Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@John_Doe Ani on pierwszy, ani ostatni. Taki kraj...
2
@Yamal_Williams Zrzygalem się...
0
@doc Brakuje takiego charakteru w obecnej szatni. Tylko Gavi prezentuje podobny mental
0
@Bartas7VeB Może dlatego, że ten 22-letni skrzydłowy po jednym bardzo dobrym sezonie w seniorskiej piłce jest obecnie w Top3 na świecie, na swojej pozycji.
1
@budel17 F2 to nie jest żaden wyznacznik. Taki Verstappen w ogóle tam nie jeździł, a wsiadł do Toro Rosso i z miejsca było widać, że ogarnia.
0
@Xpert77 Jest mistrzem włoskiej F4. Za samo cv w F3 ktoś go weźmie z pocałowaniem ręki i jeden nieudany sezon tego nie zmieni.
2
@Encore 60 baniek? A nasze rekiny biznesu dopiero wypieprzyly 40 na Roque..
0
@Herato Patrząc na to jak wygląda z pilką przy nodze przeciętny Rumun, Gruzin i porównując to do Polaków, człowiek przestaje się dziwić. Tam mijanie rywale w walce 1 na 1 jest norma, u nas od święta się komuś uda. System szkolenia leży. To nie przypadek, że Zalewski, czy Urbański wyszkoleni poza Polską wyglądają technicznie wśród innych jak koksy, a reszta poza wyjątkami się nadaje do tarcia chrzanu
0
@lucas/catalan Renault z silnikiem Mercedesa. Kolejny upadek
0
@Traba727 O 17:50 miało byc spotkanie u sędziów
2
@Tasde Przecież Max pojechał prosto w zakręcie i nie miał szans utrzymać się w linii wyscigowej. O jakiej karze dla Hamiltona ty tu mówisz? Jeżeli ktoś tu w ogóle karę dostanie to Verstappen za debilnego dive bomba i spowodowanie kolizji
0
@Sulimo Problem w tym, że on nie jest w stanie się zbliżyć
1
Verstappen się podpalił jak gówniarz.
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze chwila i nie będzie miał xd
0
@KrychaFCB To zawsze był co najwyżej średniak. Taki sporo gorszy Bottas
0
@Barcasub Jeżeli Xavi nie jest dobrym trenerm, to Roque tym bardziej nie jest dobrym napastnikiem.
4
@Traba727 Dywagacje podobne do sytuacji z nieodgwizdanym karnym. Tam wcześniej był ewidentny spalony. Szwaby mają ból dupy, że ktoś ich skarcił na ich własnym turnieju i tyle.
1
@mordini123 No i grali też w finale LE na Narodowym z Sevilla w 2016 roku chyba
18
@Encore Akurat Enzo jest idiotą. Wystarczy spojrzeć na jego wyraz twarzy i odrazu widać, że najostrzejszym ołówkiem w piórniku to on nigdy nie był.
0
@Faro Gdzie wady?
11
@norbi77 Twoja teoria może miałaby sens, gdyby nie fakt, że Trump i tak wygra te wybory z palcem w dupie. Jego oponent ma demencję, ledwo zyje i ostatnio prezydenta Ukrainy nazwał Wladimirem Putinem. Trump nie miał żadnego interesu w tym, żeby odstawiać takie przedstawienie.
0
@Tabaluga37 125 metrów to żadna odległość dla snajpera. Zawodowiec zrobiłby durszlak z łba Trumba i to pewnie nawet nie używając optyki
0
@tristan87 Znaków im zostało, gdzieś trzeba było postawić
1
@Kapitan hawk Tak to jest jak się nawala bramki na pastuchów z Łotwy, Liechtensteinu, czy innego Luksemburga. Przychodzi poważne granie i Chłop na Słowenię nie jest w stanie sobie poradzić.
0
@Reviven My ten mityczny kontrakt z Nike podpisujemy od kilku miesięcy i podpisać nie możemy
1
@mekston Czas na 7 zwycięzcę. Oby Piastri wreszcie miał okazję
0
@MichuZ44 Najlepszym miejscem dla Pereza to będzie studio jakiejś telewizji transmitującej F1. Gość jest fatalny. Czas na emeryturę. Wsadziłbym na jego fotel wypalonego Bottasa i dałbym sobie rękę uciąć, że jechałby lepiej, bo gorzej się po prostu nie da
20
@maroon Dziwnym trafem już samo odpadnięcie z turnieju nie było tak przeżywane, jak ten niestrzelony karny.
2
@Popitek12 No to Portugalia ma pograne. Pokolenie znakomitych piłkarzy będzie wrzucać piłkę w pole karne, bo pewien emeryt ma chore ambicje
0
@Sulimo Nic mu się nie sypie. W razie co odejdzie za darmo, a my zostaniemy z ręką w nocniku.