenera nic im nie da, bo Xaviego i tak zostawi do końca sezonu. Obrzydliwe jest to, jakie oni zaangażowanie (raczej jego brak) pokazują na tym boisku.
0
@Herato Zidane to akurat objął drużynę doświadczoną i pełną charakternych facetów (nie dzieciaków), gdzie w szatni było pełno autorytetów. Wystarczylo ich zmotywować do zapierdalania, dołożyli mocarne przygotowanie ficzyne i były efekty.
Gdzie są te autorytety i charaktery w obecnej Barcelonie? Brak.
2
@Damian11 Jeszcze rozumiem jakby chciał wyjść Ferminem od pierwszej, mając na boisku jeszcze Yamala i Forta, bo są te ograniczenia z ilością zawodników rezerw na boisku. Ale Fermin znowu kiszony na ławce.
0
Oriol na kierownicy. Zapinamy pasy i jedziemy z żółtą łodzią podwodną
0
@tristan87 Brazylijskiemu hindusowi też styki przepalilo jak Viniciusowi?
2
@Benz Ta czerwona... Jak mu dać czerwoną, skoro i tak się odwolacie i mu anulują.
4
@Chucky Nie byłoby innej opcji. Na ligę mistrzów czekamy już 9 lat, więc zostałby 100%.
8
Wrócił po kontuzji, odpadliśmy z dwóch pucharów w czym miał niemały udział i znowu na L4. Mój kapitan ♥️
2
@tbas W Szachtarze na całe szczęście nie ma takiej patologii jak w Polsce, że samorządy utrzymują śmieszne klubiki za pieniądze podatników.
5
@Kgorecki2500 "Anka zobacz! Czy to przypadkiem nie jest syn ofiary?"
3
@Popitek12 Wstyd to kraść i z dupy spaść.
1
@Gaz Weź pracuj przez 2 lata pod tak ogromną presją. Dla mnie i tak szacun, że podjął rękawice w najtrudniejszym momencie, gdy nikt inny nie chciał tu przyjść. Zdobył mistrzostwo po 4 latach przerwy, dorzucił Superpuchar. Jeżeli odejdzie po sezonie, to lepiej dla niego. Niech złapie sobie jakiś mniejszy klub, gdzie nie ma ciągłego ciśnienia na puchary. Może tam znowu zacznie czerpać przyjemność ze swojej pracy.
1
@macio_944 Za marzenia nie karają
1
@Rust_Cohle Steven Gerrard was uratuje xd
1
@mrboom Ale zainteresowanie muszą wykazać. Było pierdolenie, że nie ma nazwisk na rynku trenerskim, to teraz pojawiło się takie, o które trzeba zabiegać.
0
https://x.com/NIIESLON/status/1750579332215382232
Mocny przekaz. Taki głęboki...
2
@Encore Niezły komin płacowy
0
@Chucky Flick, De Zerbi, Michel, Imanol Alguacil. I tak jestem zdania, że żaden sensowny trener tu nie przyjdzie, bo można łatwo się wyłożyć i stracić na opinii. Zobaczymy ilu będzie chętnych i czy Laporta w ogóle zwolni Xaviego.
6
@kynio302 Szkoda, że wczoraj nie mógł się sam na boisko wpuścić, bo napewno zagrałby lepiej niż Roberto
24
Oho zaczyna się. Trwa nagonka na Real i sędziów po ostatnim wale, to rusza sprawa Negreiry. Klaycznie
1
@jacobFCB Pójdziemy po takiego trenera, który będzie chciał tu przyjść. Barcelona nie jest obecnie atrakcyjnym miejscem dla szkoleniowców, bo łatwo można się tu wyłożyć i stracić opinie.
1
Dobra sezon i tak już w dupę, a Xavi i tak zostanie do końca sezonu, ale ma okazję zrobić jeszcze coś bardzo dobrego dla tego klubu. Niech ogrywa młodych kosztem tych łaków Roberto, Oriola, Raphinhi. Minuty dla Forta, Cubarsiego, Yamala, Guiu, Fermina + jeszcze może kogoś wyciągnąć. Napewno będzie to dobre dla przyszłości tego klubu.
1
@takisobiektos Lukaku nigdy rozumem nie grzeszył.
0
@Rewolucja123 Ernesto Maestro Valverde XDDD. Też go lubię, ale nie przesadzajmy. Dobry trener i nic ponad to.
2
@katalonczyk987 Wątpię żeby Guardiola z takim składem przegrał wszystko co się da już w styczniu (tą ligę mistrzów, to sobie zostawmy w sferze marzeń. Jak nie potrafimy ograć Bilbao, to gdzie nam do City, czy Bayernu, a nawet Interu)
Po drugie to te 17-latki podnoszą poziom tej drużyny, a nie zaniżają.
1
@13th Oni mogą razem grać, tylko Lewy musi przebywać tam, gdzie 9 powinna. Wtedy Ferran lekko z lewej, podwieszony za napastnikiem jest najgrozniejszy