Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Pewnie gdyby nie kontuzja Casha, to wszedłby Piątek za niego
0
@RoberDzik Seta z rana jak smietana
0
@Drozdu7 Szymański od dłuższego czasu, to jest właśnie bez formy
0
@katalonczyk987 Derby przyjaźni z Serbami grają. Nikt inny ich w Europie nie kocha, tak jak oni.
4
@beren Zakładaj i jeździj. To tylko 3 tygodnie różnicy.
0
@tristan87 On będzie katem jak ten Nicolaescu z Mołdawii
0
@Pedri16Future Goebels będzie grał Malanowskiego.
0
@draxidox Co to za burak?
2
@Michu94 Pamiętam, że miał miesiąc, gdzie był koksem. Nawet hat-tricka udało mu się załadować.
1
@Bobo25 Pisowcy mieli przez 8 lat w dupie polską wieś, ale teraz bardzo chętnie brylują na strajkach. Rolnicy też przygłupy, że sobie na to pozwalają
2
@Worny Pięknie się patrzy jak oni uzupełniają się na boisku. Topowy duet nam rośnie, a nie wydaliśmy na niego praktycznie nic.
18
Oddawanie go jak Suareza za jakieś śmieszne kwoty typu 3/4 miliony euro jest bez sensu. Zwłaszcza do tych pajaców z Atletico. Za jakieś 30, to już bym się zastanowił, bo to byłaby naprawdę dobra okazja, żeby odzyskać część kasy za niego.
5
@Kuba_1 Co za debil to wymyślił? Przecież to nie ma sensu.
1
@abram3k Atmosfera Camp Nou w takich momentach jest niepowtarzalna. Niech już kończą tą budowę
1
@Safrani Nic nowego. Błaszczak był bardziej zaangażowany w rozwój koreańskiej zbrojeniówki, niż problemami naszej rodzimej
0
@Bobo25 Powiem tak. Możecie mówić, że to fart, szczęście, ale moim zdaniem to, że Atletico do wczoraj było niepokonane na Metropolitano, a od nas przyjęli trójkę, gdzie w obronie graliśmy dwoma nastolatkami, to nie może być przypadek
0
@Faro Xavi ich ogarnie
0
@krol211 Sane to taki sam aparat jak Felix. Czasem magiczny i genialny, ale z muchami w nosie.
14
@Lisuuu Przeciwka
36
Chłop przeżywa to bardziej niż ludzie na stadionie. Największy kibic tego klubu. Czego Xavi by nie spieprzył, i tak na zawsze w serduszku ♥️
3
@Ojciec5tkidzieci Przeciętnego kacapa zabrać na pierwszą lepszą wieś w Polsce, to byłby w szoku, że u nas taki porządek. Domy docieplone, dachy z blachy, okna wymienione, a oni w tej Rosji dalej żyją w barakach z desek i srają do dziury za stodołą. I oni jeszcze gadają, że Europę chcą cywilizować xd
1
@Rl9k1nG Cancelo-Cubarsi-Araujo-Kounde i Christensen na pivocie.
6
@Esteban_ Pora, żeby Bawarczycy zebrali wreszcie baty.
2
Widzę Xaviego podnoszącego puchar Ligi Mistrzów na Wembley po rozjebaniu kolejno dwóch swoich mentorów z przeszłości - Enrique i Guardioli.
7
@VamosRakieta Ani jednym, ani drugim. Wychodzimy potężnym 4-4-2 z Oriolem i Roberto na kierownicy
1
@Michael24 Każdy byle nie PSG, Bayern, czy Real i będzie dobrze.
1
@koziar Dobrze, że Paryż ma pomoc topową, którą za uszy ciągnie 18-latek
0
Xavi pożegna się z nami uszatym pucharem. Ale to będą piękne obrazki
1
Laporta posmarował
2
@Barcasub Bruce Willis, Tom Cruise