1

@John_Doe Ani on pierwszy, ani ostatni. Taki kraj...

2

@Yamal_Williams Zrzygalem się...

0

@doc Brakuje takiego charakteru w obecnej szatni. Tylko Gavi prezentuje podobny mental

0

@Bartas7VeB Może dlatego, że ten 22-letni skrzydłowy po jednym bardzo dobrym sezonie w seniorskiej piłce jest obecnie w Top3 na świecie, na swojej pozycji.

1

@budel17 F2 to nie jest żaden wyznacznik. Taki Verstappen w ogóle tam nie jeździł, a wsiadł do Toro Rosso i z miejsca było widać, że ogarnia.

0

@Xpert77 Jest mistrzem włoskiej F4. Za samo cv w F3 ktoś go weźmie z pocałowaniem ręki i jeden nieudany sezon tego nie zmieni.

2

@Encore 60 baniek? A nasze rekiny biznesu dopiero wypieprzyly 40 na Roque..

0

@Herato Patrząc na to jak wygląda z pilką przy nodze przeciętny Rumun, Gruzin i porównując to do Polaków, człowiek przestaje się dziwić. Tam mijanie rywale w walce 1 na 1 jest norma, u nas od święta się komuś uda. System szkolenia leży. To nie przypadek, że Zalewski, czy Urbański wyszkoleni poza Polską wyglądają technicznie wśród innych jak koksy, a reszta poza wyjątkami się nadaje do tarcia chrzanu

0

@lucas/catalan Renault z silnikiem Mercedesa. Kolejny upadek

0

@Traba727 O 17:50 miało byc spotkanie u sędziów

2

@Tasde Przecież Max pojechał prosto w zakręcie i nie miał szans utrzymać się w linii wyscigowej. O jakiej karze dla Hamiltona ty tu mówisz? Jeżeli ktoś tu w ogóle karę dostanie to Verstappen za debilnego dive bomba i spowodowanie kolizji

0

@Sulimo Problem w tym, że on nie jest w stanie się zbliżyć

1

Verstappen się podpalił jak gówniarz.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze chwila i nie będzie miał xd

0

@KrychaFCB To zawsze był co najwyżej średniak. Taki sporo gorszy Bottas

0

@Barcasub Jeżeli Xavi nie jest dobrym trenerm, to Roque tym bardziej nie jest dobrym napastnikiem.

4

@Traba727 Dywagacje podobne do sytuacji z nieodgwizdanym karnym. Tam wcześniej był ewidentny spalony. Szwaby mają ból dupy, że ktoś ich skarcił na ich własnym turnieju i tyle.

1

@mordini123 No i grali też w finale LE na Narodowym z Sevilla w 2016 roku chyba

18

@Encore Akurat Enzo jest idiotą. Wystarczy spojrzeć na jego wyraz twarzy i odrazu widać, że najostrzejszym ołówkiem w piórniku to on nigdy nie był.

0

@Faro Gdzie wady?

11

@norbi77 Twoja teoria może miałaby sens, gdyby nie fakt, że Trump i tak wygra te wybory z palcem w dupie. Jego oponent ma demencję, ledwo zyje i ostatnio prezydenta Ukrainy nazwał Wladimirem Putinem. Trump nie miał żadnego interesu w tym, żeby odstawiać takie przedstawienie.

0

@Tabaluga37 125 metrów to żadna odległość dla snajpera. Zawodowiec zrobiłby durszlak z łba Trumba i to pewnie nawet nie używając optyki

0

@tristan87 Znaków im zostało, gdzieś trzeba było postawić

1

@Kapitan hawk Tak to jest jak się nawala bramki na pastuchów z Łotwy, Liechtensteinu, czy innego Luksemburga. Przychodzi poważne granie i Chłop na Słowenię nie jest w stanie sobie poradzić.

0

@Reviven My ten mityczny kontrakt z Nike podpisujemy od kilku miesięcy i podpisać nie możemy

1

@mekston Czas na 7 zwycięzcę. Oby Piastri wreszcie miał okazję

0

@MichuZ44 Najlepszym miejscem dla Pereza to będzie studio jakiejś telewizji transmitującej F1. Gość jest fatalny. Czas na emeryturę. Wsadziłbym na jego fotel wypalonego Bottasa i dałbym sobie rękę uciąć, że jechałby lepiej, bo gorzej się po prostu nie da

20

@maroon Dziwnym trafem już samo odpadnięcie z turnieju nie było tak przeżywane, jak ten niestrzelony karny.

2

@Popitek12 No to Portugalia ma pograne. Pokolenie znakomitych piłkarzy będzie wrzucać piłkę w pole karne, bo pewien emeryt ma chore ambicje

0

@Sulimo Nic mu się nie sypie. W razie co odejdzie za darmo, a my zostaniemy z ręką w nocniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?