1

@mekston I Turbogrosik na LS

0

@Azi Vinicius męczennik XXI wieku.

2

@Popitek12 Ten Haag sam naciągnął sobie szrotu, to niech rzeźbi z tego co chciał

0

Wojtek Szczęsny, nie chcesz Ty Może z rok/dwa w Barcelonie piłkę poodbijać?

0

@adamek20151 Nie no bez jaj. 2 lata temu, gdy wygrywał nam majstra i zostawał MVP całej Ligi (bramkarz MVP to mówi samo za siebie) był najlepszy. To, że teraz broni jak ręcznik jest inną kwestią

0

@Roobo A ja dalej nie rozumiem, czemu nie gra Hector Fort. W zeszłym sezonie był wystawiany na obu bokach obrony i radzil sobie bardzo dobrze

1

@Cygan BRC Turasy to przynajmniej mają szacunek do Polski, w przeciwieństwie do sporej części jej obywateli

0

@tristan87 Stary, a glupi

1

@DLFCB Szkoda, że tam nie podał do wychodzącego kolegi w odpowiednim momencie. Byłoby piękne rozprowadzenie kontry

1

@tristan87 Mam nadzieję, że znajdą tego gnoja

3

Inigo Martinez to szef totalny w tym sezonie. Idealny obrońca do uzupełnienia składu. Oby tylko zdrowie dopisalo

0

@Pawlak1992 Nie damy rady. Bayern też by nie dał, ale to był ten pojebany sezon covidowy z przerwa w środku rozgrywek.

2

@Sulimo Rumak nie byl burakiem tylko poprostu śmiesznym i żałosnym trenerem, któremu zdarzały się durne wypowiedzi. Natomiast portugol z Legii jest mocno odklejony od rzeczywistości. Atakuje wszystko i wszystkich, sam nigdy nie jest winny. Uwaza sie za bezbłędnego i wszechwiedzącego. Już w Motorze miał swoje odpaly, ale tam jakoś mu szło kibicować dla dobra lubelskiej piłki. Czasem odnoszę wrażenie, że Feio uważa się za jakiegoś Mourinho przy innych polskich trenerach. Zero pokory u tego człowieka i prędzej zleci ze stołka niż osiagnie z Legią jakieś sukcesy

6

@Safrani Kolejny wielki mądry mówiący innym co powinni zrobić, podczas, gdy sam pewnie nie robi nic

1

@Encore Xaviemu nie ma co ujmować. Fundamenty pod to co mamy teraz położył. To on postawił na Cubarsiego, Balde, czy Yamala. To on chciał Kounde, czy Raphinhe

1

@Danny Gaucho Miałby 20, ale nie wystawił patelni do Raphinhi

2

@blakkudium 5 wychowanków w pierwszym składzie. Fajnie to wygląda

8

@TheNekro94 Rok temu najgorsza drużyna w Mls. Rok po dołączeniu Suareza, Messiego, Busiego i Alby wygrają sezon zasadniczy. Mocny postęp Interu Miami

1

@Arden Strach pomyśleć na jakie durnoty szwagry rozpieprzylyby te pieniądze

1

@Kamiloos Dziadek nie wytrzymałby zabójczego pressingu Flickwagonu

0

@koziar Z Girony. Świetny grajek

0

@tbas To idź do wojska i też nic nie rób skoro tak tam zajebiscie i lajtowo

3

@kynio302 Super, hiper, duper najlwpszy stadion jest zjebany? Nie może być

1

@Rust_Cohle No i ma rację. Jebac gwalcicieli do spodu

2

Frenkie kostka w kapustę i kończyć to narzekanie.

0

@David_Beckham Cóż za skromność.

0

@barca__rządzi Laporta ogólnie dużo rzeczy mówi

0

@blakkudium Neymar przychodzi za darmo na otwarcie nowego Camp Nou i robi last dance. Deco z Lapciem już zacieraja rączki

1

@AlphaNumeric Niesamowici są. Dopiero co wygrali Ligę i LM. Sprowadzili sobie za darmo najlepszego piłkarza świata. Dwa potknięcia na starcie sezonu, trochę kontuzji i już płacz, że kadra niekonkurencyjna i transfery maja być na już. Dać im przez tydzień poczuć to co czujemy my jako kibice Barcelony od kilku lat (burdel instytucjonalny i finansowy, sprzedaże, problemy z kupnem/rejestracja wychowanków, kompromitacje sportowe), to chyba by się wieszali z depresji

2

@Robert_Kubica Bo Gruzja to nie byle leszcze, co pokazali na ostatnim Euro. Duży postęp zrobili. W piłkę grają lepiej od nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?