Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Właśnie umielismy to robić. Za Xaviego wiele meczów było przepychanych kolanem i się udawało dowieźć wynik, lub wręcz odwrócić. Za Flick gdzieś to zatraciliśmy, bo większość meczów poprostu dominujemy rywala
0
@betonito Nam nie są potrzebne topowe transfery, tylko uzupelnienia obecnej kadry. Może jedynie jakiś topowy LS by się przydał. Poza tym trzeba nam kogoś solidnego na dmie, lo, jednego śo i zmiennika dla Lewego i Yamala.
1
Ależ to zrobił Hamilton. Wow
1
Leclerc i Hamilton elegancko się przebili z końca stawki
0
@Kamiloza91 Barca 9, Real 5
3
Kapitalnie Leclerc teraz wyprzedził
1
@Bykunn Co tu jest zabawnego? Ja wiem, że to pierwszy zakret i zazwyczaj przymyka się na to oko, ale przecież wina Maxa ewidentna. Zniszczył wyscig Piastriemu
1
Oby to był ostatni wyscig Pereza
8
Wszystkim, którym po tych początkowych miesiącach marzyły się tryplety, Ligi Mistrzów i inne cuda radzę zejść na ziemię. Mamy 12, może 13 zawodników do gry. Reszta to chłopaki ze szkółki, albo szrot. Lepimy kadrę zawodnikami pokroju Pau Victora, Gerarda Martina, Pablo Torre, Forta, czy Domingueza (z całym szacunkiem do nich). Zmiennikiem Lewego jest Ferran, Gavi wraca po roku bez gry, najwięcej w drużynie zarabia Holender, który nie daje nic, a wszystko opiera się na barkach 17-latka. To co my zrobiliśmy od sierpnia do listopada, to są wyniki ponad stan. My nie mieliśmy logicznego prawa tak grać i walcować i 99% z was dobrze o tym wie. Bo nikt o zdrowych zmysłach, po tym co widzieliśmy w zeszłym sezonie nie zakładał, że będziemy falowo ladowac po 4/5 bramki na mecz. To jest dobry prognostyk na przyszłość, bo chłopaki pokazali, że potrafią się tą pilką bawić i są przy tym Niesamowici, ale my nie mamy kadry do rywalizowania na 3 frontach i tyle. Podtrzymuje, że jakikolwiek Puchar na koniec sezonu, nawet sam Puchar Króla będzie sukcesem i dobrym osiągnięciem.
0
Punkt w tym meczu będzie dobrym wynikiem
2
Dawaj Yamalek jakiegoś zewniaka bo to nic z tego nie bedzie
0
Bottas pocisnął
0
@Danny Gaucho Nie licząc Messiego i Ronaldo to raczej rzadko się zdarzało ostatnimi czasy
1
@Sysia11 No Julek w Atleti to akurat zły wybór, ale to nic. Za parę lat, jak nie Isak to on do nas na 9
2
Saul w Sevilli? Sporo mnie ominęło xd
23
Swoją drogą tak patrząc na Mbappe i jego przeskok z Ligue 1 do La Liga, trzeba docenić to jak nasz Robercik wszedł drzwiami razem z futryną do tych rozgrywek i już od początku ładował jak szalony
0
@Szmulek Leao to Dembele Vol.2 jeśli chodzi o charakter
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hindus Przede wszystkim zaczynają wyglądać jak zespół, czego w zeszłych latach im bardzo brakowalo
1
@esem91 Z nimi to jest różnie. U siebie pewnie byśmy ich klepneli jakieś 3:1/4:2, ale na San Mames to inna gadka. Tam zawsze gra się ciężko
0
To Chelsea może zaskoczyć w tym sezonie PL
1
Cieszy dobra zmiana Frenkiego. Może wreszcie Pedri dostanie trochę odpoczynku
1
Flick czeka ze zmianami bo puścił wszystko co ma najlepsze, nie licząc zmęczonego Lewego. Jest ciśnienie na 3 punkty i ten mecz trzeba poprostu przepchnąć
1
Czy to już pora na plotki o powrocie zbawiciela Neymara?
2
Szkoda tej awarii w Las Vegas, bo Gasly już 3 weekend z rzędu robi robotę
3
Tu zaraz podwójne punkty Saubera wlecą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Williamsy już się same z siebie podczas jazdy rozpadają
2
@Eklerek Tu akurat nie jego wina. Jechał poboczem, a i tak w niego wpadli