0

@blakkudium Neymar przychodzi za darmo na otwarcie nowego Camp Nou i robi last dance. Deco z Lapciem już zacieraja rączki

1

@AlphaNumeric Niesamowici są. Dopiero co wygrali Ligę i LM. Sprowadzili sobie za darmo najlepszego piłkarza świata. Dwa potknięcia na starcie sezonu, trochę kontuzji i już płacz, że kadra niekonkurencyjna i transfery maja być na już. Dać im przez tydzień poczuć to co czujemy my jako kibice Barcelony od kilku lat (burdel instytucjonalny i finansowy, sprzedaże, problemy z kupnem/rejestracja wychowanków, kompromitacje sportowe), to chyba by się wieszali z depresji

2

@Robert_Kubica Bo Gruzja to nie byle leszcze, co pokazali na ostatnim Euro. Duży postęp zrobili. W piłkę grają lepiej od nas

0

@Irmscher10 wolny elektron

1

@tristan87 Oby tam dostał swoje minuty, bo ciekawy jestem jak on będzie wyglądał.

0

Nie ma to jak ciągnąć chłopa przez pół świata, z Los Angeles, tylko po to, żeby wysłać go na trybuny Hampden Park

0

@Barcanajlepszyteam Narazie to nie mamy z czego strzelać przede wszystkim.

24

17 lat. Pierwszy pełny sezon w dorosłej piłce. Wygrane Euro, najlepszy mlody piłkarz Euro, prawdopodobnie wygra Golden Boya i Kope od France Football. Nominowany do Złotej Piłki. Kompletnie zdrowy Lamine Yamal proszę państwa. Chuchać i dmuchać na tego dzieciaka

1

@KrwawiaceoczyVEB No i fajnie wzmocnili środek obrony za free. Jeszcze ponoć powrót Manolasa jest grany

0

@cules100pro Zatrudnienie Xaviego nie było błędem. To był idealny człowiek na ciężkie czasy. Żaden inny trener spoza klubu nie utrzymałby się na stolku w tym newralgicznym momencie. Do tego dołożył pierwsze od 4 lat mistrzostwo i SPH, wprowadził sporo młodych do zespołu i dal im poczucie, że warto czekać na swoją szansę. Zabrakło doświadczenia i chłodnej głowy, ale nie piszmy o jego kadencji tak jakby to był stracony czas.

0

@Lanosss Sprzedać Erica i kto na pivocie będzie grał? Christensen tam średnio ogarnia, Bernal połamany, Casado chyba za bardzo ofensywny. Zresztą Inigo>Hermoso. Martinez to idealny obrońca do rotacji na ligę, czy PK.

1

@BorzyKrzys Ronaldo sprzedający się Arabom dla kasy, to drugi po Neymarze wpłacającym swoją klauzule piłkarz, który zepsuł rynek tranferowy i piłkę nożną. Liga arabska to powinny być peryferia futbolu, których nikt normalny nawet nie śledzi

0

@Marian_Pazdzioch Najlepszy piłkarz Euro 2021. Do momentu kontuzji był świetny, teraz to wielka niewiadoma

4

@esem91 Jeżeli odejście takiej ikony jak Messi nie otrzeźwiło spojrzenia socios to nic ich nie ruszy. Przestańcie się łudzić, że słowa nic nie znaczących piłkarzy dla historii tego klubu mają jakikolwiek wpływ na to co tu się dzieje

1

@Deltta Zwolnienie Valverde bylo dobrą decyzja. Błędem był czas tego zwolnienia i to kogo wybrali na jego nastepce/następców. My od odejścia Ernesto mieliśmy na trenerce Setiena, Koemana, Barjuana, Xaviego. Dopiero teraz wzięliśmy trenera z jakimiś osiągnięciami, który w sumie i tak jest niewiadomą

0

@Rust_Cohle To było raptem 4 lata temu, a chlop jest nie do poznania. Grubszy ze 3 razy, napuchniety na twarzy i jeszcze bardziej siwy. Zdrowie Laporcie siadło, to psychiczne chyba też

1

@Who_you_mam To jest po prostu wstyd, że ten klub jest tak zarządzany. Na widok Bartomeu rzygałem, ale Laporta tą kadencją swój wizerunek też mocno popsuł.

0

@Safrani On stąd nie ruszy dupy do końca kontraktu. Za darmo odejdzie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zwłaszcza trzech sezonów, gdy mistrzem Hiszpanii byliśmy

1

@cules100pro Laporta z Deco to niech najpierw porejestrują piłkarzy, których już mamy

0

@lucca87 Garcia zostaje bo żaden Cancelo nie przyjdzie i bedzie zmiennikiem Kounde na po. Od biedy obskoczy też śo. Mówię wam, że będziemy mieli słabsza i gorzej zbilansowaną kadrę niż sezon temu, ale czemu się dziwić jak za transfery odpowiada Deco z Lapciem

1

@PatrykBarca To coś podobnie jak Fermin Lopez nie?

3

@Commando Bo zapłacił tyle ile chcieli

23

Decyzja dobra, ale znowu fatalnie wizerunkowo zarząd to rozegrał. Kapitan zespołu, miesiąc czekał na jakiekolwiek wieści od klubu i dopiero teraz będzie się żegnał.
Podziękowania Sergiemu za te wszystkie lata się należą. Wirtuozem nigdy nie byl, ale swoje do zespołu wnosił. Czasem więcej, czasem mniej. Dal nam trochę momentów radości i ikoniczne bramki. Powodzenia dalej

0

@kuz Spokojnie. Deco ogarnie

7

@Zoker Jesteśmy najbardziej optymistycznym klubem na świecie

0

No i elegancko. Trzeci set już naprawdę solidny w naszym wykonaniu

0

@Pawlak1992 Co się niby dzieje? Chwilowe rozprężenie Włochów i nic więcej. Końcówka seta i wróciło wszystko do normy

0

@Keson A czemu my niby gorsi jesteśmy? To my wszyscy płacimy podatki na to, żeby oni mogli tam pojechać i reprezentować nasz kraj. Bez nas, szarych obywateli ci sportowcy nie mieliby co do gara włożyć i to się tyczy wszystkich, a nie Bogu ducha winnym atletom, którym się ostatnio dostaje za nie wiem co.

11

@KrwawiaceoczyVEB Może I śmieszy, ale teraz mlody przez tydzień na obiad musztardę będzie jadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?